forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
601
show more
Sironya
Yo , nesugalvoju ka rasyt.
darkinas
Įdomu kiek čia tų lietuvių užsuka į forumą. Juolab ir ta tema ne itin matomoj vietoj :)
PainSinger
Gal ir normaliai užsuka, bet nevisi parašo :D
Topic Starter
Kyouma
Labai reikia darkino ir PainSinger aprasymu..................................................
darkinas

Kyouma wrote:

Labai reikia darkino ir PainSinger aprasymu..................................................
Na kad labai reikia...
Esu Darius iš Vilniaus. Apie osu! sužinojau žiūrėdamas streamą. Kadangi dar nebuvau nė karto atidžiau matęs "rhythm" žaidimo reakcija buvo paprasta - "what the f*** is that?..." :) (Pamenu tai buvo "Best osu! players of 2010" video). Na pamačiau, išjungiau...Po kurio laiko grįžęs dar kelis kart pažiūrėjau. Galvojau - how hard can it be? Pasirodo tikrai sunku. Praėjo jau daugiau nei pusantrų metų, kai reguliariai žaidžiu. Kažkada buvęs noras būt LT #1 jau dingęs. (Goodlike is damn too good :( (Painsinger irgi užslėptų talentų turi :D) ir dar naujų oponentų ant kulnų lipančių yra)
Statistikos čia nevardinsiu - viskas puikiai matos profilyje :)
Kol kas tiek. Gal dar ką vėliau pridursiu.
Sironya
Esu Ivetas is Sventosios."osu!" pirma pamaciau youtube savo reccomeded tabe atsidarius atrode neidomu ir ignoravau po kiek laiko maciau LoLo streameri zaidziant tapati zaidima ir galvojau pats isbandysiu ir buvo visai nieko.
Nekenciu ASDMF nu gal ir visai nieko ir jei jis mano pirstu tiek nezudytu kiekviena diena myliu Kontema
Tikslas:streamint geriau uz Kyouma.
Jei ko truskta sakykit.
PainSinger
Yo all.
Nu ką, esu Edvinas iš Kauno. osu! žaidžiu jau 2 metus (su pertraukom). Apie osu! sužinojau kažkokiam random chat'e (jau nepamenu kur, nes labai senai tai buvo xD) kai ten esantys pradėjo kalbėti apie sunkų 'rhythm game' nu ir pagalvojau, kad reikia pabandyt :D. Pagrindinis tikslas... pfff aišku, kad pralenkt Cookiezi =D. Nu ką, kaip ir viskas ^.^
Topic Starter
Kyouma
Koks smagus sutapimas Sironya as irgi nemegstu ASFHMJ (w/e) pries pora dienu visus score stealinau >:)

P.S
PainSinger grazu varda turi. :D
Sironya
PainSingeri kai neturesi ka veikt, gal koki lietuviska beatmapa sukurk? :P
PainSinger

Sironya wrote:

PainSingeri kai neturesi ka veikt, gal koki lietuviska beatmapa sukurk? :P
Galėsiu po egzu pabandyt :D, tik pasakyk kokią dainą xD
Topic Starter
Kyouma
ASDMF1337 reakcija poto kai is 3 karto beatinau jo score "ispudingai" sunkiam beatmape



Zmogus nesugeba pripazint, kad as geresnis uz ji. :C
darkinas

Kyouma wrote:

ASDMF1337 reakcija poto kai is 3 karto beatinau jo score "ispudingai" sunkiam beatmape



Zmogus nesugeba pripazint, kad as geresnis uz ji. :C
:) privertė nusišypsot
Topic Starter
Kyouma

darkinas wrote:

Kyouma wrote:

ASDMF1337 reakcija poto kai is 3 karto beatinau jo score "ispudingai" sunkiam beatmape



Zmogus nesugeba pripazint, kad as geresnis uz ji. :C
:) privertė nusišypsot
Make darkinas smile achievement - Unlocked! ^_^
darkinas

Kyouma wrote:

Make darkinas smile achievement - Unlocked! ^_^
he he. Mane labiau domina, ko čia taip ASDMF1337 yra nemėgstamas ?
Sironya
Nu ne kad as jo nemegstu seip ant prikolno love/hate realationship turiu su juo :D
Topic Starter
Kyouma

darkinas wrote:

Kyouma wrote:

