forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
601
show more
Mazzerin

Fedora wrote:

ko vyrai nerymstat. juokingai atrodo kruva vyru su mazu mergaiciu avatarais pjaunasi ;)
radau savo antrininka, isspaudei man asara
Torment

Mazzerin wrote:

Fedora wrote:

ko vyrai nerymstat. juokingai atrodo kruva vyru su mazu mergaiciu avatarais pjaunasi ;)
radau savo antrininka, isspaudei man asara
sveikinu su antrininko radimu :)
kleps

Fedora wrote:

ko vyrai nerymstat. juokingai atrodo kruva vyru su mazu mergaiciu avatarais pjaunasi ;)
ey b0ss fuk u mang
Hexas

ay
Midget

Fedora wrote:

ko vyrai nerymstat. juokingai atrodo kruva vyru su mazu mergaiciu avatarais pjaunasi ;)
ayy fam, know that feel all too well smh...
Torment

Hexas wrote:


ay

ay
paksas
Kam pyktis kai galima žiūrėt anime?
Torment

paksas wrote:

Kam pyktis kai galima žiūrėt anime?
+69rep
Midget

paksas wrote:

Kam pyktis kai galima žiūrėt anime?
Be to pradejo nesenai rodyt ''Better Call Saul'' patarciau visiem pasiziuret tiems kurie ''Breaking Bad'' pabaige. Ziauriai geras pirmas episode in my opinion.
Torment

Midgetas wrote:

paksas wrote:

Kam pyktis kai galima žiūrėt anime?
Be to pradejo nesenai rodyt ''Better Call Saul'' patarciau visiem pasiziuret tiems kurie ''Breaking Bad'' pabaige. Ziauriai geras pirmas episode in my opinion.
o gal visi susirenkam ir žiūrim boku no * gets shot *
Hexas

Midgetas wrote:

Be to pradejo nesenai rodyt ''Better Call Saul'' patarciau visiem pasiziuret tiems kurie ''Breaking Bad'' pabaige. Ziauriai geras pirmas episode in my opinion.
My favorite anime is corey in the house :-)
Midget

Hexas wrote:

Midgetas wrote:

Be to pradejo nesenai rodyt ''Better Call Saul'' patarciau visiem pasiziuret tiems kurie ''Breaking Bad'' pabaige. Ziauriai geras pirmas episode in my opinion.
My favorite anime is corey in the house :-)
For me its gotta be the brady bunch ^_^
Torment

Midgetas wrote:

Hexas wrote:

My favorite anime is corey in the house :-)
For me its gotta be the brady bunch ^_^
and for me it's thomas... the tank engine
Hexas
Torment

Hexas wrote:

tu mane žudai
paksas

Midgetas wrote:

paksas wrote:

Kam pyktis kai galima žiūrėt anime?
Be to pradejo nesenai rodyt ''Better Call Saul'' patarciau visiem pasiziuret tiems kurie ''Breaking Bad'' pabaige. Ziauriai geras pirmas episode in my opinion.
off-topic but I rly dig ur avatar aesthetics bro. Very vapor :^)
Midget

paksas wrote:

off-topic but I rly dig ur avatar aesthetics bro. Very vapor :^)
Skies pink when I'm on ecstasy.
paksas

Midgetas wrote:

paksas wrote:

off-topic but I rly dig ur avatar aesthetics bro. Very vapor :^)
Skies pink when I'm on ecstasy.
Do you understand? it's all in your hands, it's all

Also, kaip šitas trydas turi 13331 views? :roll:
Torment

paksas wrote:

Also, kaip šitas trydas turi 13331 views? :roll:
ai, žinai kaip būna..
Hexas

paksas wrote:

Also, kaip šitas trydas turi 13331 views? :roll:
I accidently made it activ pls no hurterino
Midget

Hexas wrote:

paksas wrote:

Also, kaip šitas trydas turi 13331 views? :roll:
I accidently made it activ pls no hurterino
Well jeigu reiktu kada nors vel revivint tai visada galima postint kazka pointless arba nonsensical - like this.

ʜᴇʟʟᴏ , ɪ ᴀᴍ ᴀ ʏᴏᴜɴɢ ʙᴇᴀᴜᴛɪғᴜʟ ᴋᴏʀᴇᴀɴ ɢɪʀʟ (◠‿◠)✌ ᴀɴᴅ ɪ ᴡᴏᴜʟᴅ ᴊᴜsᴛ ʟɪᴋᴇ ᴛᴏ ʟᴇᴛ ʏᴏᴜ ᴋɴᴏᴡ ᴛʜᴀᴛ ɪ ᴡᴀᴛᴄʜ ʏᴏᴜ ᴇᴠᴇʀʏ ᴅᴀʏ ᴀɴᴅ ɢɪɢɢʟᴇ ᴛᴏ ᴍʏsᴇʟғ ʙᴇᴄᴀᴜsᴇ ᴏғ ʜᴏᴡ ɢᴏᴏᴅ ʏᴏᴜ ᴀʀᴇ ᴀᴛ ɢᴀᴍᴇs ɪ ʜᴏᴘᴇ ᴏɴᴇ ᴅᴀʏ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ᴛᴇᴀᴄʜ ᴍᴇ sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Torment

