forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Kyoshinku
(´・ω・`)
sables
Mecze komentuje to się sezonowców narobiło
Nesfizz
Siemka, jestem Kacper kiedy tylko mogę gram w gierki (najczęściej osu!). A kiedy łapki bolą od spinnerów lubię poczytać dobrą książkę.
Akemi Yume
Cześć
spi
cześć >///<
juppiJa
Hej, mam na imię Łukasz. Mam 19 lat. Do grania zachęciła mnie moja dziewczyna.
spi

juppiJa wrote:

moja dziewczyna.
Zawyżasz statystyki polskiej społeczności osu!. :P
DeletedUser_6614359
czesc
Ryuukimi
(>*u*)>
Wiktini
Czemu dużo ludzi myśli że jestem chłopakiem... Czeeeść, jestem Wiktoria, lubie grać w osu (ctb/mania) i czytać mangi c: pozdrawiam SitekX
Looczoo
.
sables
Ojejku.
Lincher
Ohayo, desu~!! :)
dwght
Dobry. Moja waifu to Akeno, tyle. Pozdrawiam wszystkich polaków.
knuxfanwin8
knuxfanwin8/kfw8, ksywki kfw8, KnuxFan, Knux, Knuxi. Nie nazywajcie mnie kfw albo knuxfanwin bo zabiję. Ogólnie czatuję, programuję, albo gram w osu!. Zostawię linka do swojej strony (oby nie został usunięty :P) http://kfw8.ga
Snaksiu
Witam
ShadeHero
u
Ikarishi
Hoi! Agnieszka, mam 12 lat (mało)
Lubię grać tryb CTB i standardowy :
Ulub jedzenia spaghetti bo moge
BiL1_old
Witam wszystkich! Gram w Osu! od paru godzin, interesuję się komputerem i radiowym DXingiem(nie wiem czy jest sens). Mam 15 lat i próbowałem zrobić podstawy Osu!(tryb osu!)(ranga D ;().
Lucius Ag
Witam! :v
Fajrant
czesc jestem nowy
Alkanya
Cześć.
limios
.
RukaChan
No siema siema
shybloom
Po siedmiu miesiącach gry mówię:
Cześć Osu!
Kael_DK
No Siema, jestem Kael i gram w najbardziej pedalski tryb w tej gierce (CTB), i ogólnie JD
Kubikk14
A dzień dobry jestem Kuba :)
Demii_
Jestem RanixHaruOkabe aka Haru albo (jak to znajomi mnie nazywają) Kasztan lubię grać w osu oglądać anime czytać mangi i rysować. Mam 11 lat jestem dziewczyną i lubię też karabiny XD (ulubiony AK-47 i maszynowe). jestem cicha nie mam przyjaciół mieszkam w niemczech (nie schprecham dobrze dojcza) umiem śpiewać wysoko i nisko mam 1,70 m wzrostu długie brązowe włosy szare oczy. przez to jak wyglądam ludzie mówią mi że wyglądam na 13-14 lat. rozumiem duuuuuuużo memów z wyjątkiem tego gdzie stoją z rozłożonymi rękoma i udają jezusa. Umiem angielski na B i umiem mówić z amerykańskim akcentem (ale nie umiem w angielską gramatykę XD)jestem 3* graczem ale levelupuje na 4*
asz222
Hej jestem Łukasz
Mam 18 lat
Od 2 gim lubię anime i mangi
Gram w lola mam bronza 3
asz222
Spiedalajcie kurwy jebane!!!!!!!!!!! CHUJ WAM W PIZDY [heading][s][url][url][heading][heading][url][url][s][s][s][/s][/s][/url][/url][/heading][/heading][/url][/url][/s][/s][/heading]
Staniczek
Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem! Jestem wesoły Rafałek, mam na wsi domek a w domku komputer, osu i myszka, koniec wierszyka! Więc jak już wiecie zwię się Rafał, rówież Stanik. Mam 14 lat, tak naprawdę anime oglądam od około 2 mc-y, a w osu gram z 2-3 tygodnie xD Mój skill to narazie chyba 2/3 gwiazdki, bardziej 3. Interesuję się informatyką, historią, matematyką i TIRami. Coś jeszcze? Chyba nie xD Miłego dnia/wieczorku ;)
Justynkaa
hej, fajna ta giera pozdrawiam cieplutko
_Artsyo
Siemka, jestem Patryk niedawno skończyłem 18 lat i postanowiłem trochę poważniej podejść do osu! :D
Anyari
Hejka,

Właśnie zaczynam moją przygodę z osu!
Nazywam się Magda i zapraszam serdecznie na mój profil.
Zapraszam osoby, które dopiero zaczynają by dodawały się do znajomych.
Miło będzie z kimś się ścigać w osiągnięciach.

Pozdrawiam ciepło!
-JakuboX-
Siema, trochę się spóźniłem hehe
Ayekiteme97
Elo Ziomki! Jestem Teo, mam 23 lata, i gram w osu! :3

(´・ω・`)
hyperhidrosis
siema, wkręciłem się niestety w osu, progress widoczny z dnia na dzień i dopamina do mózgu uderzyła i no nie mogę przestać klikać tych kółek, taki problem. pozdro
kinga889
Siema! UwU, co tam u Was? :3
Kapsel_111
Kenumi z tej strony
Potrzebuje zmiany nicku D:
xBlackWolf26
Siemka wszystkim, jestem tu nowy... zapytacie od jak dawna? Od niedawna, ale zajebiście się wkręciłem :D
show more
Please sign in to reply.

New reply