forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
601
show more
Strategas

Razekk wrote:

Lošiu tik su pėle kad būtų sunkiau.
man įdomu kiek laiko tavo pėlė atlaikys streamus kol nepradės double clickint ar išvis neveikt.
Torment

Strategas wrote:

Razekk wrote:

Lošiu tik su pėle kad būtų sunkiau.
man įdomu kiek laiko tavo pėlė atlaikys streamus kol nepradės double clickint ar išvis neveikt.
naujas shizuru
Strategas

Auji wrote:

naujas shizuru
pati tu negraži
Torment

Strategas wrote:

Auji wrote:

naujas shizuru
pati tu negraži
<3
WhidenBlack
Sveiki, kaip matau šis čhatas dar ir kaip gyvuoja :D
Tai vat. Noriu prisitatyti, Esu Mindaugas man 17, gyvenu Utenoje.
Osu žaidžiu daugiau nei metus. Malonu matyti aktyvius žmones musų mažoje valstybėlėje. :D Skype: mindze741852
Mazzerin
llabas
kleps
^^ Sveikas Mindaugai.
Torment

kLeptO wrote:

^^ Sveikas Mindaugai.
labas gražuoli
Strategas
Kokie jūsų mėgstamiausi maisto receptai?
Mano favoritai tai kotletų sriuba su kebabų koše. Manau labai gerą turi naudingų medžiagų pasiskirstymą.
Mazzerin
spageti valgiau sendien su surio padazais
Torment
bet kas ką strategas man duoda
kleps


laik favorite subskribe
Kosmonaut
subscrub to klebto



Taip pat noriu pasveikinti Strategą su garbingu 50k playcount jubiliejum 8-)
Torment
aš ir sveikinu
Strategas
ačiū ačiū :(
Strategas
Mūsų meistras pasiekė next level rank.

Torment
yes
best meistras
pastatom jam šventyklą ta proga kad jis pasiekė 420
Midget

kLeptO wrote:



laik favorite subskribe

>tfw copyright
Torment

Midgetas wrote:

kLeptO wrote:



laik favorite subskribe

>tfw copyright
not anymore.
Hexas
Hai guise kyo is magic grill naow :333333
Kosmonaut

Hexas wrote:

Hai guise kyo is magic grill naow :333333
Dat cursor :DDD 10/10 m8
Torment

Hexas wrote:

Hai guise kyo is magic grill naow :333333
trūksta rotacijos, 9/10
gražus veidas, todėl 9.1/10
Ren
Niggers.
Midget

Ren wrote:

Niggers.
Hey!
Topic Starter
Kyouma

Hexas wrote:

Hai guise kyo is magic grill naow :333333
Gal jau nebesidaryk tos gedos ir taip supranta zmones, kad tu nelabai protingas ;)
Hexas

Kyouma wrote:

Gal jau nebesidaryk tos gedos ir taip supranta zmones, kad tu nelabai protingas ;)
Nu as bent nematuoju IQ pagal pp :^) ir gal is dalies tu teisus, reiketu man nustot stumt ant vaiku :^)
Torment
Hexas is dominating
Mazzerin
Vyrai ir tai musu community nera didelis taigi nedarykime sau gedos ir nesipykime nes Kristus yra sakes jog atgailos sulauks tik tie kurie dorai gyvens bei elgsis todel turetume susitelkti i bendradarbiavima bei bendru tikslu siekima kad pasiekti pergale vardan sv. Marijos su geranorystes ideja kuri kyla is musu sirdziu gelmiu neprasiverusiu niekam kitam tik kaip mums patiems kadangi vienybes mes siekiame kartu
Midget

Mazzerin wrote:

Vyrai ir tai musu community nera didelis taigi nedarykime sau gedos ir nesipykime nes Kristus yra sakes jog atgailos sulauks tik tie kurie dorai gyvens bei elgsis todel turetume susitelkti i bendradarbiavima bei bendru tikslu siekima kad pasiekti pergale vardan sv. Marijos su geranorystes ideja kuri kyla is musu sirdziu gelmiu neprasiverusiu niekam kitam tik kaip mums patiems kadangi vienybes mes siekiame kartu


But I'm a robot and don't believe in religion
Torment

Mazzerin wrote:

Vyrai ir tai musu community nera didelis taigi nedarykime sau gedos ir nesipykime nes Kristus yra sakes jog atgailos sulauks tik tie kurie dorai gyvens bei elgsis todel turetume susitelkti i bendradarbiavima bei bendru tikslu siekima kad pasiekti pergale vardan sv. Marijos su geranorystes ideja kuri kyla is musu sirdziu gelmiu neprasiverusiu niekam kitam tik kaip mums patiems kadangi vienybes mes siekiame kartu
kas tas kristus
Hexas

