forum

bi ay sonra scarlet rose çalıyorum :OO

posted
Total Posts
22
Topic Starter
xia_rsn
[aynştayn mode = on]

20 günde %28'den %46ya çıkmışım, %20lık artış diyelim.
mapi geçmek için olası fire verme ihtimallerini %100den düşersek tahminen Nf'de %80 yaparsam sanırım normalde mapi bitiririm.
%80 - %46 = %34 lük ilerleme kaldı.
ilk denklemde de görüldüğü üzere %20lık artışı 20 günde yaptıysam %80 için kalan %34'ü 34 günde yapıyom.gelişme ivmesini totalden düşelim bi aya düşer.

yani özetle; bi ay sonra scarlet rose çalabilecem 8-)

[/aynştayn mode]
Aeidxst
tamam
Sister Jude
OK
hal0zy
Umarım amacına ulaşırsın başarılar nediyim ^.^
HellDawn
1000 O.O
Topic Starter
xia_rsn

aynen planlanan program dahilinde devam (: matematik yanılmaz 8-)
[-Shadowa-]
şimdi şöle inşallah çalabilirsinde matematik yanılmış şöle,

%28 den %46 ya çıkmak ile %46 dan %64 e çıkmak arasında dağlar kadar fark var

mesela %28 den 80 e çıkarsın kolay ama %90dan 99a biraz zor çıkarsın bi mapte oyüzden o %34lük dediin artış ne yazıkki %28-46 ölçeinden bakarsak %80 gibi bişi oluo ve eklmek isterimne yazıkki scarlet rose için %80 acc yetmez, daha azlada çalarsında sadece o yetmez.

ya tabi neden çalamayasın ben sana çalamazsın demiyorum inşallah çalarsın yanlış anlama yani de sölediin hesaplamalar tutmuyor hani onu sölüyorum
Topic Starter
xia_rsn
doğru diyosun da gelişmenin de ivmesi var reflex kazandıkça eğri grafiği yükselir o da dediğin gibi fulle yaklaştıkça zorlaşacak ama ben %80 çalarsam normalde çalarım diye düşünüyom, çalarımdan kasıt failed yemeden bitirmek, %50 olur %60 olur D ile bi şekilde biter. yalnız bnm klavye sorunum var sanırım o kadar hızlı basmıyo. şöyle ki autofollowda mesela deniyom fare kendi gidiyo ben 2 elle sadece tuşlara basıyom ritme göre çaldığıma kesinlikle eminim ama ya geç algılıyo, bikaç ms lag oluyo yada tuş aralığından kayıp oluyo benim sıkıntım o. yoksa relaxta fareyi %85-90 götürebiliyom ritmi izlemede sıkıntı yok.
hal0zy
Üzülerek söyliyeceğim ama %80 lerde fail olmadan çalmak baya bi zor

Sister Jude
S4LeagueSexsiMan .D
[-Shadowa-]
yok yok mesele acc deil işte ben %50 ile de bitiririm, %96 ile fail da oldum :D hele ki scarlet rose dan bahsediosak...

scarlet rose'un sonu başa bela o yüzden zor diyorum
hal0zy

[-Shadowa-] wrote:

yok yok mesele acc deil işte ben %50 ile de bitiririm, %96 ile fail da oldum :D hele ki scarlet rose dan bahsediosak...

scarlet rose'un sonu başa bela o yüzden zor diyorum
+1
Topic Starter
xia_rsn
eet o sonlara doğru 2 tane 4lü grup var hala orayı bi kere bile olsun çalabilmiş değilim :D oraya kadar full gelsem orda fail yerim :P
[-Shadowa-]
scarlet rose'u artık bitiremiom ben :D HR olmadan yani xD

sanki HR varken bitiriom....
Sister Jude
Aaa gülelim :afoasoıgA IOFNOID
Sister Jude

SENDEN IYIIYIYMIMI ONBİR!!11!1!1!
[-Shadowa-]
LOL.
[-Shadowa-]
xia_rsn
evet kardeşim 1 ay oldu durum ne? :D
Topic Starter
xia_rsn
t/81246
şu problemden dolayı bikaç haftadır osu oynayamıyom. hala bi çözümünü bulan da yok. sırf onun için gittim mouse klavye aldım yine aynı. iice soğuttu oyundan. artık relax takılıyom öle ritim izliyom. bırak scarleti hardları bile çalamıyom mouse ya gitmiyo yolun ortasında duruyo aniden yada ekranın alakasız bi yerine ışınlanıyo. kimi diyo mouse bozuk kimi diyo mouseun altı parlak mouse almıyo kimi diyo ayarlardan precios mu nedir onu kapat kimi diyo vsync aç kimi diyo kapat hiçbiri işlemiyo. ve sadece oyunda oluyo bu, başka oyunlarda yada windowsta sorun yok. oyun oynanmayacak vaziyette. eski oyunuma döndüm aq başlarım osu'suna :D arada ritim izliyom anca o kadar
[-Shadowa-]

Mirlong wrote:

I had same problem. Take a can of compressed air and clean and point it at the laser. Then take a qtip and a little rubbing alcohol and clean the glass.
^ this
Topic Starter
xia_rsn
cam yok yansımasız masada oynuyom, hatta bikaç mousepad, kaıt vs denedim olmadı. fare yepyeni aldığım gün direk oyunu denedim hatta yine aynısı. zaten diyom ya bi oyunda oluyo sorun, farede bilgisayarda problem yok
[-Shadowa-]
ozaman lol :D
Please sign in to reply.

New reply