forum

Osu! na konwentach

posted
Total Posts
10
Topic Starter
velia
-
AmaiHachimitsu
Na żadnym zjeździe kucykofagów nie byłem, ale na chłopski rozum.

1. Jak możesz i się nie boisz to przynosisz swój sprzęt i jak jesteś życzliwy to użyczasz go innym.
2. Chłopie, wchodzisz do rooma, podpinasz sprzęt i po prostu grasz. Turnieje i inne zabawy to jest wszystko do uzgodnienia. Choć z reguły każdy konwent chociaż jeden śmieszny turniej zazwyczaj ma.
3. To samo, wszystko można uzgodnić, ale z reguły ludzie obeznani w mapkach i ich trudności decydują się na ich dobranie.

osu! room nie ma aż tak ścisłych reguł, ważne byś zachował się jak porządny człowiek i nie puścił rooma z dymem.
Gotori
^napisał ten, który na żadnym konwencie, na którym było osu! nie był xD

dodam jeszcze coś do pkt 1.
zwykle jest tak, że wszyscy się zgadują wcześniej i każdy przywozi co może, by jakoś współtworzyć ten osu!room. bez pewnego sprzętu, na którym mógłby grać każdy raczej by ta inicjatywa nie wypaliła.
DeletedUser_613592
z
CuteCurry

AmaiHachimitsu wrote:

1. Jak możesz i się nie boisz to przynosisz swój sprzęt i jak jesteś życzliwy to użyczasz go innym.
T-to nie t-tak, że jestem życzliwy czy c-cokolwiek. R-robię t-to tylko dla zniżki! Głupek! >///<
Topic Starter
velia
-
winotu
tak
Bass
Na BXC będzie to na takiej zasadzie, że wszystko będzie podpięte jak najwcześniej i wszystkie stanowiska ustawione z kompletnym wyposażeniem.
Topic Starter
velia
-
r E s P
Ja mam osobiście 14 lat i niebyłem na żadnym ale chce pójść na osu!room z chęcią pogrania bo mechaniczna klawe i tableta mam XD
Please sign in to reply.

New reply