forum

OWCA 2013 - Temat Informacyjno-dyskusyjny

posted
Total Posts
173
show more
Raito-

Ciunek wrote:

#jebackyoshinku #nikoplz
Rori Vidi Veni
czyli drzewko przedstawia się tak:

Przed Taiwanem powiem to samo co przed Chinami: trudne ale wykonalne

Byłoby tak cudownie gdyby UK wygrało z Koreą, taki piękny NOPE.JPG i finały UK vs PL

Poza tym, ktokolwiek chciał połamać osu!tablet, mogę to zrobić za ciebie w
Ciunek


gif by someone else, I'll keep him anonymous just in case though~
spi
tu jest drabinka ładna:

@Ciunek #mademyday :D
DeletedUser_613592
ciunek <3
Naafam

Raito wrote:

http://puu.sh/5rRwg.wav
Dziękuję <3

Ciunek wrote:

Idealne odzwierciedlenie dzisiejszego meczu xDD
Dess1210
Mnie i tak najbardziej bawiły teksty na czacie na twitchu. Poza tym... czo te internety tak się buntowały, no czo one?

Na BxC będziemy walczyć o jakiś internet by móc obejrzeć OWC~ ^^.
Novalogic
Chiny może i odwaliły fuszerkę, ale Taiwanczycy jak już się wezmą za ddos to zrobią to dobrze ;)
Advantan
Naafam
Co będzie z o!wc, jeżeli parę osób jedzie na bxmass?
Axor
A to nie można na konwencie grać? :P
Ja tam nie wiem, ale podobno starają się przełożyć mecz.
AmaiHachimitsu
No to idź graj do obcego miejsca w obcym pokoju z obcym sprzętem. 100% performance gwarantowany.

Nie mówię już o tym, że internet może być tam słaby, a podatność na DDoS zwiększona trzykrotnie. (chociaż nikt nie powinien ustalić IP z konwentu)
Ciunek
AxorPL: masz gówniane przeterminowane info.
Acrith

AmaiHachimitsu wrote:

No to idź graj do obcego miejsca w obcym pokoju z obcym sprzętem. 100% performance gwarantowany.

Nie mówię już o tym, że internet może być tam słaby, a podatność na DDoS zwiększona trzykrotnie. (chociaż nikt nie powinien ustalić IP z konwentu)
Jeśli ktoś idzie grać na konwencie, czemu nie przyniesie swojego sprzętu, swoich sterowników, ew. własnego laptopa? God...
Tidek
Jeszcze wysokość biurka taka sama i byłoby git w sumie. xD
Advantan
No tylko rozpraszanie przez mangozjebów. Prawdopodobnie większy stres, bo jesteś poza domem, etc etc. Nie uważam, żeby to był jakiś świetny pomysł.
Naafam
Inaczej się gra, gdy ktoś Cię specta, a inaczej, jak ponad 30 osób stoi za Tobą, patrzą co robisz i na dodatek czujesz ich oddechy na swoich plecach.
AmaiHachimitsu
Nikt za nim nie bedzie stal, to raz.


Dwa, moze jeszcze wezmie swoj monitor, komputer albo biurko?
DeletedUser_613592
ZAMKNA BENKA I WWW W ROOMIE NA GODZINE I TYLE :^)
Bass
No tak w
Rori Vidi Veni
rajcik: fartownik , myslałem ,że juz po obiedzie siła ma być

rudyxddd: KOCHAM WAS POLACY ALE DALISCIE DUPY!

szybko lecą nie mogę kopiować a printscreen nie hula
zzqWilliam
I tak uważam, że daleko doszli. Przynajmniej teraz nie będzie trzeba tracić czasu na oglądanie xD
Rori Vidi Veni

zzqWilliam wrote:

I tak uważam, że daleko doszli. Przynajmniej teraz nie będzie trzeba tracić czasu na oglądanie xD
Jeszcze mecz o 3. miejsce z UK
Naafam
2012 - ćwierćfinały
2013 - półfinały (szansa na 3 miejsce)
2014 - ?

