forum

Taiko - czyli szkółka, pomoc i przygotowania do TWC.

posted
Total Posts
43
show more
Gotori
Pragnę uczestniczyć w wydarzeniu.
Bass
Dobry pomysł tylko co do kandydatów upewnij się, że nie wywiną takiego numeru jak Dark i będa mieli chodź chwilę czasu, żeby się poświęcić. Powodzenia.

A i najlepiej wyjebywać trollposty takie jak Fajranta i Gotoriego.
Fajrant

Alpaka wrote:

Fajrant wrote:

Chcę być dobry jak ty mistrzu.
Wciąż nie jesteś smieśzny, przykro mi :(
Uświadamianie mi czegoś co wiem też nie jest śmieszne, pszykro mi ;_;
Ciunek
Taaa, won z trollpostami.

A co do szkółki, może się to komuś przyda, ja nie ogarniam scrollingu z prawej do lewej, więc nothx.
Gotori

Bass wrote:

A i najlepiej wyjebywać trollposty takie jak Fajranta i Gotoriego.

serio chce lol

zawsze chciałem grać w taiko ale jakoś nie miałem motywacji
DarkStoorM

Bass wrote:

Dobry pomysł tylko co do kandydatów upewnij się, że nie wywiną takiego numeru jak Dark[...]
Przepraszam Pana, panie Bassie że niektórzy mają życie.
Po pierwsze, grałem. Po drugie, jakiego numeru? Czy to jakieś przestępstwo grać w tą grę for fun?

Fakt, Acrith, popsułem wam TWC... w sumie nie, bo i tak nie mieliśmy jakichkolwiek szans vs Hong Kong A (wiem, fuck logic, dlatego grałem dalej c: to znaczy próbowałem o3o...). Ale byłoby miło, gdyby ktoś mnie wcześniej poinformował, że chcecie zmienić zawodnika albo chociaż zapytać, czy gram. Ja tam nie mam nic przeciwko. Minko~ już wie jak TWC wygląda c:
Mimo wszystko, wystarczyło zapytać, to zagrałbym z wami ostatnią grę, bo widziałem, że mieliście 100k punktów różnicy, więc nie powinno być problemów o:

Przepraszam za spam w Twoim temacie, idę sobie o:
EOC

@topic: ciekawie będzie zobaczyć Poland A i Poland B :)
Gotori najlepszy gracz Taikow
W sumie, to dobry pomysł, bo praktycznie nie mamy Taiko graczy. Jest może 3?... Ty Acrith, Nekoyan i Gento. Tutaj trzeba kogoś więcej.
Szkoda, że Miko już nie gra. Fajnie było :c
Bass

DarkStoorM wrote:

Bass wrote:

Dobry pomysł tylko co do kandydatów upewnij się, że nie wywiną takiego numeru jak Dark[...]
Przepraszam Pana, panie Bassie że niektórzy mają życie.
Po pierwsze, grałem. Po drugie, jakiego numeru? Czy to jakieś przestępstwo grać w tą grę for fun?

Fakt, Acrith, popsułem wam TWC... w sumie nie, bo i tak nie mieliśmy jakichkolwiek szans vs Hong Kong A (wiem, fuck logic, dlatego grałem dalej c: to znaczy próbowałem o3o...). Ale byłoby miło, gdyby ktoś mnie wcześniej poinformował, że chcecie zmienić zawodnika albo chociaż zapytać, czy gram. Ja tam nie mam nic przeciwko. Minko~ już wie jak TWC wygląda c:
Mimo wszystko, wystarczyło zapytać, to zagrałbym z wami ostatnią grę, bo widziałem, że mieliście 100k punktów różnicy, więc nie powinno być problemów o:

Przepraszam za spam w Twoim temacie, idę sobie o:
EOC

@topic: ciekawie będzie zobaczyć Poland A i Poland B :)
Gotori najlepszy gracz Taikow
W sumie, to dobry pomysł, bo praktycznie nie mamy Taiko graczy. Jest może 3?... Ty Acrith, Nekoyan i Gento. Tutaj trzeba kogoś więcej.
Szkoda, że Miko już nie gra. Fajnie było :c
Tu już nie chodzi o to czy masz życie czy nie. Chodzi mi to, że jak do czegoś się zobowiązujesz to należy to wypełnić, nie wiem w czym problem poświęcić pare razy z możę.. 15 minut? Bo tyle max jeden mecz trwa, a z tego co mi wiadomo to Ty podczas meczu zachowałeś się podobnie jak Hiszpanie podczas meczu owc tylko dlatego, że mieli coś do Beuchi.