Mazzerin wrote:

Vyrai ir tai musu community nera didelis taigi nedarykime sau gedos ir nesipykime nes Kristus yra sakes jog atgailos sulauks tik tie kurie dorai gyvens bei elgsis todel turetume susitelkti i bendradarbiavima bei bendru tikslu siekima kad pasiekti pergale vardan sv. Marijos su geranorystes ideja kuri kyla is musu sirdziu gelmiu neprasiverusiu niekam kitam tik kaip mums patiems kadangi vienybes mes siekiame kartu
Too late, Kyo's ego is going through the roof!
Midget
You just gotta learn to love <3

Oh who am I kidding
Torment
myliu šitą mūsų community
Topic Starter
Kyouma
Vieni vaikai uzaugo, kitu atsirado. Hexai savo tokiais apgailetinais budais bandydamas mane izeist verti abejot kuris cia vaikas :))
Sitam community esi niekas kaip tik randomas kuris bando susilaukt demesio vaikiskai issipisinedamas.
Hexas

Kyouma wrote:

Vieni vaikai uzaugo, kitu atsirado. Hexai savo tokiais apgailetinais budais bandydamas mane izeist verti abejot kuris cia vaikas :))
Sitam community esi niekas kaip tik randomas kuris bando susilaukt demesio vaikiskai issipisinedamas.
Vien kad kreipi y mane demesi rodo koks vaikas esi :DD
Torment
Guys guys guys guys.
this is only game ^^
but hexas does better
edit: kyouma neišvaikėk dėl šio community :3
Midget

Hexas wrote:

Mazzerin wrote:

Vyrai ir tai musu community nera didelis taigi nedarykime sau gedos ir nesipykime nes Kristus yra sakes jog atgailos sulauks tik tie kurie dorai gyvens bei elgsis todel turetume susitelkti i bendradarbiavima bei bendru tikslu siekima kad pasiekti pergale vardan sv. Marijos su geranorystes ideja kuri kyla is musu sirdziu gelmiu neprasiverusiu niekam kitam tik kaip mums patiems kadangi vienybes mes siekiame kartu
Too late, Kyo's ego is going through the roof!

Don't do it.
Hexas
Realiai tai galečiau betkada sustot, tačiau Kyoumos ego neleistu taisyt situacijos, kadangi jis užsišikes kaip kžn, biški tik ka iškart panic mode pradeda varyt, kažka stumt bando ir panasiai, neduok dieve kamnors parodysi kad gavai geresnį score už jį tai vpš pakars vietoj. Elgtusi nors karta kaip normalus žmogus tai ir nebutu situ problemu IMO :roll:

(Butu turbut net užtekę tiesiog paprasyt nustot, bet kai jis kazka atraso ir prie to pacio bando kazka stumt tai nežinau net)
Torment

Hexas wrote:

(Butu turbut net užtekę tiesiog paprasyt nustot, bet kai jis kazka atraso ir prie to pacio bando kazka stumt tai nežinau net)
his problems
kleps

Hexas wrote:

Realiai tai galečiau betkada sustot, tačiau Kyoumos ego neleistu taisyt situacijos, kadangi jis užsišikes kaip kžn, biški tik ka iškart panic mode pradeda varyt, kažka stumt bando ir panasiai
Is sono ziurint aiskiai matos, kad tu pats ji baitini su savo shudinom zinutem skype ir cursoriais visokiais, cia bet kuris uz tokiais nesamones gruzo israsytu tau.

Hexas wrote:

neduok dieve kamnors parodysi kad gavai geresnį score už jį tai vpš pakars vietoj. Elgtusi nors karta kaip normalus žmogus tai ir nebutu situ problemu IMO :roll:
Patikek nei jam, nei kam nors kitam neidomus tie tavo 80% scores kur is veido i klaviatura visa map dauzai, kad combo palaikyt, visiskai neimpressive. :D Turbut taves irgi nejaudina scrubai kurie nuo taves ant 2k pp atsilieka, get the hint? ;)

Hexas wrote:

(Butu turbut net užtekę tiesiog paprasyt nustot, bet kai jis kazka atraso ir prie to pacio bando kazka stumt tai nežinau net)
Jis taves nieko paprasyt neturi, man isvis butu pamoina atrasyt tau ka nors bunant jo vietoj. Gali jau nusileist ant zemes uztenka cia tu spektakliu.
show more
Please sign in to reply.

New reply