forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
mauserek
Mauserek, ochrzczono mnie imieniem Mariusz. Cóż... grę znam od niesamowicie dawna, 3 czy 4 lat, ale niestety to było tak dawno że nie pamiętam początków ale pamiętam to, że nie lubiałem w to grać z jednego powodu. Taki internet miałem, i ludzie zmieniali ciągle mapy że pobrać nie mogłem. I chyba pierwszym game modem w który zagrałem to CTB. Tyle pamiętam.
MarkGPL
Siema!

Zwą mnie Marcin, urodziłem się w 1996 roku w Kołobrzegu, jednak mieszkam i uczę się na Południu naszego kraju. O osu! usłyszałem już na początku 2012 roku, choć pierwszy raz odważyłem się zagrać pod koniec października. Oczywiście moje początki były kiepskie (Do tej pory lamię na myszy), ale z czasem się uczę i idzie mi coraz lepiej, choć zamierzam w końcu zainwestować w coś bardziej zaawansowanego niż moja myszka :D

Co nieco na temat mojej gry? Pierwszą rangę SS udało mi się uzyskać 13.11.2012.. A gram właściwie we wszystko co możliwe. :D

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze ;)
Marcin

MarkGPL wrote:

Siema!

Zwą mnie Marcin, urodziłem się w 1996 roku w Kołobrzegu, jednak mieszkam i uczę się na Południu naszego kraju. O osu! usłyszałem już na początku 2012 roku, choć pierwszy raz odważyłem się zagrać pod koniec października. Oczywiście moje początki były kiepskie (Do tej pory lamię na myszy), ale z czasem się uczę i idzie mi coraz lepiej, choć zamierzam w końcu zainwestować w coś bardziej zaawansowanego niż moja myszka :D

Co nieco na temat mojej gry? Pierwszą rangę SS udało mi się uzyskać 13.11.2012.. A gram właściwie we wszystko co możliwe. :D

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze ;)
jezu, tyle mamy ze soba wspolnego
Advantan
Dwa Alpaki geje.
Arbuz-chan

Advantan wrote:

Dwa Alpaki geje.
huehuehuehuehuehue
Sawa88
Może i ja coś dodam od siebie.... Mam na imię Sylwia i gram za dużo już od bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo dawna łapie owoce na tace, czad nie :3? Wiecznie oczekuje na wybawiciela który wyleczy mnie z tej gry h3h3. Pozdro dla gejÓszkóF z #polish (czyt. Advantarantan) :)
Advantan

Sawako88 wrote:

Może i ja coś dodam od siebie.... Mam na imię Sylwia i gram za dużo już od bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo dawna łapie owoce na tace, czad nie :3? Wiecznie oczekuje na wybawiciela który wyleczy mnie z tej gry h3h3. Pozdro dla gejÓszkóF z #polish (czyt. Advantarantan) :)
Daj mi adres, a cię z tej gry wyleczę Sylwio. :3
WareHachimitsu

Advantan wrote:

Sawako88 wrote:

Może i ja coś dodam od siebie.... Mam na imię Sylwia i gram za dużo już od bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo dawna łapie owoce na tace, czad nie :3? Wiecznie oczekuje na wybawiciela który wyleczy mnie z tej gry h3h3. Pozdro dla gejÓszkóF z #polish (czyt. Advantarantan) :)
Daj mi adres, a cię z tej gry wyleczę Sylwio. :3
Dawid atakuje, mrrrr.
Sawa88
Komendowo Małe, ul. Gen. Gałkana 88A

Advantarantan zapraszam :)
Arbuz-chan

Sawako88 wrote:

Komendowo Małe, ul. Gen. Gałkana 88A

Advantarantan zapraszam :)
Czo to za wiocha XD
xerbi
Ohayo! Jakub jestem.
Lat mam 20 z czego od jakichś siedmiu uważam się z pełnoprawnego Otaku.
Osu! odkryłem całkiem przypadkiem trochę ponad dwa tygodnie temu ale muszę przyznać, że lubię takie przypadki.
Gram głównie w trybie klasycznym przez 90% czasu męcząc piosenki Vocaloidów.
Gra mi się dobrze, choć przeszkadza mi stan techniczny mojej myszy i podkładki - szajs nadaje się do wymiany, no ale za co? (Panie Premierze, jak żyć?)
Jak na razie moją "komfortową" strefą jest zakres 4 gwiazdek w trybie "Hard Rock". Na pięć jestem jeszcze za cienki a trzy są często za proste!