Nieważne, czy mieliście szanse, czy nie. Gdyby każdy miał takie nastawienie "a bo nie mamy szans jebać to" to powstał by kompletny chaos, gdzie wiara w siebie i umiejętności bez względu na to jak silni są przeciwnicy? Razem jesteście drużyną i macie działać razem, a z tego co tu widziałem to Acrith robił za carry... :roll: Wierz mi Acrith naprawdę intensywnie trenował, chyba nie po to, żeby potem sobie to olać, prawda?
Topic Starter
Acrith

DarkStoorM wrote:

Bass wrote:

Dobry pomysł tylko co do kandydatów upewnij się, że nie wywiną takiego numeru jak Dark[...]
Przepraszam Pana, panie Bassie że niektórzy mają życie.
Po pierwsze, grałem. Po drugie, jakiego numeru? Czy to jakieś przestępstwo grać w tą grę for fun?

Fakt, Acrith, popsułem wam TWC... w sumie nie, bo i tak nie mieliśmy jakichkolwiek szans vs Hong Kong A (wiem, fuck logic, dlatego grałem dalej c: to znaczy próbowałem o3o...). Ale byłoby miło, gdyby ktoś mnie wcześniej poinformował, że chcecie zmienić zawodnika albo chociaż zapytać, czy gram. Ja tam nie mam nic przeciwko. Minko~ już wie jak TWC wygląda c:
Mimo wszystko, wystarczyło zapytać, to zagrałbym z wami ostatnią grę, bo widziałem, że mieliście 100k punktów różnicy, więc nie powinno być problemów o:

Przepraszam za spam w Twoim temacie, idę sobie o:
EOC

@topic: ciekawie będzie zobaczyć Poland A i Poland B :)
Gotori najlepszy gracz Taikow
W sumie, to dobry pomysł, bo praktycznie nie mamy Taiko graczy. Jest może 3?... Ty Acrith, Nekoyan i Gento. Tutaj trzeba kogoś więcej.
Szkoda, że Miko już nie gra. Fajnie było :c
Ahaaam, ty zawsze masz życie DarkStoorM. Szczególnie zacząłeś je mieć jak TWC się zaczęło, o dziwo. Nie wymagałem od Ciebie 2h grania map-poola każdego dnia, tylko przetrenowania wspólnie najważniejszych picków CHOCIAŻ raz na dwa dni. Ale po Chile prawie w ogóle Cię na osu nie widziałem i wyjeżdżasz z tekstem "Bo mam życie", spamując "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" na TWC thread i nie widzisz w tym ani troszkę swojej winy? Zastanów się nad sobą.

Co do meczu HK A vs Poland - czy nie powiedziałem jak bardzo SDR'y są kurwa ważne? Zawsze to jakiś plus, jeśli ubiegamy się o free sloty w TWC. I przez twoje nastawienie straciłem do Ciebie zaufanie - zresztą dałeś mi znać, że miałeś to w dupie, pozwalając Gamzee gadać, że odinstalowałeś osu - i z powodu braku bezpośredniego kontaktu. Nawet nie staraj mi sie wmówić, że mnie na osu nie ma cały czas.

@topic: Więc na razie mamy Gotoriego i Advantana. Dużo tego nie ma, więc trzeba czekać na odzew. Tymczasem coś spróbuję przygotować w ten weekend, jako że z TWC będzie masę mniej roboty (Qualification stage dla Team A/B).
WareHachimitsu
Też chcę grać, ale zaczynam dopiero ;_; .
Rey
Chcę wziąć udział w projekcie. :3
Marcin
MJE mje mje mje
// nie trollpost
//nie sarcasm
// ... pisalem na #polish wystarczy dowodow
Advantan

WareVolf wrote:

Też chcę grać, ale zaczynam dopiero ;_; .
No o to chodzi, nie?

