forum

Podkładka pod mysz

posted
Total Posts
13
Topic Starter
Gotori
Otóż chciałbym w końcu zakupić sobie jakąś podkładkę i pomyślałem, że zapytam, czy polecilibyście mi jakąś dobrą i niedrogą?

linki mile widziane
AmaiHachimitsu
Musiałbyś się zdecydować, jakie podkładki wolisz - z materiału czy plastikowe. Te drugie są o wiele sztywniejsze i takie są też ruchy myszy (grałem większość "kariery" na plastikowej, więc moje jakieś stare topki mają taki movement). Materiałowe natomiast są zazwyczaj tańsze i wydają się bardziej śliskie. Jako, że to 1sza podkładka to proponowałbym właśnie materiałową. W zasadzie jedyną poważniejszą wadą materiałowych jest to, że pot się wchłania do tkaniny i zatrzymuje ona mysz. Jeśli się nie pocisz jak świnia albo ja, to materiałowa będzie w sam raz.

Wiem, że pewnie nie chcesz wyjebać nie wiadomo ile kasy na kawałek szmaty, więc dobrą podkładką jakość/cena będzie A4Tech x7, sa wersje 200/300 i 500MP, różnią się rozmiarami. Im większej czułości używasz tym na mniejszą możesz sobie pozwolić. W testach wypada podobnie jak te wszystkie Qck, a kosztuje 2-3 razy mniej. Cena x7 500mp to okolo 17-19 zł + przesyłka na Alledrogo, mniejsze kosztują w granicach 10zł lub mniej.

Ogólnie wiele dobrego czytałem o podkładce Rantopad, model P4 i podobne. To jest hybryda materiału i plastiku i to w niewielkiej cenie. Problem w tym, że najbliższym źródłem tej podkładki to jest sprowadzenie z Niemiec ;X więc jeśli masz kogoś w Niemczech to możesz spróbować skołować ;P
http://xsreviews.co.uk/reviews/peripherals/rantopad-p4/ < mała recenzja

Linka do A4Tech nie podaje bo nasrane jest na allegro tych podkładek, nie będzie problemu ze znalezieniem.'


Nie uwzględniłem podkładek metalowych czy szklanych i innych cudów do Razera i podobnych, bo ze względów materialnych nie będą Cię one interesować :D
SteRRuM
polecam steelseries qck (raczej te większe)
Yurisia
Imo podkładki są niepotrzebne, może po prostu wymień ślizgacze? I dbaj o gładkie biurko.
DeletedUser_613592
z
Ryohan
Steelseries here, można prać w pralce, a jest na tyle duża że nadaje się do wszystkiego :D
ShaggoN
Razer Destructor \o/
Piotrekol
stellseries qck ( ale i tak lamie mouse only </3 )
Lef
Kartka białego papieru do drukarki przyklejona taśmą klejącą (bezbarwną) do biurka.

MLGnom
Ja już od 2 lat mam Razer Goliathus Control. Jak za cene 55zł to naprawdę nieźle się sprawdza i trzyma po takim okresie czasu. Tylko trzeba dbać o podkładkę jeżeli chcesz by ci służyła długo. D:
spi

Gotori wrote:

Otóż chciałbym w końcu zakupić sobie jakąś podkładkę i pomyślałem, że zapytam, czy polecilibyście mi jakąś dobrą i niedrogą?

linki mile widziane
http://allegro.pl/podkladka-pod-mysz-dl ... 90588.html

Proszę, dziękuję. To mam.
PandiX_old_1
lol
ksane_
podladka nie musi byc droga, moja jest za 50zł i sprawuje się świetnie od 3 latek, nawet nie wiem co to za marka 0.o
Please sign in to reply.

New reply