Hexas wrote:

paksas wrote:

Also, kaip šitas trydas turi 13331 views? :roll:
I accidently made it activ pls no hurterino
dw daugiau dramos, man patiko
Hexas

Auji wrote:

dw daugiau dramos, man patiko
Drama is over :>
QonQuest
Idomu ar Zinkon ir Mazzerin taip pat kaip kyouma jauciasi kai as savo scrub plays linkinu :d
Torment

QonQuest wrote:

Idomu ar Zinkon ir Mazzerin taip pat kaip kyouma jauciasi kai as savo scrub plays linkinu :d
jei tu tai ne
Hexas

QonQuest wrote:

Idomu ar Zinkon ir Mazzerin taip pat kaip kyouma jauciasi kai as savo scrub plays linkinu :d
Greiciausiai ne tiek, kadangi nors panasaus rank esi :D
ataris_old
Sveiki, taipat žaidžiu osu, man 15m esu iš Joniškio. Žaidžiu neperseniausiai mano pagrindinis tikslas išmokt insane ir hard dificulity mapus.
Norėčiau taipat prisijunkti į skype grupe, mano skype - deivisss13. Taipat žaidžiu league of legends ir csgo. ;]
Hexas

ataris wrote:

Sveiki, taipat žaidžiu osu, man 15m esu iš Joniškio. Žaidžiu neperseniausiai mano pagrindinis tikslas išmokt insane ir hard dificulity mapus.
Norėčiau taipat prisijunkti į skype grupe, mano skype - deivisss13. Taipat žaidžiu league of legends ir csgo. ;]
Welcome to this madness
Torment

ataris wrote:

Sveiki, taipat žaidžiu osu, man 15m esu iš Joniškio. Žaidžiu neperseniausiai mano pagrindinis tikslas išmokt insane ir hard dificulity mapus.
Norėčiau taipat prisijunkti į skype grupe, mano skype - deivisss13. Taipat žaidžiu league of legends ir csgo. ;]
Welcome to the drama field
Midget

QonQuest wrote:

Idomu ar Zinkon ir Mazzerin taip pat kaip kyouma jauciasi kai as savo scrub plays linkinu :d
When u wanna post a good play,
But you ain't ready for the flame,
Shakin my head all day.
ataris_old

Midgetas wrote:

QonQuest wrote:

Idomu ar Zinkon ir Mazzerin taip pat kaip kyouma jauciasi kai as savo scrub plays linkinu :d
When u wanna post a good play,
But you ain't ready for the flame,
Shakin my head all day.


:D
paksas

Auji wrote:

ataris wrote:

Sveiki, taipat žaidžiu osu, man 15m esu iš Joniškio. Žaidžiu neperseniausiai mano pagrindinis tikslas išmokt insane ir hard dificulity mapus.
Norėčiau taipat prisijunkti į skype grupe, mano skype - deivisss13. Taipat žaidžiu league of legends ir csgo. ;]
Welcome to the drama field
WELCOME TO THE RICE FIELDS MOTHERFUCKER
Torment

paksas wrote:

WELCOME TO THE RICE FIELDS MOTHERFUCKER
ok tada leisk pernaujo sakyt....
WELCOME TO THE DRAMA FIELDS MOTHERFUCKER
Taysim
Sveiki, esu Tadas, man 17 metų. Esu iš Naujosios Akmenės. Žaidžiu norėdamas pagerinti reakciją (kad patobulėčiau cs žaidimuose) and cuz it's fun game :D So, pridėkit jeigu turit skype grupę ir mane. Skype: tuduxx1
Torment

-NuT wrote:

Žaidžiu norėdamas pagerinti reakciją (kad patobulėčiau cs žaidimuose)
pagerins tik muscle memory
DarkMamba
Torment

DarkMamba wrote:

praleidai meile, skausma ir nekancia
Strategas

-NuT wrote:

Žaidžiu norėdamas pagerinti reakciją (kad patobulėčiau cs žaidimuose)
Žaisdamas osu tobulėji osu, žaisdamas cs tobulėji cs, nebent žaisi AR 11 tada nžn jau. Jei nori tobulint reakcija per cs žaisk practice map, yra tam specialūs sukurti kur targets reik šaudyt.
And enjoy your stay in this fire pot :)
Torment

Strategas wrote:

-NuT wrote:

Žaidžiu norėdamas pagerinti reakciją (kad patobulėčiau cs žaidimuose)
AR 11
it burns
Taysim
Kodėl apsimoka supportint osu? Kokia iš to nauda, nežiūrint į tai, kad gali siųstis dainas in-game? Dėl ko kai kurie iš jūsų supportinot?
show more
Please sign in to reply.

New reply