forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
MuffinL0L
75% ludzi tutaj napisze "Cześć" i sie więcej nie odezwie ;)
spi
No dzięki tym 25% ludzi forum żyje ;)
Tidek
Cześć
MuffinL0L
Cześć, fajny masz avatar =.=
Bass
Witam
Karevos
Witam i się pytam czemu tak mało polskich utworów jest? Chociaż starych rockowych klasyków.
Advantan
Witaj. Myślę, że powodem jest mała liczba osób mapiących polskie utwory - myślę, że wyraziłem się jasno i pomogłem. Pozdrawiam!
Marcin

Advantan wrote:

Witaj. Myślę, że powodem jest mała liczba polaków którzy mapią polskie utwory - myślę, że wyraziłem się jasno i pomogłem. Pozdrawiam!
Fix'd
Ciunek
Myślę, że twój fix jest chujowy.

Siema wszystkim nowym.
Marcin
Miało to bardziej sugerować, że nie posiadamy mapperów jako my polacy, a to że zrozumiałość fixa, wyszła jaka wyszła, to już nie poradze :(
AmaiHachimitsu
Witam i się pytam czemu tak mało polskich utworów jest? Chociaż starych rockowych klasyków.
A widzisz, by były tu gdzieś stare, rockowe klasyki z innych krajów? ja też nie. Po prostu one się średnio nadają do mappienia.

Ogólnie cała muzyka Polska (i w zasadzie to europejska) jest w większości tak chujowa pod mapping, że pomimo starań ze strony najlepszych polskich mapperów nic się nie udało normalnego ranknąć. Jeśli znajdą się piosenki pod mapping, to będzie to wieśniackie disco-polo, które podoba się BARDZO wąskiej grupie osób. Mapperowi jak się nie spodoba piosenka, to jej po prostu nie mappuje.

Morał: trochę jeszcze poczekasz na polski utwór ranked.
Bass

AmaiHachimitsu wrote:

A widzisz, by były tu gdzieś stare, rockowe klasyki z innych krajów? ja też nie. Po prostu one się średnio nadają do mappienia.

Nie wiem jak Ty ale ja widziałem rankniętą mapę z piosenką Guns N' Roses, która jest klasyką rocka napewno. Jest napewno więcej takich mapek.
Ciunek
Ale nie w językach innych krajów (nie wliczając angielskiego).
Tidek
Wszystko jest praktycznie do zmapowania, problemem jest to że są tutaj głównie japońskie piosenki i ludzie się już przyzwyczaili że reszta gatunków nie nadaje się do mapowania co oczywiście nie jest prawdą. Rock, metal i inne to są gatunki z którego można zrobić naprawdę niezłe mapy, ale jak ludzie nie widzą mangowych laseczek na backgroundzie to większości się nawet tego nie chcę grać ;)
Tworz<yłem>ę simy do stepmanii i japońskich songów mam max. 2-3 ;D
AmaiHachimitsu
Wszystko jest praktycznie do zmapowania, problemem jest to że są tutaj głównie japońskie piosenki i ludzie się już przyzwyczaili że reszta gatunków nie nadaje się do mapowania co oczywiście nie jest prawdą. Rock, metal i inne to są gatunki z którego można zrobić naprawdę niezłe mapy, ale jak ludzie nie widzą mangowych laseczek na backgroundzie to większości się nawet tego nie chcę grać
1. Zmappowanie a zrobienie naprawdę dobrej mapy to sam dobrze wiesz, jaka różnica.
2. Podaj mi choć 2-3 dobre polskie piosenki rockowe, które nadają się do zmappienia.
3. Jeśli sądzisz, że muzyka japońska różni się od reszty tylko pochodzeniem, to jesteś w ogromnym błędzie.

Tworz<yłem>ę simy do stepmanii i japońskich songów mam max. 2-3 ;D
Stepmania to jak o!m, ułożysz do rytmu i git. standard wymaga nieco więcej finezji, by zachęcić kogoś do gry, a "budowa" co niektórych piosenek wręcz to uniemożliwia.

