forum

Jakiej muzy słuchacie?

posted
Total Posts
256
show more
Fapable
A to jazz jest niemiły dla ucha ;> ?
WareHachimitsu
Wszystko co mi się spodoba ^^
Alex_Kureji
Głównie rocka (i wszystkiego XD) . Z dziwnych gatunków to od czasu do czasu T-pop (Turecki pop), J-Rock, Vocaloid, Anime i OST'y.
Galkan
Ostatnio tylko ambitne produkcje pokroju:



spi
>ambitne


btw. Jeśli jeszcze ktoś nie wie to polecam przetestować sobie betę serwisu WiMP.pl; ktory dla betatesterow jest całkowicie darmowy, łącznie z dostepem u=z urządzeń mobilnych i trybem offline. Tak, WiMP 3 dni temu wszedł do telewizji N jak nMusic. ;]
InduStrialZ
Dobra pompa nie jest zła ! <3
Yurisia

Alex_Kureji wrote:

Z dziwnych gatunków to od czasu do czasu T-pop (Turecki pop), J-Rock, Vocaloid, Anime i OST'y.
To japoński rock, syntezatory śpiewu i muzyka z animów są dziwnymi gatunkami? No proszę, jednak człowiek uczy się całe życie.

Co do mnie - wkręciło mi się przez Grziłę Pendulum, wróciła mi stara faza na Liv Moon i zakochuję się coraz bardziej w twórczości Ranko, którą pewnie osu'owicze znają przez 'Comp', a tak to w sumie nie mam czego słuchać. Jak ktoś ma coś ciekawego, metalcoropodobnego dobrego gówna z Azji, to prosiłabym, aby się podzielił (dla chętnych, aż się podzielę moim lastem).

@Down: dlatego m.in. napisałam, że 'no proszę'. :P
Kurasha

Yurisia wrote:

Alex_Kureji wrote:

Z dziwnych gatunków to od czasu do czasu T-pop (Turecki pop), J-Rock, Vocaloid, Anime i OST'y.
To japoński rock, syntezatory śpiewu i muzyka z animów są dziwnymi gatunkami? No proszę, jednak człowiek uczy się całe życie.
Muzykę z anime i OSTy też dość ciężko jako gatunek zaliczyć.

Co do muzyki której słucham, słucham właściwie wszystkiego co w ucho wpadnie, z naciskiem na twórczość Daisuke Ishiwatariego, Nujabesa i She, dość spory rozrzut, jeśli chodzi o ulubionych artystów ^^
Krfawy
Pop, synth pop, dance, EDM, dubstep, techno, euro, hiciory szmaciory, czasami jakieś powolne smęty i piosenki pokroju soul czy coś w ten deseń itp. itd.

Przykładowo: Britney Spears, Madonna, Rihanna, Beyonce, Natasha Bedingfield, Katy Perry, Nicki Minaj, Cheryl Cole, Adele, Hurts, Enya, David Guetta, Skrillex.
Kazuminati
- One Ok Rock
- Linkin Park
- System of a Down
- Thousand Foot Krutch
- Skillet
- Back-On!
spi
Może po prostu wymienimy się lastfm? :)

JA ostatnio się wsłuchuje w orkiestrową wersję Gyakuten Saiban OSTa.

A tu mój lastfm:
http://www.lastfm.pl/user/jarzyna18
Fajrant
http://www.lastfm.pl/user/Fajrant166

Już kiedyś dawałem ;_;
Arbuz-chan
A ja kocham kawałki Majcherka h3h3h3 <3
Yurisia

Fajrant wrote:

http://www.lastfm.pl/user/Fajrant166

Już kiedyś dawałem ;_;
Słuchasz chujowej muzyki, bo mamy słabe porównanie. ;_;
Raito_old_old
Ostatnimi dniami to tylko OSTy z Gintamy i 07th Expansion.

