forum

Akceleracja myszki win 7 a Xp

posted
Total Posts
15
Topic Starter
iNq
Mam pytanie, czemu używam tych zmian w rejestrze dla win 7 dla akceleracji, i tak to nie jest porównywalne do ustawień w win XP, i drugie pytanie, czy jak na mój lv, czas grania, czy idzie mi dobrze.

Pozdrawiam, KropkowyFetysz xDD
Advantan
Idzie ci wręcz fatalnie, z takimi osiągnięciami powinieneś obsługiwać najwyżej łopatę śnieżna przez cały rok. Usuń grę.
CuteCurry
Z 772 playcounta to już hardy powinieneś robić, a nie score'y na easy trzepać.
Topic Starter
iNq
Ahhh, to straszne, może jeszcze mi odpowiesz na moje główne pytanie ? ;_;
Topic Starter
iNq
Ale ja hardy przechodzę, ale jak byście nie zlookali, to w historii mam same insane, które próbuję passnąć, bo hardy są dla mnie już zbyt łatwe...
r0ck

KropkowyFetysz wrote:

Mam pytanie, czemu używam tych zmian w rejestrze dla win 7 dla akceleracji, i tak to nie jest porównywalne do ustawień w win XP, i drugie pytanie, czy jak na mój lv, czas grania, czy idzie mi dobrze.

Pozdrawiam, KropkowyFetysz xDD
Nie rozumiem o co Ci chodzi z tą akceleracją i rejestrem.
Nie da się tego za bardzo ocenić jak na razie bo grasz same easy, chociaż patrząc na PC (700) to dosyć słabo.

KropkowyFetysz wrote:

Ale ja hardy przechodzę, ale jak byście nie zlookali, to w historii mam same insane, które próbuję passnąć, bo hardy są dla mnie już zbyt łatwe...
Co? Hardy są dla Ciebie za łatwe? Potrafisz chociaż jednego zrobić na full combo? Nie wydaje mi się skoro nie masz ich w historii gry (w sensie ostatnich osiągnięć [top500 przynajmniej chyba]).
CuteCurry
Opcja edytuj posty istnieje nie bez powodu, nie pisz dwóch pod sobą. Rank masz wbity na easy, więc hardy może przechodzisz, ale raczej słabo Ci one idą. Twoje pierwsze pytanie?

Czemu używam tych zmian w rejestrze dla win 7 dla akceleracji, i tak to nie jest porównywalne do ustawień w win XP
Nie mam pojęcia czemu ich używasz. Drugiej części nie rozumiem.
Topic Starter
iNq
Bo na win xp moja myszka nie wiem jak to nazwać, nie uciekała, na win 7 z tymi samymi ustawieniami ucieka jak powalona...
Rori Vidi Veni
umjyumjmujumjumjyyummuyjumyj
Topic Starter
iNq
Hihi, ale śmieszne, pytam się o akcelerację na win 7 a nie na jakimś Ubuntowskim shicie. ;_;
CuteCurry

Kuruku-san wrote:

*wstaw tutaj post o tym, że użytkownicy Ubuntu domyślnie nie mają akceleracji*
*wstaw tutaj post wyśmiewający użytkownika gorszego systemu operacyjnego*
Nie sugerujesz chyba, że użytkownicy Ubuntu są superior w stosunku do użytkowników windowsa? xD

KropkowyFetysz wrote:

Bo na win xp moja myszka nie wiem jak to nazwać, nie uciekała, na win 7 z tymi samymi ustawieniami ucieka jak powalona...
No to zmień te ustawienia. Widocznie te same ustawienia z innego systemu operacyjnego zachowują się inaczej na innym systemie operacyjnym.
AmaiHachimitsu
Jesli myszka Ci ucieka, to te ustawienia nie sa takie same. Uzywaj zawsze domyslnych + odznaczona opcja precyzji.

Also

Mam pytanie, czemu używam tych zmian w rejestrze dla win 7 dla akceleracji, i tak to nie jest porównywalne do ustawień w win XP
przeczytaj to i powiedz, czy rozumiesz.
r0ck

KropkowyFetysz wrote:

Mam pytanie, czemu używam tych zmian w rejestrze dla win 7 dla akceleracji, i tak to nie jest porównywalne do ustawień w win XP,
Dobra ludzie, chyba udało mi się to rozszyfrować. Powinno chyba brzmieć mniej więcej tak:
Czemu gdy używam takich samych zmian w rejestrze dla akceleracji w Win 7, jakich używałem dla Win XP, to myszka i tak zachowuje się inaczej.

W uproszczeniu:
W Win XP wpisywał "jakieśtam komendy" do rejestru aby zrobić coś z akceleracją. Teraz gdy te same "jakieśtam komendy" wpisuje do rejestru w Win 7 to nie działają na myszkę tak jak działały w Win XP.

Nie wiem do końca jak to jest, ale z tego co wiem to w Win 7 akceleracje włącza/wyłącza (czy co Ty tam chcesz jeszcze z nią zrobić) się inaczej niż w Win XP, musisz poszukać w google.
DarkStoorM
1) Kup tablet (ewentualnie kompa wyjeb, bo chyba nie chodzi o osu!)
2) Chujowo.
Acrith
Przeczytałem to pytanie gimbazylion razy i polecam:



Akceleracja OFF
Predkość myszy w XP bodajże 6/11.
Please sign in to reply.

New reply