Btw, naucz mnie używać lewej ręki w Taiko Acik, mam z tym problem, srsly.
MaziJoker
Ja z chęcią spróbuję. Taiko za dużo nie grałem, ale myślę, że dam radę. Problemu z klikaniem nie mam, trochę skilla z osu! standard, ale z czytaniem
side scrolla i tych wszystkich kolorów. Trza trenować. : >
WareHachimitsu
:!:

Advantan wrote:

WareVolf wrote:

Też chcę grać, ale zaczynam dopiero ;_; .
No o to chodzi, nie?

Btw, naucz mnie używać lewej ręki w Taiko Acik, mam z tym problem, srsly.
No niby nie...
Też mam problem przy używaniu lewej ręki, ale na razie do streamowania tylko starczy :)
Arbuz-chan
Arbuz by chciał :c lubię taiko bo nawet jak się nie umie grać to jest zabawnie >w< chce być taka dobra jak nekoyan :<
:33
fartownik
Też mogę popykać.
WareHachimitsu

fartownik wrote:

Też mogę popykać.
Z farto wygramy następne TWC :O
Topic Starter
Acrith
Więc już mamy 8 osób. Cieszę się :)

Myślę, że jak znajdę odrobinę czasu, to zacznę od sprawdzenia umiejętności każdego z was na odpowiednich mapach. Wtedy spróbuję was jakoś pogrupować pod kryterium umiejętności i będziemy trenować. Co do tego - jak? - jeszcze myślę :)
Fenek Alfa
Z rytmem problemów raczej nie mam ale za ch*ja wacława nie umiem czytać z paska. To samo dręczy mnie w manii.

Sajn mi in.
AmaiHachimitsu
Też spróbuję
WareHachimitsu

AmaiHachimitsu wrote:

Też spróbuję
No to będzie ciekawie.
DeletedUser_613592
z
Raito_old_old
Też kcę się nauczyć ;_;
Bigos Naismith
Również chciałbym nauczyc sie grac w taiko ;_;
Bass
Dopisz mnie też.
Hydra-_old
Też wezme udział, a co mi tam
Fapable
Również.
Nejtiri
Też chcę wziąć w tym udział, zobaczymy czy cokolwiek umiem xD w marcu i w kwietniu może być ciężko z moim czasem, gdyż matura tuż tuż a mam rozszerzenia xD lecz postaram się jak najwięcej =]
Marcin

Nejtiri wrote:

zobaczymy czy cokolwiek umiem
Girl, seriously...
Topic Starter
Acrith
Z powodów osobistych - dużo obowiązków; szkoła; kupa egzaminów; TWC matches; ogólne, złe samopoczucie; poniedziałkowy dead-line sql: Nie mam czasu was sprawdzać. Grajcie co uważacie - że jesteście w stanie. Jeżeli ktoś umie grać tylko kolorki, gra muzukashii. Jeśli ktoś umie patterny, gra Muzukashii+Oni.

Oni mogą się wydawać trudne, ale bez upadków - nie można się wzbić wysoko. Im więcej czasu na to poświęcicie - tym lepiej. A jak znajdę tylko czas, wracam do szkółki.
patheticlolicon
Ja też wezmę!
-Raito_old
Acrith, jak możesz to zmień na liście na to moje konto, bo tamto mi zbanowali.
Funny [Object]
Z zapałem potrenował bym sobie oni pod skrzydłem elity krajowej więc choć sporo czasu mi
nęło to wchodzę w to ! \(*^*)/
Marcin
8 miesięczne necro?
Funny [Object]
Nikt mnie chyba nie zlinczuje za to "drobne spóźnienie"...
Dess1210
Oooo to widzę, że nie tylko ja chcę sobie wyćwiczyć Oni~~ :3
Może Acrith znajdzie czas znów na szkółkę ;p
Topic Starter
Acrith
Serio musieliście odkopywać ten temat? o.O
Jak widać, do teraz nie znalazłem czasu.
Dess1210
To go znajdź, bo Akiś też by się poduczyła xD
Please sign in to reply.

New reply