forum

OWCA 2013 - Temat Informacyjno-dyskusyjny

posted
Total Posts
173
show more
AmaiHachimitsu
Anyway, WWW jest tylko częścią drużyny. Może byłoby lepiej, gdybyście chociaż Wy trzymali wyższy poziom
Oczywiście, że było by lepiej, ale już pisałem na ten temat wyżej. JESTEM BARDZO ZŁY bo zaufałem, że będą sami. I o to mi się głównie rozchodzi. Bo czuję że te 6 tygodni napierdalania zostały po części zmarnowane przez Was, choć największymi Cipami są Peppy i Loctav

I ogólnie to nie byłam tam po to, żeby dopilnować ciszy i spokoju.
CYTAT ROKU, CHCIAŁAŚ DOPILNOWAĆ CISZY I SPOKOJU W POKOJU Z DWOMA OSOBAMI. NAPRAWDĘ POTRZEBNE TO BYŁO, BO JESZCZE BENIEK BY SZTURCHAŁ WILKA PODCZAS GRY. Nie no kurwa parsknąłem Mirindą jak to przeczytałem.

SZUKAM ATENCJI.
Nie widzę innego wytłumaczenia na nagrywanie Wilka i co chwila jakaś "BEKA XDD" i wchodzenie na 1. plan.
Galkan
Proponuję Wam ochłonąć, a jak dalej chcecie to kontynuować, to od czegoś ten PM jednak jest.
Pepsior
Serio ludzie nie wiem o co to całe zamieszanie, Po pierwsze to tylko gra która jest ohydna... pozatym znam troche wilczyce i zawsze jak bywałem u niego to mogłem ruchać wszystkie jego szafy a nawet zrobić gówno na stół mu a on grał tak jak zawsze... więc skupienie nie ma nic do tego :3

ogółem nawet jeśli kana czy tam kola tańczyły za nim nago to on by mial na to wyjebane bo raczej nie leci na laske ktora mu pokaże cycki... a są tacy na polishu nie mówie kto by nie wywołać kolejnego bólu dupy. Tak czy siak Owc to tylko rodzaj zabawy i oczywiście gra zespołowa i każdy ma sie starać jak może a nie grać na slepo i patrzeć co wilk zrobił... co to kurwa on zmisował to ja też musze? No prosze was...
Fapable
Cieszcie się, że zagrał, a nie olał i pojechał na konwent.
AmaiHachimitsu
^ : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tidek
DarkStoorM
Zapewne ludzie oglądający stream wyglądali tak:

Nie, nie chodzi o to, że byli czarni

Chciałem pojechać na te wasze konwenty, ale w sumie dobrze, że nie pojechałem, bo z tego co widzę, to bym tylko "podziękował" tym ludziom i wrócił do siebie po godzinie.

Pepsiorek pozamiatał =D

[edit] No szkoda, że nie wyszło, ale cóż. Taiwan Power!
Kanashimi_old
Galką, no ja chciałam być miła i kulturalna, napisałam pm, ale zostałam brutalnie zignorowana. Chyba ktoś ma tutaj coś na sumieniu, hm.
AmaiHachimitsu
Galką, no ja chciałam być miła i kulturalna, napisałam pm, ale zostałam brutalnie zignorowana. Chyba ktoś ma tutaj mnie w poważaniu
fix'd

Nie odzywam sie w tym temacie od momentu jak Galkan swoje napisał. Pisać też nie ma o czym, bo jedyne co próbowałaś mi przekazać na PM to "żebym się zastanowił, co pisze". Więc, jako że to się wszystko zapowiadało na pretensje w sprawie obrazy majestatu, zignorowałem. W temacie nie ma co już dopowiadać.




Mecz o trzecie miejsce: Niedziela godzina 20 naszego czasu.
r0ck
Było co było. Mieli być sami w pokoju i mieć spokój, wyszło inaczej i nic już z tym nie zrobimy. Od początku uważałem, że pomysł grania na konwencie - mimo że ciekawy - nie będzie świadczył o niczym dobrym, ale w tym momencie można nawet winić ludzi którzy nie zgodzili się na zmianę terminu itd.

Tak w ogóle to o jaki filmik chodzi?


AmaiHachimitsu wrote:

Mecz o trzecie miejsce: Niedziela godzina 20 naszego czasu.
I myślę, że na tym teraz warto się skupić :D.
Rori Vidi Veni

r0ck wrote:

Tak w ogóle to o jaki filmik chodzi?
Wilk:_SPOKOJNIE_DAMY_RADE_JEST_NARAZIE_5:0.mp4
Skoro nie wiesz to raczej nie masz nikogo z #polisha w znajomych na fejsbuku, więc i tak byś nie zobaczył.

r0ck wrote:

AmaiHachimitsu wrote:

Mecz o trzecie miejsce: Niedziela godzina 20 naszego czasu.
I myślę, że na tym teraz warto się skupić :D.
This^
r0ck

Kuruku-san wrote:

Skoro nie wiesz to raczej nie masz nikogo z #polisha w znajomych na fejsbuku, więc i tak byś nie zobaczył.
Już wiem :P
No dziwnie trochę.
oekx4d1w62

Pani Demon wrote:

