forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Tidek
Cześć
MuffinL0L
Cześć, fajny masz avatar =.=
Bass
Witam
Karevos
Witam i się pytam czemu tak mało polskich utworów jest? Chociaż starych rockowych klasyków.
Advantan
Witaj. Myślę, że powodem jest mała liczba osób mapiących polskie utwory - myślę, że wyraziłem się jasno i pomogłem. Pozdrawiam!
Marcin

Advantan wrote:

Witaj. Myślę, że powodem jest mała liczba polaków którzy mapią polskie utwory - myślę, że wyraziłem się jasno i pomogłem. Pozdrawiam!
Fix'd
Ciunek
Myślę, że twój fix jest chujowy.

Siema wszystkim nowym.
Marcin
Miało to bardziej sugerować, że nie posiadamy mapperów jako my polacy, a to że zrozumiałość fixa, wyszła jaka wyszła, to już nie poradze :(
AmaiHachimitsu
Witam i się pytam czemu tak mało polskich utworów jest? Chociaż starych rockowych klasyków.
A widzisz, by były tu gdzieś stare, rockowe klasyki z innych krajów? ja też nie. Po prostu one się średnio nadają do mappienia.

Ogólnie cała muzyka Polska (i w zasadzie to europejska) jest w większości tak chujowa pod mapping, że pomimo starań ze strony najlepszych polskich mapperów nic się nie udało normalnego ranknąć. Jeśli znajdą się piosenki pod mapping, to będzie to wieśniackie disco-polo, które podoba się BARDZO wąskiej grupie osób. Mapperowi jak się nie spodoba piosenka, to jej po prostu nie mappuje.

Morał: trochę jeszcze poczekasz na polski utwór ranked.
Bass

AmaiHachimitsu wrote:

A widzisz, by były tu gdzieś stare, rockowe klasyki z innych krajów? ja też nie. Po prostu one się średnio nadają do mappienia.

Nie wiem jak Ty ale ja widziałem rankniętą mapę z piosenką Guns N' Roses, która jest klasyką rocka napewno. Jest napewno więcej takich mapek.
Ciunek
Ale nie w językach innych krajów (nie wliczając angielskiego).
Tidek
Wszystko jest praktycznie do zmapowania, problemem jest to że są tutaj głównie japońskie piosenki i ludzie się już przyzwyczaili że reszta gatunków nie nadaje się do mapowania co oczywiście nie jest prawdą. Rock, metal i inne to są gatunki z którego można zrobić naprawdę niezłe mapy, ale jak ludzie nie widzą mangowych laseczek na backgroundzie to większości się nawet tego nie chcę grać ;)
Tworz<yłem>ę simy do stepmanii i japońskich songów mam max. 2-3 ;D
AmaiHachimitsu
Wszystko jest praktycznie do zmapowania, problemem jest to że są tutaj głównie japońskie piosenki i ludzie się już przyzwyczaili że reszta gatunków nie nadaje się do mapowania co oczywiście nie jest prawdą. Rock, metal i inne to są gatunki z którego można zrobić naprawdę niezłe mapy, ale jak ludzie nie widzą mangowych laseczek na backgroundzie to większości się nawet tego nie chcę grać
1. Zmappowanie a zrobienie naprawdę dobrej mapy to sam dobrze wiesz, jaka różnica.
2. Podaj mi choć 2-3 dobre polskie piosenki rockowe, które nadają się do zmappienia.
3. Jeśli sądzisz, że muzyka japońska różni się od reszty tylko pochodzeniem, to jesteś w ogromnym błędzie.

Tworz<yłem>ę simy do stepmanii i japońskich songów mam max. 2-3 ;D
Stepmania to jak o!m, ułożysz do rytmu i git. standard wymaga nieco więcej finezji, by zachęcić kogoś do gry, a "budowa" co niektórych piosenek wręcz to uniemożliwia.

