forum

Problem z logowaniem

posted
Total Posts
17
Topic Starter
Jordan9218
Witam mam problem z zalogowaniem się na Osu!. Jak dotąd gra działała bez zarzutów ale dziś coś jej odbiło i nie mogę się zalogować? Wiecie czym to może być spowodowane i jak usunąć ten problem? Odrazu mówię, że grę już przeinstalowałem ale to nic nie pomogło.
AmaiHachimitsu
napisałeś 2 linijki z których nie dowiedzieliśmy się niczego prócz "nie mogę się zalogować". Opisz co wyskakuje, bo nie wiadomo czym to jeść. Czy mówi Ci, że zły password czy po prostu wpisujesz, wszystko jest ok tylko nie chce się połączyć?
mateo690
Na moim shitboxie to samo, problem mają z DNS'ami albo cuś. Jutro wstaniesz i może będzie wszystko działać jak należy.może
Topic Starter
Jordan9218
No mam nadzieje, że jutro "może" się naprawi. Ogólnie chodzi o to, że wpisuje login i hasło i nie chce mnie zalogować. Pokazuje, że próbuje się łączyć ale bez skutku.
CuteCurry
Właściwie to chyba mam ten sam problem, a jeżeli nie to i tak od razu skorzystam z tematu.
U mnie wyświetla się tylko "Connecting to Bancho...", następnie informacja, by sprawdzić status bancho (shift f1) i informacja o powtórzeniu połączenia za trzydzieści sekund.
Wykluczam konfiguracje komputera, bo sprawdzałem już na kilku maszynach. To samo z instalacjami gry.
Routery, firewalle i isp przeleciałem na początku, wszystko po mojej stronie jest w porządku.
Hasła złego raczej nie napisałem. W końcu na forum udało mi się zalogować.
Nie mogę też połączyć się z bancho na porcie 6667 z mojego komputera domowego (irc.ppy.sh i cho.ppy.sh nie odpowiada na połączenie). Z maszyny, na której posiadam konto shell bez problemu łączę się z ircem, więc bancho ma coś do mojej sieci/mojego adresu ip. (Który nawiasem mówiąc: już zmieniałem).
A, no i wszystko zaczęło się dziś koło trzeciej nad ranem i trwa do chwili obecnej.

Pisać do kogoś wyżej, czy ktoś potrafi rozwiązać mój problem? ;_;

Edit: jeżeli to problem z dnsami to sprawa jest prosta do naprawienia. Wystarczy googlnąć adres ip i przypisać go do cho.ppy.sh w pliku hosts.
mateo690
Ja od rana neta nie miałem w ogóle. :P Już kiedyś tak miałem i na następny dzień samo się naprawiło. Nic nie grzebałem w żadnych ustawieniach.
Mr Gaddy
Od wczorajszego popołudnia Neostrada ma problem z serwerami i dosyć dużo stron/programów z serwerami w USA jest niedostępna. :<
Jutro mają naprawić.
Topic Starter
Jordan9218
A to by wyjaśniało cały problem jak mówisz, że mają jakieś niedociągnięcia.
Marcin

Mr Gaddy wrote:

Od wczorajszego popołudnia Neostrada ma problem z serwerami i dosyć dużo stron/programów z serwerami w USA jest niedostępna. :<
Jutro mają naprawić.
Szkoda że bancho jest w Australi :P
alucardm
Coś chyba nadal nie naprawili ^^
MuffinL0L
Ehh dlaczego to zawsze trafia na mnie... Kiedy sobie coś zaplanuje to Neostrada musi się pieprzyć no super >.<
Jak nie naprawią tego dzisiaj to mnie szlag trafi
CuteCurry
Awaria ma trwać jeszcze do godziny osiemnastej lub dziewiętnastej. Twierdzą, że problem z dnsami, ale problem z dnsami nie nie umożliwia pingowania serwerów po adresie ip. ;_;
Marcin
Z tego co wiem, DNS można zmienić w ustawieniach routera/karty sieciowej (zalezy czy uzywasz bezposrednio z modemu, czy nie), i używać jakiś alternatywnych np. https://developers.google.com/speed/public-dns/
CuteCurry
Oczywiście, że dns można zmienić. Dnsy neostray, z którymi podobno jest problem stoją na adresach 194.204.152.34 i 194.204.159.1. Dnsy od google mają adresy 8.8.4.4 i 8.8.8.8, jednak zmiana serweru dns Ci nie pomoże w sytuacji kiedy serwery (bo nie tyczy się to przecież tylko bancho) nie odpowiadają nawet na zapytania bezpośrednio po adresie ip (co omija serwery dns).
Marcin
Nie wiem co siadło w neostradzie, ale czytam że mówicie o DNS więc to zaproponowałem, nie wiedziałem że łączenie z IP bezpośrednio też są problemy :x
Topic Starter
Jordan9218
Działa już normalnie przynajmniej mi
alucardm
Taaaak,już wszystkim powinno działać. :D
Please sign in to reply.

New reply