community forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
576
show more
paksas
^ My thoughts exactly. Dėl to geriau balsuokit už mane per sekančius rinkimus.
Sanxu
^ kaip nebalsuosiu kai tokią swaggin as fuck šukuoseną turi? Žmogumi su tokiais plaukais niekada nedvejočiau.
Auji
kiekvienas balsuoja už save.
Sanxu

Auji wrote:

Eik miegot nenaktinėjęs
Auji

Sanxu wrote:

Auji wrote:

Eik miegot nenaktinėjęs
miegas silpniems
vindit
Mano vardas Matas, žaidžiu Keyboard + Mouse, žadu greitu metu nusipirkti Tabletą.
Man yra 15 metų, esu iš Kauno.
Žaidžiu šitą žaidima 5+ mėnesius, mane įkalbėjo žaisti D4rkMystic ir Razekk` :D

Nelabai mėgstu postinti, todėl šis yra mano pirmasis postas :x
paksas
Mano vardas Paksas ir aš esu alkoholikas.

Oj, ar aš į tą thread'ą pataikiau?
Auji

paksas wrote:

žinoma
paksas

Auji wrote:

paksas wrote:

žinoma
Gera girdėti gerbiamas kolega alkoholike.
Strategas
Yo muthafuckas I be here cuz I wanna post mah 200th post up in a special thread like this, I wanna rap muthafuckas dat yo ass is reall def ppl, since you make dis game kickin it tho you don't give me bananas fo' arbūzai n' I don't KNOW why yo, but maybe one dizzle I will.
Anyway you saw (maybe) how tha fuck lietuviai won kašis todizzle, n' thought damn lil hustla I be from dat ghetto yo, but nah, just kiddin lol you wouldn't be thinkin dat eva.
So I'ma end mah 200th post here n' I wish tha godz of speed be wit you, farewell!
Midget

Strategas wrote:

Yo muthafuckas I be here cuz I wanna post mah 200th post up in a special thread like this, I wanna rap muthafuckas dat yo ass is reall def ppl, since you make dis game kickin it tho you don't give me bananas fo' arbūzai n' I don't KNOW why yo, but maybe one dizzle I will.
Anyway you saw (maybe) how tha fuck lietuviai won kašis todizzle, n' thought damn lil hustla I be from dat ghetto yo, but nah, just kiddin lol you wouldn't be thinkin dat eva.
So I'ma end mah 200th post here n' I wish tha godz of speed be wit you, farewell!
Good Shit, g00d shit, th4t's some real good shi, shit good shit!! G00d Sh1t good s-good SHIT G00d SHIT , Tha s0me gOOd Sh1t GOOdD SHT, G0''D SHIT!
Hexas

Strategas wrote:

👌👀👌👀👌👀👌👀👌👀 good shit go౦ԁ sHit👌 thats ✔ some good👌👌shit right👌👌th 👌 ere👌👌👌 right✔there ✔✔if i do ƽaү so my self 💯 i say so 💯 thats what im talking about right there right there (chorus: ʳᶦᵍʰᵗ ᵗʰᵉʳᵉ) mMMMMᎷМ💯 👌👌 👌НO0ОଠOOOOOОଠଠOoooᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒ👌 👌👌 👌 💯 👌 👀 👀 👀 👌👌Good shit
Madokaaa
Sveiki, as esu gangsteris ir mane unbanino, smagu sugryzt i competitive gameplay po metu :^)
Auji

Madokas wrote:

Sveiki, as esu gangsteris ir mane unbanino, smagu sugryzt i competitive gameplay po metu :^)
im your biggest fan pls sign my breast
Madokaaa

Auji wrote:

Madokas wrote:

im your biggest fan pls sign my breast
*signs Audi's tit*
Auji
guys i cant ss easy diffs plz help ;(
niyuji
Pereikit jei galit :Pr.i.p
https://osu.ppy.sh/s/359854
Roksuu-
Labas rytas.
Auji

Roksuu- wrote:

Labas rytas.