forum

Dziwny problem

posted
Total Posts
12
Topic Starter
Vami_old
Cześć, czołem witajcie mam dziwny problem z osu. Wczoraj robiłem formata zainstalowałem wszystko jak leci w tym osu, włączam grę i dają się we znaki nie wygodnie lagi i przycinki. Nie wiem czym to jest spowodowane nigdy osu! mi nie lagowało ._. Wiecie może czym jest to spowodowane? Z góry dzięki.
Arbuz-chan


Może coś w ustawieniach grafiki jest poknocone i przycina owo
Topic Starter
Vami_old
Właśnie wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną ścinek.
Marcin
Powyłączaj WSZYSTKIE zbędne programy podczas grania (gadu gadu, skype, wszystko :X)
Topic Starter
Vami_old
Się spróbuje, ale przed formatem miałem 10 okien w przeglądarce,skype,steam i śmigało. ._.
Raito-

Vami wrote:

Się spróbuje, ale przed formatem miałem 10 okien w przeglądarce,skype,steam i śmigało. ._.
zmień na openGL to może zacznie lepiej działać.
Fajrant
Problem z sterownikami?
Topic Starter
Vami_old
Mam najnowsze stery ze strony producenta :c
DeletedUser_613592
z
AmaiHachimitsu
IMO kompa ma dobrego, skoro wcześniej 10 okien przeglądarki, steam i skype chodziły i nie było problemów. Możesz reinstall ponowny osu! zrobić. Sprawdzaj też jak mocno programy Ci obciążają procek.
Acrith

AmaiHachimitsu wrote:

IMO kompa ma dobrego, skoro wcześniej 10 okien przeglądarki, steam i skype chodziły i nie było problemów. Możesz reinstall ponowny osu! zrobić. Sprawdzaj też jak mocno programy Ci obciążają procek.
Ew, jej najnowsze sterowniki do grafiki ssą tam bardzo, że się grać nie da.
Topic Starter
Vami_old
Problem rozwiązany winowajcą był DirectX. Dzięki wszystkim udzielającym się w temacie za pomoc :)
Please sign in to reply.

New reply