forum

Support co i jak?

posted
Total Posts
11
Topic Starter
LuLeCzKa
Zakładam ten temat ponieważ mam kilka pytań co do supportu.
Kupno przez paypal. Głównie chodzi mi o walutę. Może to głupie ale trzeba wymienić pieniądze w kantorze i wtedy za taką kwotę doładować czy można normalnie w złotym i "zje" wartość $? :3 Nie wiem jak to wygląda ale moglibyście pomóc? :D Byłabym wdzięczna.





*Nie szukałam ogólnie na forum tylko na polskim gdyż zrozumienie niektórych wyrazów jest dla mnie ciężkie ;d Musicie mi wybaczyć :3
Marcin
Na paypal mozna wpłacić tylko z konta bankowego. A waluta na paypalu moze byc w zł, paypal sam automatycznie zamieni na tą która trzeba.
By kupić supportera na 1 miech polecam kupić kupon paysafecard za 20 zł, a potem wybrać tam opcje paysafecard - waluta zostanie automatycznie zmieniona na poprawną, zgodnie z ich przelicznikiem (mi zostało 4 zł po zakupie supportera).
Topic Starter
LuLeCzKa
Dzięki wielkie za pomoc :3
Kyoshinku
(´・ω・`)
SteRRuM
#1 - tak, ale zostaje ci userpage

#2 - nieopłaca się smsem, bo płacisz 10 razy więcej za nic..
fartownik
Ja tam polecam prepaid (tzn. paysafecard). Nie wiem dokładnie czy jest tu do wyboru PaySafeCard, które jest w Polsce, ale system jest bardzo prosty - idziesz do sklepu (większość kiosków/żabek etc. ma to u siebie), kupujesz paysafecard powiedzmy za 50 złotych, dostajesz zdrapke, wpisujesz kod na stronę i masz kupione. To też łatwy sposób do kupowania gier na steamie btw.
Alpaka już wcześniej napisał, DIDN'T READ LOL
Marcin

fartownik wrote:

Ja tam polecam prepaid (tzn. paysafecard). Nie wiem dokładnie czy jest tu do wyboru PaySafeCard, które jest w Polsce, ale system jest bardzo prosty - idziesz do sklepu (większość kiosków/żabek etc. ma to u siebie), kupujesz paysafecard powiedzmy za 50 złotych, dostajesz zdrapke, wpisujesz kod na stronę i masz kupione. To też łatwy sposób do kupowania gier na steamie btw.
Tak, już o tym mówilem. A ten nowy system płatności peppy'ego bierze tam troszke prowizji - chyba 1 $ coś. I tak można PSC zapłacić.
Kyoshinku
(´・ω・`)
Marcin
Już powiedziane - kup w kiosku PaySafeCard za 20 zł, i podaj kod PSC przy zakupie supportera. Waluta zostanie automatycznie zmieniona.
http://www.paysafecard.com/pl/pl-paysafecard/
Tu możesz zobaczyć gdzie w pobliżu ciebie sprzedają.
Kyoshinku
(´・ω・`)
lukasz280
( widzę, że post już się zaczyna kurzyć, ale wyrażę swoje zdanie. A nóz widelec komuś się to przyda :) )

Ja Supporta kupowałem z DotPay czyli "Moje Rachunki".

Jest to bardzo proste i nie wymaga konta w banku, ale jest mało popularne. W wypadku osu! wygląda to tak, że po wybraniu na ile chcemy support, klikamy na płatność z Moje Rachunki i potwierdzamy. Zostaje na nasz komputer pobrany plik PDF, z instrukcją i kodem kreskowym. Jest tam napisana suma, jaką musimy zapłacić oraz wszelkie potrzebne dane.
Z wydrukowanym dokumentem idziemy do jakiegoś sklepu, który obsługuje tą formę płatności (np. społem albo stacja benzynowa Bliska, ale jest tego więcej), dajemy papierek kasjerce, ona zeskanuje kod kreskowy i poprosi o pieniążki. Zazwyczaj w ciągu 24H otrzymujemy e-mail, że wpłata została zaksięgowana i już możemy cieszyć się support-em, ale czasami może to trwać góra 48H. Ja dokonałem zapłaty w piątek o 14, a w sobotę o 6 obudził mnie telefon, który odebrał e-mail, z potwierdzeniem zapłaty.
Please sign in to reply.

New reply