A last.fm nie dam bo mi scrobbler nie działa ;_;
Yurisia

Raito wrote:

nie dam, bo mi scrobbler nie działa ;_;
A zainstalowałaś najnowszą wersję? D:
Raito_old_old

Yurisia wrote:

A zainstalowałaś najnowszą wersję? D:

Zainstalowałam i nie działa dalej. Nawet przeinstalowywałam kilka razy, dalej nic.
Yurisia
Tylko jeszcze pytanie, jak Ci nie działa. Nie scrobbluje, nie odpala się, sypie błędami?
spi
Last.fm Scrobbler to gówno.
Foobar2000 + audioscrobbler foo FTW
Raito_old_old

Yurisia wrote:

Tylko jeszcze pytanie, jak Ci nie działa. Nie scrobbluje, nie odpala się, sypie błędami?
Nie scrobbluje piosenek, które scrobblował przed aktualizacją. Żadnych w sumie nie scrobbluje.
Yurisia

Raito wrote:

Yurisia wrote:

Tylko jeszcze pytanie, jak Ci nie działa. Nie scrobbluje, nie odpala się, sypie błędami?
Nie scrobbluje piosenek, które scrobblował przed aktualizacją. Żadnych w sumie nie scrobbluje.
Program?
Raito_old_old

Yurisia wrote:

Program?

Foobar2000 i Windows Media Player.
Yurisia
I z tego i z tego Ci nie działa? Dziwne. Imo na forum powinni poruszać takie tematy, więc poszukaj tam (tylko nie szukaj po pl.). A spróbuj zainstalować inny odtwarzacz muzyki, np. AIMP i zobacz, czy nadal nie działa.
spi

Yurisia wrote:

I z tego i z tego Ci nie działa? Dziwne. Imo na forum powinni poruszać takie tematy, więc poszukaj tam (tylko nie szukaj po pl.). A spróbuj zainstalować inny odtwarzacz muzyki, np. AIMP i zobacz, czy nadal nie działa.

jarzyna wrote:

Last.fm Scrobbler to gówno.
Foobar2000 + audioscrobbler foo FTW
Kobranocka
Rock , Metal , K-pop i Dubstep XDDD :)
-Dor3k-
-Serj Tankian
-System Of A Down
-Dragon Force
-Linkin Park

I tego co wpadnie w ucho :)
Wagabunda
Ojojoj dużo dużo tego, ale tak w skrócie i najważniejsze:
- Maximum The Hormone
- One Ok Rock
- The Prodigy
- Placebo
- The Rasmus
- Skrillex
- Green Day
- Halestorm
- Paramore
- Renard
- Mayhem
czyli podsumowując: Rock, DubStep itp. ;)
Raito-
cygan19832
siemanko jezeli chodzi o muze to slucham dobrego rocka i pozadnego brzmienia a w osu to bawie sie na roznych mapkach

Galkan edit: Skończ wrzucać tę kartę gracza i źle użyty [youtube] do każdego postu...
Naafam
http://www.lastfm.pl/user/Hinaa-chan
lastfm powie wam wszystko
Ciunek
>lastfm.pl
To uczucie, kiedy musisz zmieniać adres strony, żeby było widać cię zalogowanym...

Ale patrząc na twoje most played, to mamy zupełnie różne gusta, a algorytm lasta to crap.
Naafam

Ciunek wrote:

Ale patrząc na twoje most played, to mamy zupełnie różne gusta, a algorytm lasta to crap.
Ta głupia strona wie więcej, ona twierdzi, że to przeznaczenie >D
DarkStoorM
Bo wszyscy, co mają połączony Last z osu!, będą mieli co najmniej Very High (o ile się cały czas używa) :P
Raito-
Tylko ja mam low praktycznie ze wszystkimi z osu. ;;
Kurasha
Też LOW, bieda.

Tak poza tym to ostatnio strasznie podchodzi mi Synthwave i ogólnie muzyka ze starymi synthami.
CuteCurry
Dogaduję się z moim multi bardzo dobrze.
Cydros
Oczywiście że k-pop, j-pop, j-rock... najlepsza muzyka ever D:
no chyba nie D:
KudWafu
Nightcore i openingi ktore mi wpadną w ucho xD.
spi
Darkstoorm, po to własnie założyłem multi specjalnie do osu! i w sumie gram w osu! muzykę jaką lubię normalnie, bo też jak spi się dogaduję dobrze między kontami:


@up: Nightcore to gówno w większości :(
RezActiv
Najbardziej lubię wykonawców:
- Skrillex
- Pendulum
- LMFAO
i - Pitbull
show more
Please sign in to reply.

New reply