Przynajmniej się rozwijamy, idzie nam coraz lepiej, ale do zwycięstwa jeszcze nam troszeczkę brakuje.
Ale i tak jestem dumna z polskiego team'u, jesteście dla mnie mistrzami. Jak dla mnie, to już wygraliście wszystko :')
DarkStoorM
Tajwan przed meczem
Bass
Ogólnie Wilkowi i Beńkowi dobrze szło, byli zamknięci w pokoju i dostali stacjonarki.
Pewnie co po niektórzy zawału serca dostali jak Wilka wywaliło podczas rozgrzewki, to akurat była wina mojego "routera" :(
Dess1210
No powiem ci, że za drzwiami było ładne zamieszanie.
Jakiś chłopak oglądał na tablecie OWC i nagle krzyk "wywaliło WW z gry". Momentalnie ludzie go otoczyli i patrzyli na rozwój wydarzeń.
(już chcieliśmy się dobijać do drzwi byście oddali WW internety~~ xD)
AmaiHachimitsu
Ogólnie Wilkowi i Beńkowi dobrze szło, byli zamknięci w pokoju i dostali stacjonarki.
Beniek nie grał, nice try.


Byli zamknięci w pokoju z dwoma szukającymi atencji dziewczynkami, które co chwila pierdoliły głupoty. Brakowało jednak mężczyzny który by postawił na swoim. Do Bassa wystarczyło się uśmiechnąć, pokazać dekolt i już był obezwładniony z palnikiem w górze. Dzięki wielkie.

Dobrze szło? Na pewno zajebiście zagrał jak na te warunki, ale nam by się również pewniej grało gdyby Wilk mógł wyciągnąć ile się da. Niestety jak czasami patrzeliśmy na scoreboard i widzieliśmy, że na nas spada spora część odpowiedzialności (albo jak na Just Awake, po przerwie tylko farto mial FC i od razu to on byl odpowiedzialny za carry) to nie da się skupić na maksa.

Oglądam ten filmik i zacytuje rEdo "wykrwawiłem się całkowicie".

Nie pozdrawiam,
Pani Demon
Spora część odpowiedzialności? To zabrzmiało jakbyś sugerował, że granie w drużynie to poleganie na WWW. Chyba każdy robił to samo, mianowicie grał. Co do Bassa to się całkowicie zgadzam, pozdrawiam Bass! Oglądając ten filmik, może i nie było domowych warunków "sprzętowych", no i spokoju też trochę, ale na czas grania było hmm, nie tak źle. Kiedy grał nikt go nie tykał, nie mówił do niego, nic. Nie gram na takim poziomie, nie wiem jak bardzo musicie mieć cicho, ale myślę, że WWW musiałby się tutaj wypowiedzieć na temat odczuć grania tam. Oczywiście chodzi mi o odczucia związane z tymi ludźmi wokół niego. Swoją drogą, jeśli było mu źle i został mocno rozproszony to czemu nie powiedział "no kurwa, ludzie, czy wy możecie zamknąć ryje, albo zwyczajnie spierdalać z pokoju/klasy/cokolwiek?". Takie tam moje zdanie.
Kola
Meh. Wiem że zjebałyśmy na linii, ale takie hejty nie powinny aż lecieć. Sry ale i tak taiwan pewnie wygra wiec wątpie żeby cokolwiek miało to zmienić..
http://puu.sh/5AdZp.png http://puu.sh/5AegH.png

Dołączam to. I sorry za " fangirling (?)". I nie, nie szukałyśmy atencji >.>
AmaiHachimitsu
Bo jest miły, dlatego.

I owszem, sugeruje ze granie w druzynie to poleganie na WWW. Dlaczego? Bo jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

Nie gram na takim poziomie, nie wiem jak bardzo musicie mieć cicho, ale myślę, że WWW musiałby się tutaj wypowiedzieć na temat odczuć grania tam.
Dokładnie, nie masz pojęcia.

Na pewno nie grałoby Ci się dobrze z ludźmi pod nosem. Nieważne czy mamusia z obiadkiem czy Twoja dziewczyna/kumple.




