forum

Supporter - problem.

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Hirikoshi
Otóż chciałbym dołączyć do grona supporterów w osu . Chciałbym dokonać transakcji przez SMS . I tu jest problem . Gdy wybieram opcje 'Infin SMS" i zaznaczam opcje za 23,37 PLN i wypełniam wszystko , tak jak mówią , po zakończeniu ukazuje mi się tekst : Your session was ended or you have called the page without proper parameters." Chciałbym wiedzieć co to oznacza oraz czy otrzymam możliwość bycia supporterem . Dziękuje za pomoc . :)
mateo690
Sms nie dla polski, niestety. Proponuję alternatywę, czyli infin IVR (pierwsze od lewej po naciśnięciu checkout). Dzwonisz, wpisujesz na fonie kod TAN, tam ci się na ekranie monitora zaczyna przetwarzać, a w międzyczasie leci wkur... muzyczka. No i 30 zł z konta zabiera ;) Wszystko trwa ok. 3 min.
Advantan
Lepiej kupić PSC (bo chyba jest taka możliwość), albo przelew zrobić, bo kurwa się inaczej nie opłaca.
Topic Starter
Hirikoshi

mateo690 wrote:

Sms nie dla polski, niestety. Proponuję alternatywę, czyli infin IVR (pierwsze od lewej po naciśnięciu checkout). Dzwonisz, wpisujesz na fonie kod TAN, tam ci się na ekranie monitora zaczyna przetwarzać, a w międzyczasie leci wkur... muzyczka. No i 30 zł z konta zabiera ;) Wszystko trwa ok. 3 min.
czemu w moim telefonie nie leciała żadna muzyczka ? jakaś pani ogłosiła mi że mój TAN jest zbyt krótki i żebym sprawdził czy jest dobrze wpisane ... mi bardzo zależy na tym supporterze :/
mateo690
A to dziwne, bo właśnie sprawdziłem i wszystko normalnie leci :P Mi się nie opłaca inaczej, więcej wydam na bilet do miasta niż za sam supporter. A ładuję konto 60 zł co miesiąc, taka umowa.

Topic Starter
Hirikoshi

mateo690 wrote:

A to dziwne, bo właśnie sprawdziłem i wszystko normalnie leci :P Mi się nie opłaca inaczej, więcej wydam na bilet do miasta niż za sam supporter. A ładuję konto 60 zł co miesiąc, taka umowa.

Dzieki za pomoc , już wiem jak co i jak .
mateo690
I super. Miłej gry życzę.
CuteCurry
Naprawdę tak ciężko założyć paypala? Przecież przelew na paypala można zrobić z poczty nawet, więc brak konta to żadna wymówka.
Please sign in to reply.

New reply