Make darkinas smile achievement - Unlocked! ^_^
he he. Mane labiau domina, ko čia taip ASDMF1337 yra nemėgstamas ?
Matai gi reakcija zmogaus i elementaru dalyka toki. :D Manau neverta toliau test diskusija apie ji sitam forume.
Lightyear8684
Kur lietuviai ten tik dramos :D
AhrixEz
Holllllaaaa o.o/ Esu Anju. Karolina real namae. Zaidziu osu! jau kazkur metus o.o osu!standart beveik nezaidziu nes dingo noras but geresne uz Cookiezi ._. he is a robot and everyone knows that. CTB yra geriau xD osu!standart esu #94 o CTB #4 nors persoku i #3 kartais xD
Tikslas: Pasiekt CTB #1 vieta xD
Eismis
Žiūriu juda šis forumas :P
PainSinger
Nelabai juda ┌(。ー。)┐
YKingstoN
Sveiki ( ^.^) / . Mano vardas Mantas, man 16, žaidžiu osu nuo 2013 vasario. Groju kolkas tik HARD mepus, pereisiu prie INSANE kai susitaupysiu ant tableto. Mano youtube kanalas http://www.youtube.com/user/haheris/ . Parašykite kada į PM per osu!, beveik visada prisijunges aš.
Hexide
Net nepagalvojau prieštai kad tokia tema egzistuoja. Nors tiesa sakant rašau su šiokiu tokiu pranešimu.
Jai kas nesekate General Development skilties, jau kelis mėnesius turiu savo beat-map mirror'ą.
t/137156

Taigi, jai kam nors trūksta map'ų, gali laisvai parsisiūsti be jokių apribojimų.
Paipat yra ir programėlė map'ų paieškai, p/2414853

P.s. Šiuo metu atnaujinu visus žemėlapius ( ~1700/8200 ), tai dar gali užtrukti kelias dienas kol parsiūs viską.
blankman355
Sveiki, esu Robertas iš Kauno. Nieko nemoku ir norėčiau kadanors viską pramokti. Nors kai kurie sako kad mano accuracy geras, bet tai tiek. :|
YKingstoN
Gal kas gali duoti nuorodu, kur galėčiau pasižiūrėti, bei vėliau nuvažiaves nusipirkti tabletų? Mačiau Kilobaite už 200LT, bet išpirko, ir net nenumatomas kolkas kita atvežimo diena.
kleps
What's this?
Topic Starter
Kyouma
Ką veikia osu! Lietuva?

Ka manot apie ppv2?

Vėl norėčiau surinkti Skype group chatą, šįkart be nesamonių. :) Kas norit prisidėti - savo skype name paquotinkint ant šito posto.
Taip tiesiog patogiau surinkti multiplayer rooma vien iš lietuvių, aptarti žaidimą, pasidalinti idėjomis.
darkinas

Kyouma wrote:

Ka manot apie ppv2?
Mano orkaitė geresnį Rank parodytų negu dabar ppv2 :P Spėčiau, kad ten toli gražu iki gražios nupoliruotos sistemos. Ir vistiek bus kaip dabar - pilna nepatenkintų, kad vienas žaidėjas rodomas aukščiau už kitą.
Eismis

Kyouma wrote:

Ką veikia osu! Lietuva?

Ka manot apie ppv2?

Vėl norėčiau surinkti Skype group chatą, šįkart be nesamonių. :) Kas norit prisidėti - savo skype name paquotinkint ant šito posto.
Taip tiesiog patogiau surinkti multiplayer rooma vien iš lietuvių, aptarti žaidimą, pasidalinti idėjomis.
tadasee ir jo, ppv2 gali kuriam laikui susikišti į tamsiają :D
Skeris_old

Kyouma wrote:

Ka manot apie ppv2? Vėl norėčiau surinkti Skype group chatą, šįkart be nesamonių. :)
Skype: pkeris121 *Shhh nesikabinekit prie nick, pradinej kurtas*
Pirma karta girdziu apie kazkoki ppv2 :o. Kadangi nelabai ismanau visus rank'u dalykus gal kas galetumet paaiskint? :/
Topic Starter
Kyouma

Skeris wrote:

Kyouma wrote:

Ka manot apie ppv2? Vėl norėčiau surinkti Skype group chatą, šįkart be nesamonių. :)
Skype: pkeris121 *Shhh nesikabinekit prie nick, pradinej kurtas*
Pirma karta girdziu apie kazkoki ppv2 :o. Kadangi nelabai ismanau visus rank'u dalykus gal kas galetumet paaiskint? :/
osu.ppy.sh/p/ppv2/
AhrixEz
skype -----> anjuchan69
kleps
Sup.
-Shine
Sveiki. Esu vardu Paulius man 17 metu zaidziu osu apie 2 mėn. Skype:Paulius1011
Paulie
<message removed>
Eismis
LLLLLLADIES AND GENTLEMEN!!!!!! DarkMamba HAS DECIDED TO MAKE ANOTHER TOURNAMENT OF OSU PLAYERS!!!! THIS TIME IT'S 2V-efffing-2 :D Come on and lets have fun : DDD
More info: PM man arba DarkMamba - have funz
nomen2_old
privet can I join bla? latvia vs lietuva davaj.
DarkMamba
no paldies. ^^
Ameko
???
nande
Ameko
davaj Eismis vs Edijs
blankman355
Puikus turnyras 9/10 dalyvaučiau vėl.
show more
Please sign in to reply.

New reply