Już sam nie wiem co jest prawdą. Porównania nie ma "co by było gdyby grał sam", bo do tego nie doszło. Ale jestem nieco zawiedziony, bo "było obiecane".
Kola
I tak nie zmieniło by to faktu. Filmik nagrywany był w 2 pierwszych mapkach..
warto też było by przypomnieć że w nich nie miał żadnego missa. Potem tylko siedzieliśmy, było okej.
Nie wiem po chuj sie czepiasz.
Kanashimi_old
Smutłam mocno. Amai, cieszę się, że byłeś na konwencie i oceniłeś sytuację! Ja na OWC stałam na środku sali i tańczyłam nago. To moja wina, że przegraliście. Tak mi przykro. :(
Kanashimi_old
Czepia się, bo ma ból dupy o przegraną. Kogoś trzeba obarczyć winą, prawda?
Cydros
Amai, to nie zmienia faktu że WWW nie grał przecież źle, on i tak prawie zawsze carrował polski team ( w większości ), Jeśli uważasz że gdyby Wilk grał w domu to byście wygrali to się mylisz przecież Tajwan miał większe scroy niż wy praktycznie przez cały czas.
Pani Demon
Czy ty sugerujesz, że ktoś miły nie może grzecznie poprosić o chwilę spokoju? Wiesz, wiadomo, że jest różnica w grze, ale chyba sam nie miał z tym problemu.
Tak, żeby nie było, że tylko ty rzucasz pushami.


Nadal wolałbym przeczytać wypowiedź Wilka na ten temat.

Ach, no i jeśli wasza gra drużynowa polega na WWW to zrzuć winę na siebie, swoich "drużynowych" kolegów. Dobre podejście!


bóldupymam
AmaiHachimitsu
I tak nie zmieniło by to faktu.
A może by zmieniło ^^

Filmik nagrywany był w 2 pierwszych mapkach..
Oszczędziłaś mi cierpienia : ) Dziękuję.


Smutłam mocno. Amai, cieszę się, że byłeś na konwencie i oceniłeś sytuację! Ja na OWC stałam na środku sali i tańczyłam nago. To moja wina, że przegraliście. Tak mi przykro.
Nie jestem kretynem z gimnazjum żeby nie widzieć jak wyglądała sytuacja, czasami twarz Beńka mówiła więcej niż tysiąc słów. Tańczyć nago mogłaś bo i tak by to Wilka uwagi nie odwróciło, ale nawet głupie gadanie, zmuszanie do machania czy inne przytulanie między meczami ma wpływ.

Jeśli uważasz że gdyby Wilk grał w domu to byście wygrali to się mylisz przecież Tajwan miał większe scroy niż wy praktycznie przez cały czas.
To słabo stream oglądałeś

Ach, no i jeśli wasza gra drużynowa polega na WWW to zrzuć winę na siebie, swoich "drużynowych" kolegów. Dobre podejście!
Brzmi jak sugerowanie, że zrzucamy winę na WWW. Dobre rozumowanie!
Kanashimi_old
Oh, kurczę. Ja widziałam w twarzy Beńka, że nadchodzi apokalipsa. ZGINIEMY. Czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach?

Anyway, WWW jest tylko częścią drużyny. Może byłoby lepiej, gdybyście chociaż Wy trzymali wyższy poziom. On ciągle grał lepiej niż niektórzy. Tak tylko mówię. I ogólnie to nie byłam tam po to, żeby dopilnować ciszy i spokoju. Nie dlatego, że byłam organizatorem. SZUKAM ATENCJI. Tak jest. Nie sądzę, że zagrałby lepiej, gdyby mnie i Koli tam nie było.
Pani Demon
Potrzebuję więcej postów tutaj, nudzę się.







Dodam jeszcze, że gdyby Niko grał, to wtedy Amai by mógł nie grać i by nie zjebał, więc jak najbardziej #jebaćkjoszynkę.
AmaiHachimitsu
Anyway, WWW jest tylko częścią drużyny. Może byłoby lepiej, gdybyście chociaż Wy trzymali wyższy poziom
Oczywiście, że było by lepiej, ale już pisałem na ten temat wyżej. JESTEM BARDZO ZŁY bo zaufałem, że będą sami. I o to mi się głównie rozchodzi. Bo czuję że te 6 tygodni napierdalania zostały po części zmarnowane przez Was, choć największymi Cipami są Peppy i Loctav

I ogólnie to nie byłam tam po to, żeby dopilnować ciszy i spokoju.
CYTAT ROKU, CHCIAŁAŚ DOPILNOWAĆ CISZY I SPOKOJU W POKOJU Z DWOMA OSOBAMI. NAPRAWDĘ POTRZEBNE TO BYŁO, BO JESZCZE BENIEK BY SZTURCHAŁ WILKA PODCZAS GRY. Nie no kurwa parsknąłem Mirindą jak to przeczytałem.

SZUKAM ATENCJI.
Nie widzę innego wytłumaczenia na nagrywanie Wilka i co chwila jakaś "BEKA XDD" i wchodzenie na 1. plan.
show more
Please sign in to reply.

New reply