forum

Widzimy się na konwencie!

posted
Total Posts
99
show more
Bass
Ja już naliczyłem z ok 30 osób z #polisha które jadą na BXC. Pewnie na miejscu magicznie pojawi się jeszcze więcej randomów itp... XD
Sawa88
Ja mam zamiar w końcu wybrać się na konwent :D B-xmas ofc. Mam nadzieję, że uda mi się te dwa dni wolnego jakoś wykombinować :x
Topic Starter
Dess1210
Sawaaaaaa *^* Wreszcie się zobaczymy xD

Już czuję, że BxC będzie zacnym konwentem pod względem o!r (tyle chętnych na tę atrakcję na fb się zgłosiło :D)
AmaiHachimitsu
Random Attack incoming
Bass
Topic Starter
Dess1210
Zacna lista milordzie :D
9874521345
wow, to już jutro :o
Topic Starter
Dess1210
A no już jutro.
Jakby ktoś z Was był na dworcu PKP/PKS jutro koło 8:30 to niech da znać - zabierzemy się już większą ekipą na conplace~~ :3
Topic Starter
Dess1210
I jak tam Wam się podobał konwent? ;D
AmaiHachimitsu
Panele mnie troche rozczarowaly.


A tak to sredni.
CuteCurry
Najsłabszy konwent na jakim w tym roku byłem. Wątpię, aby się to zmieniło, bo został mi tylko pa!con i mokon.
Przynajmniej social był dobry.
Axor
[deleted]
Topic Starter
Dess1210
Ok widziałam, że ktoś się pytał w innym temacie o konwenty i osu!room.

Prawdopodobnie na Pyrkonie uda nam się w jednej z hal z grami elektronicznymi załatwić kącik dla siebie. Jestem w trakcie załatwiania tego z koordynatorem.

Ktoś planuje się wybrać w dniach 21-23 marca do Poznania na tę imprezę? ;3
CuteCurry
Jeżeli miohi nie ogłosi jakiegoś LOVE to jest nikła szansa, że tam pojadę, bo blisko. Ale to gówno dla fantastów, więc szansa jest nikła.
Acrith

spi wrote:

Jeżeli miohi nie ogłosi jakiegoś LOVE to jest nikła szansa, że tam pojadę, bo blisko. Ale to gówno dla fantastów, więc szansa jest nikła.
Ale śpiochu, byłeś na Paconie i Mokonie, a to też gówno dla fantastów. Więc będziesz i na LOVE, jeśli będzie. (A powinien być, bo Miohi odwołuje tylko Mokon o.O)
CuteCurry
Ale pacon był robiony przez animatsuri. Mokon dla fantastów? Od kiedy?
Topic Starter
Dess1210
Sporo "gówien dla fantastów" ma lepszy blok kultury azjatyckiej niż konwenty opierające się głównie na m&a ^^. Wszystko tylko zależy od organizacji.

Co do MiOhi to sporo legend już o nich krąży, a co roku ludzie tylko czekają na informację, że firma zbankrutowała.
Bass
Dodam, że być może na Niuconie 6 też będzie osu!room... w marcu dowiem się mniej więcej czy faktycznie on będzie.
Bass
bump. Kto jedzie na Love5?
CuteCurry
15.02.2014 - Analiza matematyczna i algebra logiczna, poprawa.

Zobaczymy.
Topic Starter
Dess1210
W tym momencie współczuję cosplayerom, którzy chcieli brać udział w eliminacjach do Euro Cosplayu... w 3 tygodnie część się może nie wyrobić ze strojem o.o
Raito-
o, może się wybiorę na Love skoro mam wtedy ferie.
Axor
[deleted]
Kosmit
Na Love, najprawdopodobniej będę w charakterze helpera
Bass
Ja w charakterze zwykłego uczestnika.
Także kontaktowałem się z Elvivonem i napisał mi, że coś wykombinuje z osu! na love5
Topic Starter
Dess1210
Osu!Room na Pyrkon 2014 został przyjęty :D
10 stanowisk, 30 metrów kwadratowych dla nas.
spi
boże, pokój dla ogłupiającej gierki w klikanie kółek, na która przyjdzie 98% gimbusów? Pyrkon zszedł na psy.
Advantan
Boże ludzie z osu! jeżdżą na konwenty (które możliwe, że są ciekawsze) żeby grać w osu!. Macie kółka w domu.

///no nie mam sajlensa, czas na wbijanie postów.
Kosmit
Advantan, na każdym konwencie jest czas, w którym nie dzieje się nic ciekawego. Czemu więc wtedy nie pograć w osu! ?
CuteCurry
Podnoszę. Ezkon (Warszawa. 13-14 kwietnia, termin umcs-a), magni (Kraków, data nieznana, pewnie maj), omakai (Toruń, 29-31 sierpnia), animatsuri (Warszawa, data nieznana, pewnie lipiec), ktokolwiek?
zzqWilliam
Toruń :o Nareszcie coś nie oddalone ode mnie o lata świetlne :D A i tak pewnie nie przyjadę xD (jednak jadę, ale tylko na chwile bo trza pojeździć Jelczami M120 bo tylko w Toruniu są ;_;)
Bass
Jak to nieznana data spi. Magni bedzie 31 maja do 1 czerwca.
CuteCurry
Nie robiłem researcha, dzięki Bass.
Acrith

spi wrote:

Podnoszę. Ezkon (Warszawa. 13-14 kwietnia, termin umcs-a), magni (Kraków, data nieznana, pewnie maj), omakai (Toruń, 29-31 sierpnia), animatsuri (Warszawa, data nieznana, pewnie lipiec), ktokolwiek?
W sumie z chęcią zrobię bump co do: Daikon, 5-6, Warszawa. Ponieważ UMCS wchodzi w termin Ezkonu, to może coś tam, ktoś tam, cokolwiek?
UMCS > Ezkon, ze względu na priorytet.
Magni - Będę, będę.
Omakai - Może też.
Animatsuri - Nie mam wyjścia, też będę.
CuteCurry
Daikon w konwencji Shinegi no Kyoujin, podziękowałem. Dwie atrakcje o snk do pełnego zwrotu wymagają. xD
Acrith

spi wrote:

Daikon w konwencji Shinegi no Kyoujin, podziękowałem. Dwie atrakcje o snk do pełnego zwrotu wymagają. xD
Ale koszt wejściówki w miarę niski. I... no cóż, też mi się nie podoba co z tymi atrakcjami. >.<
Axor
[deleted]
Acrith

AxorPL wrote:

Ja tam się wybiorę na daikon skoro już mi dali wejściówkę :P
Za co Ci ją dali? o.O
Axor
[deleted]
CuteCurry

AxorPL wrote:

Byłem jedną z dwóch osób, które pojawiły się na prezentacji daikonu na pyrkonie...
Pyrkon w tym roku widzę miał bardzo nieogarnięte informatory.
https://www.facebook.com/ludekcortex/ac ... 8949465336
show more
Please sign in to reply.

New reply