Dodam jeszcze, że gdyby Niko grał
Nie. Czy wy wszyscy się kiedyś ode mnie odpierdolicie?




rEdo wrote:

to już wiem czyje to multi jest o.o
no, zbanowali moje główne konto a tego nie, fajnie prawda?
rEdo

oekx4d1w62 wrote:

Pani Demon wrote:

Dodam jeszcze, że gdyby Niko grał
Nie. Czy wy wszyscy się kiedyś ode mnie odpierdolicie?
to już wiem czyje to multi jest o.o
DeletedUser_613592
pepsior, ale on CIAGLE gral u siebie, niewazne czy ruchales mu szafki, stoliki cokolwiek. Co innego na wypadzie, napewno performance jest troche nizszy. Jezeli wilku mial #1 na tych mapach, a nie mogl ich fcnac (2 ostatnie z hr) to chyba jest jakis powod tego, co nie? Watpie by to były random missy, skoro nie gra u siebie to przynajmniej zapewnijcie mu spokoj na te 30 minut. No i mieli być sami w pokoju, po co strażniczki prawa skoro byliby sami.
ofiara spelniona
Bass

oekx4d1w62 wrote:

Pani Demon wrote:

Dodam jeszcze, że gdyby Niko grał
Nie. Czy wy wszyscy się kiedyś ode mnie odpierdolicie?




rEdo wrote:

to już wiem czyje to multi jest o.o
no, zbanowali moje główne konto a tego nie, fajnie prawda?

HALO POLICJA GALKAN MALTI W.
MuffinL0L
3 Miejsce, not bad ;o
Naafam
Dobry wieczór, trzecie miejsce, jesteśmy na podium, wygraliśmy brązowy dzban, jestem z Was dumna ;w;
Ale w następnym roku będzie jeszcze lepiej <3
Tidek
Osoby co grały w OWC, zobaczcie jak streamer się nudził :D

Naafam
"Polska wygrała, a to walnę UK -654, niech czują się gorsi" :')

Co jak co, ale mecz był bardzo dobry, jednak z góry dało się wywnioskować, że wygramy.
Rori Vidi Veni
Są tym razem jakieś śmieszne urywki z mambla?
MuffinL0L
Amai świetnie dzisiaj zagrał.
Piotrekol

Kuruku-san wrote:

Są tym razem jakieś śmieszne urywki z mambla?
nima- nikt nie nagrywał :^)
Naafam

Piotrekol wrote:

Kuruku-san wrote:

Są tym razem jakieś śmieszne urywki z mambla?
nima- nikt nie nagrywał :^)
Szkoda, fajnie byłoby się pośmiać pod koniec dnia owo
Dess1210
Gratulacje ;D
W przyszłym roku walka o 1 miejsce (zapewne z Koreą...).

Bawi mnie tylko zachowanie polaczków, którzy (jak dobrze pamiętam) w zeszłym roku czepiali się WW, a w tym padło na rEdo ;x
Raito-

Dess1210 wrote:

Bawi mnie tylko zachowanie polaczków, którzy (jak dobrze pamiętam) w zeszłym roku czepiali się WW, a w tym padło na rEdo ;x
We wcześniejszych rozgrywkach tegorocznej OWCY się farto też czepiali.
MuffinL0L

Raito wrote:

Dess1210 wrote:

Bawi mnie tylko zachowanie polaczków, którzy (jak dobrze pamiętam) w zeszłym roku czepiali się WW, a w tym padło na rEdo ;x
We wcześniejszych rozgrywkach tegorocznej OWCY się farto też czepiali.
Nie tylko ich, Amai'a też ostro męczyli jak widziałem.
Naafam
Randomy z rankingiem poniżej 100k. Myślą, że nasz team to roboty i wycarry'ują wszystko na SS z dt fl. Jesus, oni są ludźmi tak samo jak my, nie powinno być takich hejtów. Ale wiadomo, teksty " ktośtam zjebał, ja to bym zagrał/zagrała lepiej".

Śmieszne gadanie.
AmaiHachimitsu
Jechali nas równo wszystkich oprócz Wilka... A nie, po Wilku też jechali jak słabiej mu poszło z Tajwanem *wszyscy wiemy czemu, jebac peppiego*.
rEdo
W sumie to na mnie padło, bo mam najkrótszy nick tak naprawdę, no ale to tylko trolle z Twitcha. Przynajmniej w końcu im coś się w ich piętnastoletnim życiu udało ;)

No to trzecie miejsce. Wielkie dzięki za śledzenie naszych meczy na OWC!
Galkan
DZIĘ-KU-JEMY! DZIĘ-KU-JEMY! DZIĘ-KU-JEMY!

Gigantyczne GJ na ryj dla Was. Za rok dajecie #1 :D
AmaiHachimitsu
Tylko czekac na artykul w CD-Action
klubek
Świętujemy, GZ!

Ciunek
Good fucen job.
Tidek
Ciekawa runda.

DeletedUser_613592
a, to dlatego mialem kamui zagrac za ciebie redo xD
Cydros
Widać kto carruje Polskę x-D
rEdo
Minął tydzień, nie dostaliśmy jeszcze supporterów. fucen sasuga peppy
DeletedUser_613592
typowy peppinszon
Please sign in to reply.

New reply