forum

Jakiej muzy słuchacie?

posted
Total Posts
256
show more
Yurisia
I z tego i z tego Ci nie działa? Dziwne. Imo na forum powinni poruszać takie tematy, więc poszukaj tam (tylko nie szukaj po pl.). A spróbuj zainstalować inny odtwarzacz muzyki, np. AIMP i zobacz, czy nadal nie działa.
spi

Yurisia wrote:

I z tego i z tego Ci nie działa? Dziwne. Imo na forum powinni poruszać takie tematy, więc poszukaj tam (tylko nie szukaj po pl.). A spróbuj zainstalować inny odtwarzacz muzyki, np. AIMP i zobacz, czy nadal nie działa.

jarzyna wrote:

Last.fm Scrobbler to gówno.
Foobar2000 + audioscrobbler foo FTW
Kobranocka
Rock , Metal , K-pop i Dubstep XDDD :)
-Dor3k-
-Serj Tankian
-System Of A Down
-Dragon Force
-Linkin Park

I tego co wpadnie w ucho :)
Wagabunda
Ojojoj dużo dużo tego, ale tak w skrócie i najważniejsze:
- Maximum The Hormone
- One Ok Rock
- The Prodigy
- Placebo
- The Rasmus
- Skrillex
- Green Day
- Halestorm
- Paramore
- Renard
- Mayhem
czyli podsumowując: Rock, DubStep itp. ;)
Raito-
cygan19832
siemanko jezeli chodzi o muze to slucham dobrego rocka i pozadnego brzmienia a w osu to bawie sie na roznych mapkach

Galkan edit: Skończ wrzucać tę kartę gracza i źle użyty [youtube] do każdego postu...
Naafam
http://www.lastfm.pl/user/Hinaa-chan
lastfm powie wam wszystko
Ciunek
>lastfm.pl
To uczucie, kiedy musisz zmieniać adres strony, żeby było widać cię zalogowanym...

Ale patrząc na twoje most played, to mamy zupełnie różne gusta, a algorytm lasta to crap.
Naafam

Ciunek wrote:

Ale patrząc na twoje most played, to mamy zupełnie różne gusta, a algorytm lasta to crap.
Ta głupia strona wie więcej, ona twierdzi, że to przeznaczenie >D
DarkStoorM
Bo wszyscy, co mają połączony Last z osu!, będą mieli co najmniej Very High (o ile się cały czas używa) :P
Raito-
Tylko ja mam low praktycznie ze wszystkimi z osu. ;;
Kurasha
Też LOW, bieda.

Tak poza tym to ostatnio strasznie podchodzi mi Synthwave i ogólnie muzyka ze starymi synthami.
CuteCurry
Dogaduję się z moim multi bardzo dobrze.
Cydros
Oczywiście że k-pop, j-pop, j-rock... najlepsza muzyka ever D:
no chyba nie D:
KudWafu
Nightcore i openingi ktore mi wpadną w ucho xD.
spi
Darkstoorm, po to własnie założyłem multi specjalnie do osu! i w sumie gram w osu! muzykę jaką lubię normalnie, bo też jak spi się dogaduję dobrze między kontami:


@up: Nightcore to gówno w większości :(
RezActiv
Najbardziej lubię wykonawców:
- Skrillex
- Pendulum
- LMFAO
i - Pitbull
Dakotaz_old
Wszystkiego, głównie metal, rock:
-Slipknot
-Metallica
-Linkin Park
-Nickelback
-Device (Disturbed)
-Volbeat
sables
Słucham yuikonnu i Franka Sinatry.
simax
i HoneyWorks, nie zapomnij o HoneyWorks.
sables
Zamknij się, nie słucham HoneyWorks.
clumsyzitao
roznie, to zalezy co wpadnie mi w ucho. nie ograniczam sie do tego samego gatunku. jednego dnia slucham metalu, innego dnia slucham vaporwave(XDDDDD) a trzeciego korejanskiego popu. naprawde, to zalezy. potrafie sluchac wszystkiego :P
Please sign in to reply.

New reply