To by było na tyle... 8-)
DeletedUser_613592
z
Yurisia
Krokiet, zrób z tymi tam wyżej porządek.

Xerber wrote:

Lat mam 20 z czego od jakichś siedmiu uważam się z pełnoprawnego Otaku.
Masz bzika na punkcie Japonii? Masz pokój wypełniony azjatyckimi gównami? Nie wychodzisz z domu?
Bass

Yurisia wrote:

Krokiet, zrób z tymi tam wyżej porządek.

Xerber wrote:

Lat mam 20 z czego od jakichś siedmiu uważam się z pełnoprawnego Otaku.
Masz bzika na punkcie Japonii? Masz pokój wypełniony azjatyckimi gównami? Nie wychodzisz z domu?

Od kiedy niewychodzenie w domu zaznacza czy ktoś jest otaku czy nie?
Grzywa

Bass wrote:

Od kiedy niewychodzenie w domu zaznacza czy ktoś jest otaku czy nie?
Otaku m.in. nie wychodzą z domu, bo anime na nich czeka.

// Yuri here
Bass

Grzywa wrote:

Bass wrote:

Od kiedy niewychodzenie w domu zaznacza czy ktoś jest otaku czy nie?
Otaku m.in. nie wychodzą z domu, bo anime na nich czeka.

// Yuri here

>sugerowanie, że oglądają anime na okrągło
Advantan
>sugerowanie, że ona coś stwierdza.
Z tego co widzę ona zadała mu pytania, dwa.

a tak naprawdę chciałem się przyczepić
iwantek
Wypada się również przywitać.
Mam na imię Ewa, w wolnych chwilach dla rozluźnienia gram w osu! (ostatnio częściej ctb). Gdy nie mam siły, spectuję ludzi.
Czytam nieraz co piszecie na #polish, jednak bez potrzeby (czyli jeśli Bass nic nie chce) to się tam nie udzielam.
Jestem otwarta na rozmowę. Miło mi Was wszystkich poznać i jeśli macie jakieś pytania to pytajcie śmiało...
WareHachimitsu

iwantek wrote:

Wypada się również przywitać.
Mam na imię Ewa, w wolnych chwilach dla rozluźnienia gram w osu! (ostatnio częściej ctb). Gdy nie mam siły, spectuję ludzi.
Czytam nieraz co piszecie na #polish, jednak bez potrzeby (czyli jeśli Bass nic nie chce) to się tam nie udzielam.
Jestem otwarta na rozmowę. Miło mi Was wszystkich poznać i jeśli macie jakieś pytania to pytajcie śmiało...
Rada na przyszłość - nie pisz tylko z Bassem. Pisz z innymi, to Ci zniszczy psychikę.
Acrith

WareVolf wrote:

iwantek wrote:

Wypada się również przywitać.
Mam na imię Ewa, w wolnych chwilach dla rozluźnienia gram w osu! (ostatnio częściej ctb). Gdy nie mam siły, spectuję ludzi.
Czytam nieraz co piszecie na #polish, jednak bez potrzeby (czyli jeśli Bass nic nie chce) to się tam nie udzielam.
Jestem otwarta na rozmowę. Miło mi Was wszystkich poznać i jeśli macie jakieś pytania to pytajcie śmiało...
Rada na przyszłość - nie pisz tylko z Bassem. Pisz z innymi, to Ci zniszczy psychikę.
Po co ma mieć zniszczoną psychikę? D:
iwantek

WareVolf wrote:

Rada na przyszłość - nie pisz tylko z Bassem. Pisz z innymi, to Ci zniszczy psychikę.
Od niektórych rozmów z nim w szkole już i tak mam wystarczająco zniszczoną.