Nie wiem jak Ty ale ja widziałem rankniętą mapę z piosenką Guns N' Roses, która jest klasyką rocka napewno. Jest napewno więcej takich mapek.
Czy naprawdę w każdym takim postanowieniu jak podałem wcześniej muszę dopisać słowo "prawie" "praktycznie" lub podobne, żeby ktoś się nie przyjebał z jednym przykładem? Dam Ci przykład, z całego krążka Demetori można zrobić dobrą mapę. Weź teraz cały krążek Nirvany albo GnR i zrób to samo. Wyjdzie pewnie drugie Pokaż jak się kręcisz.
Galkan
Panowie, chyba znowu zapomnieliście w jakim temacie jesteście. Resztę możecie obgadać w randomie, tudzież na czacie :-P
Wagabunda
Jestem tu od 5 miesięcy, a się nie przedstawiłam... Zniewaga :P
To zacznę od tego, że mam na imię Sabina i mam 18 lat. Mieszkam prawie na samym końcu Polski, czyli na Podhalu. Rysuję, słucham muzyki, uwielbiam matematykę i j. angielski i kiedyś chcę projektować wnętrza :D Powinno jak na razie wystarczyć ;)
Yapa_old_1
Ja chciałbym oznajmić, że król wrócił.
spi
<3!
DeletedUser_613592
z
Pandemoniusz
To, że dwa razy na #polish wbiłem, nie oznacza, że wróciłem.

Siemson Japa.
Advantan
Wbijaj częściej Darku.
#tęsknota
DeasuPL
Siemanko. Gram juz troszke w to osu. Pykam sobie dla funu, mało obchodzi mnie fc czy SS, gram mapy tylko po to zeby clearnąć :D
Kyoshinku
(´・ω・`)
Raito-

Kyoshinku wrote:

witamy krulu, rozpocznij swe poczciwe rządy ;;[/color]
Już je rozpoczął.
Kyoshinku
(´・ω・`)
sharkwhisperer
No to.. hej, witam, Kabanos jestem ;-;
Lubię.. kręcić ogniem.
(Jak ktoś mieszka w okolicach Elbląga to zapraszam na pokaz ;w;)
Yy.. lubię żelki. Cześć. To chyba tyle D:
Muffinka125
Oh, no to czas na mnie ;_;. Mam na imię Martyna, kilkanaście lat mam, mieszkam w Lubinie (nie, nie LUBLIN =w=). Lubię lamić w osu jak i na innych grach. Jestem szatynką o brązowych oczach. Kocham rysować, fotografować, wkurzać, spamić, tworzyć. Moim ulubionym kolorem jest turkusowy. No starczy myślę. xD
Advantan
No hejoś.
Marcin
Lubin to blisko falubazu :o
Arbuz-chan
Oh, no to czas na mnie ;_;. Mam na imię Martyna, kilkanaście lat mam, mieszkam w Lubinie (nie, nie LUBLIN =w=). Lubię lamić w osu jak i na innych grach. Jestem szatynką o brązowych oczach. Kocham rysować, fotografować, wkurzać, spamić, tworzyć. Moim ulubionym kolorem jest turkusowy. No starczy myślę. xD
Kujawsko-pomorskie? o;
Kyoshinku
(´・ω・`)
Arbuz-chan

Kyoshinku wrote:

Arbuz, co masz z geografii

7km od mojej miejscowości jest miejscowość o nazwie Lubin :P dlatego też pytam który :3
Kyoshinku
(´・ω・`)
Muffinka125
Hahaha xD
Mathiieu
Witam! Mam na imię Mateusz i mam 19 lat. Przed PC spędzam mało czasu ale jak już się dorwę do kompa to albo gram w osu albo oglądam anime/filmy. Jeśli akurat nie robię żadnej z tych rzeczy to zapewne jestem gdzie z kumplami albo czytam książki ;P
Raito-

Mathiieu wrote:

czytam książki
spi
-Raito, masz problemy z czytaniem książek?

WHY U NO reading books?!
Raito-

jarzyna wrote:

-Raito, masz problemy z czytaniem książek?
Jakie problemy, jarzynko! Ja jestem molem książkowym!
Advantan
Przeczytała trzy razy Zmierzch.
show more
Please sign in to reply.

New reply