forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Arbuz-chan
cześć Ware C:
Kyoshinku
(´・ω・`)
Alex_Kureji
... Witam ... *widzi wariatów* od chyba miesiąca gram w osu a do wszystko przez mojego znajomego Kande-jakieś-tam (nie pamięta nicku) i miło (?) mi poznać polskich graczy w osu.
Arbuz-chan

Kyoshinku wrote:

Jestem Angelika, lat 14 i ot tak znalazłam się tutaj ~
Andzie pro w ctb =w=
Anroys
Jestem Anroys i kocham wiciu 8-)
Ryuukimi
Cześć Wam :D lubię grać w osu,taiko,ctb i osu! manie :D gdy mi się nudzi robię sobie beatmapy xD
Hydra
Czesc Ula
fartownik
Na Wałbrzych
Gotori
hejka
InduStrialZ
Cześć Wam wszystkim ! :D

Mam na imię Mateusz, jeszcze 15 lat. Lubię sobie pograć w osu!, trafiłem tu dzięki koledze, z którym teraz się pojedynkuję. :D
Sachikonatsu
Witaj, Mateuszu.
Neelly
Cześć wam o.o"
Gotori
ohayoo ^^!
Ryuukimi
Cześć wszystkim ,którzy się przedstawili :D
WareHachimitsu
Hej Mateusz!
ZuKoR_old
Nie pamiętam czy się przywitałem, więc hej wszystkim! ~ Jestem Kamil i mam 14 lat. ^^
Marcin
Hej, jestem Marcin i wszyscy mnie hejcą, miło cię poznać Kamilu.
Tamako Lumisade
Gnieżdżę się tu dobre trzy miesiące, a jeszcze nawet cześć nie rzekłem, a to Ci pieron xD. Dobra. Ohayou, jestem Marek i lubię grać w osu!. W internecie jestem psem, ale ciiiii. Nikt o tym nie wie :D.
fartownik
Bass
WareHachimitsu

xHuskyPL wrote:

Gnieżdżę się tu dobre trzy miesiące, a jeszcze nawet cześć nie rzekłem, a to Ci pieron xD. Dobra. Ohayou, jestem Marek i lubię grać w osu!. W internecie jestem psem, ale ciiiii. Nikt o tym nie wie :D.
Mogłeś tego nie mówić xD
Tamako Lumisade
Neko Vi
Omnia est fallacia :)
Bass
ameno dori me
Neko Vi
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis :P!
Ciunek
Łacina?


@13:13


//nie mam pojęcia jaki to ma związek z tematem, ten i 3 ostatnie posty.
Neko Vi
łacina ^^
eusiphera
No czesc.
Yapa_old_1
Cześć jestem Yapa
Pewnie 90% ludzi będzie mi kazać zamknąć japę, no elo.
Kazuminati
a
Advantan

Yumichikaa wrote:

Nie znoszę przebywać na #polish.
Cześć.
Kazuminati
Tsa.. Jeden z postrachów .. Przez takich jak Ty mam koszmary.
Arbuz-chan

Yumichikaa wrote:

Uwielbiam grać w League of Legends i osu! Poza graniem na komputerze szkicuję, oglądam anime i czytam duuuużo książek.
Mam 15 lat.
Advu, znaleźliśmy Ci dziewczynę.
Nie znoszę przebywać na #polish.
Cześć :3
Advantan

Niebieski Arbuz wrote:

Yumichikaa wrote:

Uwielbiam grać w League of Legends i osu! Poza graniem na komputerze szkicuję, oglądam anime i czytam duuuużo książek.
Mam 15 lat.
Advu, znaleźliśmy Ci dziewczynę.
Nie znoszę przebywać na #polish.
Cześć :3
Ale ja żadnej nie szukam, daj spokój Arbuz. D:
Poza tym, mało gram w lola, są ludzie którzy grają więcej. ^^
r0ck
Cześć.
Soul Shade
Cześć mam na imię Sebastian ale wszyscy mówią na mnie Bojo :P W osu gram jakieś 2 tygodnie i bardzo mnie ta gra wciągnęła, oprócz tego pykam w League of Legends (bojo1994 west) i oglądam sporo anime a no i mam 18 lat. Miło mi was poznać! :>
Arbuz-chan

Soul Shade wrote:

Cześć mam na imię Sebastian ale wszyscy mówią na mnie Bojo :P W osu gram jakieś 2 tygodnie i bardzo mnie ta gra wciągnęła, oprócz tego pykam w League of Legends (bojo1994 west) i oglądam sporo anime a no i mam 18 lat. Miło mi was poznać! :>
Za miesiąc nie będziesz mógł się oderwać xD
Soul Shade
Ja już się nie mogę oderwać a jutro 3 sprawdziany :3
Kana Shandell
Cześć wszystkim :-)
Jestem Kana, od osu! uzależniłam się już jakiś czas temu. Gram głównie w taiko. Prawdę mówiąc tylko to mi jeszcze jakoś wychodzi... jestem przykładem kompletnego anty-talentu w dziedzinie gier komputerowych... ale się staram. :-)
Skończyłam lat 21, kocham dobre kino, literaturę ( mam słabość zarówno do dzieł najnowszych jak i polskich klasyków ) oraz szkocką whisky. Nie będzie pewnie odkryciem, jeśli napiszę, że fascynuje mnie również Kraj Kwitnącej Wiśni, a melodie stamtąd się wywodzące uznaję bardzo miłymi dla ucha. Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy i życzę wspaniałych wyników ! ;-)
DarkStoorM
Witaj, Kana Shandell x)
show more
Please sign in to reply.

New reply