Nie wiem jak Ty ale ja widziałem rankniętą mapę z piosenką Guns N' Roses, która jest klasyką rocka napewno. Jest napewno więcej takich mapek.
Czy naprawdę w każdym takim postanowieniu jak podałem wcześniej muszę dopisać słowo "prawie" "praktycznie" lub podobne, żeby ktoś się nie przyjebał z jednym przykładem? Dam Ci przykład, z całego krążka Demetori można zrobić dobrą mapę. Weź teraz cały krążek Nirvany albo GnR i zrób to samo. Wyjdzie pewnie drugie Pokaż jak się kręcisz.
Galkan
Panowie, chyba znowu zapomnieliście w jakim temacie jesteście. Resztę możecie obgadać w randomie, tudzież na czacie :-P
Wagabunda
Jestem tu od 5 miesięcy, a się nie przedstawiłam... Zniewaga :P
To zacznę od tego, że mam na imię Sabina i mam 18 lat. Mieszkam prawie na samym końcu Polski, czyli na Podhalu. Rysuję, słucham muzyki, uwielbiam matematykę i j. angielski i kiedyś chcę projektować wnętrza :D Powinno jak na razie wystarczyć ;)
Yapa_old_1
Ja chciałbym oznajmić, że król wrócił.
spi
<3!
DeletedUser_613592
z
Pandemoniusz
To, że dwa razy na #polish wbiłem, nie oznacza, że wróciłem.

Siemson Japa.
Advantan
Wbijaj częściej Darku.
#tęsknota
DeasuPL
Siemanko. Gram juz troszke w to osu. Pykam sobie dla funu, mało obchodzi mnie fc czy SS, gram mapy tylko po to zeby clearnąć :D
Kyoshinku
(´・ω・`)
Raito-

Kyoshinku wrote:

witamy krulu, rozpocznij swe poczciwe rządy ;;[/color]
Już je rozpoczął.
Kyoshinku
(´・ω・`)
sharkwhisperer
No to.. hej, witam, Kabanos jestem ;-;
Lubię.. kręcić ogniem.
(Jak ktoś mieszka w okolicach Elbląga to zapraszam na pokaz ;w;)
Yy.. lubię żelki. Cześć. To chyba tyle D:
Muffinka125
Oh, no to czas na mnie ;_;. Mam na imię Martyna, kilkanaście lat mam, mieszkam w Lubinie (nie, nie LUBLIN =w=). Lubię lamić w osu jak i na innych grach. Jestem szatynką o brązowych oczach. Kocham rysować, fotografować, wkurzać, spamić, tworzyć. Moim ulubionym kolorem jest turkusowy. No starczy myślę. xD
Advantan
No hejoś.
Marcin
Lubin to blisko falubazu :o
Arbuz-chan
Oh, no to czas na mnie ;_;. Mam na imię Martyna, kilkanaście lat mam, mieszkam w Lubinie (nie, nie LUBLIN =w=). Lubię lamić w osu jak i na innych grach. Jestem szatynką o brązowych oczach. Kocham rysować, fotografować, wkurzać, spamić, tworzyć. Moim ulubionym kolorem jest turkusowy. No starczy myślę. xD
Kujawsko-pomorskie? o;
Kyoshinku
(´・ω・`)
Arbuz-chan

Kyoshinku wrote:

Arbuz, co masz z geografii

7km od mojej miejscowości jest miejscowość o nazwie Lubin :P dlatego też pytam który :3
Kyoshinku
(´・ω・`)
Muffinka125
Hahaha xD
Mathiieu
Witam! Mam na imię Mateusz i mam 19 lat. Przed PC spędzam mało czasu ale jak już się dorwę do kompa to albo gram w osu albo oglądam anime/filmy. Jeśli akurat nie robię żadnej z tych rzeczy to zapewne jestem gdzie z kumplami albo czytam książki ;P
Raito-

Mathiieu wrote:

czytam książki
spi
-Raito, masz problemy z czytaniem książek?

WHY U NO reading books?!
Raito-

jarzyna wrote:

-Raito, masz problemy z czytaniem książek?
Jakie problemy, jarzynko! Ja jestem molem książkowym!
Advantan
Przeczytała trzy razy Zmierzch.
Raito-

Advantan wrote:

Przeczytała trzy razy Zmierzch.
Zmierzch to gówno. :v
Nie lubię książek o wampirach i romansów.
Topic Starter
Ryohan
Nie staraj się udowadniać swoich racji na tym forum Raito, co najlepsze to nie jest groźba tylko dobra rada XD
Książki sa spoko, cześc wszystkim co im nie mowiłem.
show more
Please sign in to reply.

New reply