forum

[Etkinlik Sonlanmıştır.] osu! Mücadele Duvarı - osu! oynayarak ödüller kazanın.

posted
Total Posts
18
Topic Starter
Aeshma

Etkinlik sonlanmıştır. Katılan herkese yeniden teşekkürler!

Burak
mapler zor
yorunoken
osu!sup yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında
AliFuat
Elinize sağlık
Topic Starter
Aeshma

JustBurak wrote:

mapler zor
Etkinlik yeniden tasarlandı, her rank düzeyindeki oyunculara göre beatmapler seçilecek.

YoruNoKen wrote:

osu!sup yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında yakında
:kucukediz: değiştirildi!

Zeruma wrote:

Elinize sağlık
Teşekkürler!
Hatori Chise
kolay
yorunoken
Sana aşık olduğumu söylemiş miydim
Wixax
Güzel konsept
RokeT-
ist müq
rintaro
Eğlenceli olacak gibi. GÜzel bir etlinlik.
Xlyana
utopia zor bu arada
Sibyl
Ödül dışında eksik göremedim. Güzel etkinlik
Furkoq
LETS GOOO
Reha
vay
Topic Starter
Aeshma

Xlyana wrote:

utopia zor bu arada
pepelaugh troll map ekleme anı (Bu mappool ilk mappoolum Cookie öğretiyor nasıl yapacağımı şimdi. İlerideki haftalar daha güzel olacak!)
Plox
Güzel etkinlik, mania için yapılması da güzel olur. Eğer yapılacaksa yardımcı olabilirim.
Topic Starter
Aeshma

Plox wrote:

Güzel etkinlik, mania için yapılması da güzel olur. Eğer yapılacaksa yardımcı olabilirim.
Yapılabilir! Balance içeren mania mappoolu yapılabilir mi bilmiyorum fakat forum postunda discordum var. Oradan ulaşabilirsin.

(smh eski discordummuş şimdiki aeshma#0727 (i see it))
Plox

NotConsistent wrote:

Plox wrote:

Yapılabilir! Balance içeren mania mappoolu yapılabilir mi bilmiyorum fakat forum postunda discordum var. Oradan ulaşabilirsin.

(smh eski discordummuş şimdiki aeshma#0727 (i see it))
ScoreV2 ile o eşitlik az da olsa sağlanabiliyor, map pool diğer maniacı arkadaşların da eşliğinde ayarlanabilir.
Please sign in to reply.

New reply