Acrith wrote:

Po co ma mieć zniszczoną psychikę? D:
Właśnie, nie psujcie mnie bardziej~
Advantan
Obiecuję ci, że cię nie zniszczę. Nie bój się mnie.
Serio się nie bój.
iwantek

Advantan wrote:

Obiecuję ci, że cię nie zniszczę. Nie bój się mnie.
Serio się nie bój.
Dziękuję, od razu czuję się bezpieczniej.
xerbi

Yurisia wrote:

Krokiet, zrób z tymi tam wyżej porządek.

Xerber wrote:

Lat mam 20 z czego od jakichś siedmiu uważam się z pełnoprawnego Otaku.
Masz bzika na punkcie Japonii? Masz pokój wypełniony azjatyckimi gównami? Nie wychodzisz z domu?

Azjatyckich gówien nie mam (za dużo AHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUE), wychodzić z domu wychodzę i to raczej często a bzika na punkcie Japonii rzeczywiście posiadam.
Acrith

iwantek wrote:

Advantan wrote:

Obiecuję ci, że cię nie zniszczę. Nie bój się mnie.
Serio się nie bój.
Dziękuję, od razu czuję się bezpieczniej.
Advantan i bycie normalnym. Nie daj się im omamić D:
Advantan
Acrith zamilcz, jak chcę to potrafię?
iwantek

Acrith wrote:

Advantan i bycie normalnym. Nie daj się im omamić D:
:CCC

Advantan wrote:

Acrith zamilcz, jak chcę to potrafię?
Dobija mnie ta Wasza "cenzura".
Advantan

iwantek wrote:

Acrith wrote:

Advantan i bycie normalnym. Nie daj się im omamić D:
:CCC
Dobija mnie ta Wasza "cenzura".
Dobija mnie ta wasza mania spamienia emotkami. XDDDDDDDD
BiletAutobusowy
Mam na imię Bilet, nazwisko Autobusowy. Wielu z was zapewne kilka razy trzymało mnie w ręku, ba, domyślam się że wyrzucaliście mnie do kosza. Hultaje.
Arbuz-chan

BiletAutobusowy wrote:

Mam na imię Bilet, nazwisko Autobusowy. Wielu z was zapewne kilka razy trzymało mnie w ręku, ba, domyślam się że wyrzucaliście mnie do kosza. Hultaje.
Mój nick już nie jest oryginalny. No, ale cześć Bilecie xD
DeletedUser_613592
z
Hydra-_old
HEHEHEHE
Marcin
ahahahahahhaha, ej serio, to bylo smieszne xD
Arbuz-chan
Adamqs XDDD
Acrith

BiletAutobusowy wrote:

Mam na imię Bilet, nazwisko Autobusowy. Wielu z was zapewne kilka razy trzymało mnie w ręku, ba, domyślam się że wyrzucaliście mnie do kosza. Hultaje.
Haha, seriously. Niech będzie więc - bilecie - witaj w community.
Kathovamid
Witam. Tableta kupiłem ze względu na (nie)zdolności rysownicze xD
http://i.imgur.com/YKnuY3W.png - coś sprzed tygodnia. (dokończę, jak mi się zechce)
http://i.imgur.com/d58DdBr.png - z 2 lata powinien już mieć.
Dość często gram w osu i ewentualnie w Dotę.
Kyoshinku
(´・ω・`)
DeletedUser_613592
z
Kathovamid

worst fl player wrote:

hahahha
#polish już zdążyłem polubić, za to jakie jest xD
MLGnom
Widzę, że dość sporo ludzi nie lubi #polish... ja tam nie mogę się wypowiedzieć na ten temat bo od dłuższego czasu mam go zamkniętego. :3

Poza tym witam wszystkich nowych. Mam nadzieję, że będziecie częściej wpadać na forum.
show more
Please sign in to reply.

New reply