forum

Zacinający Osu!droid

posted
Total Posts
11
Topic Starter
Brzechwa
Wiem ze temat moze brzmieć jakby było już takich tysiące. Jednak nigdzie nie znalazłam kogoś kto miałby podobny problem co ja i znalazł rozwiązanie :c
Otórz dwa dni temu sciągnełam sobie Osu!droida wersja 1.5.8, ku mojej uciesze udało mi sie zaintalować również pare fajnych beatmap. Jednak po odpaleniu którejś z nich aplikacja przez chwile sie ładuje a potem zacina i wraca do ekranu startowego.To najbardziej irytujaca rzecz z jaką miałam do czynienia. Mój telefon to ZTE Grand X cośtam. Wczoraj zainstalowałam wersje 1.5.4 bo przeczytałam ze to mogłoby rozwiązac problem. jednak sie przeliczyłam. I w tej chwili Osu!droida moge traktowac tylko jak odtwarzecz muzyki ;c
Pomocy...
KawaiiCat
Wersja systemu jaką posiadasz, wyczyść dane aplikacji. Możliwe że intelowski procek ma jakieś problemy.
Kyoshinku
(´・ω・`)
Mr Gaddy
Polecam wrzucanie mapek z folderu osu!/songs/ z PC - nigdy żadnego problemu jeszcze nie miałem.
No, po za niskim poziomem FPS przy niektórych sliderach.
Niko

Quoltec wrote:

Wersja systemu jaką posiadasz, wyczyść dane aplikacji. Możliwe że intelowski procek ma jakieś problemy.

Quoltec wrote:

intelowski procek
w telefonie z androidem..?

(oh, wygooglowałem, rzeczywiście :O pierwszy raz widzę x86 w smartfonie..teoretycznie dałoby się na tym windowsa zainstalować i grać w normalne osu o.o)

Mr Gaddy wrote:

Polecam wrzucanie mapek z folderu osu!/songs/ z PC - nigdy żadnego problemu jeszcze nie miałem.
No, po za niskim poziomem FPS przy niektórych sliderach.
sliderach? ja generalnie mam 60 fps tylko czasami jakieś dziwne freezy łapie.. czas zaktualizować cyanogenmoda bo jakiegoś starego nightly mam, pewnie to dlatego D:
KawaiiCat
Zależy jaki telefon i jaki Cyan, na galaxy S 4.2.1 i OSU sie nie lubią...
Mr Gaddy

Niko wrote:

sliderach? ja generalnie mam 60 fps tylko czasami jakieś dziwne freezy łapie.. czas zaktualizować cyanogenmoda bo jakiegoś starego nightly mam, pewnie to dlatego D:
Ja mam Cyanogenmoda 7 chyba, najnowsza stabilna wersja... A niższe fpsy mam podczas albo dłuższych i skomplikowanych sliderów. Eh, procesor 600mhz - nie ma się co dziwić.
spi
W opcjach macie możliwość wyłączenia domyślnie włączonego lepszego renderowania sliderów.
Bass
Niko, są już intelowskie procki w androidzie. Chyba zte z nich korzysta.
Mr Gaddy

jarzyna wrote:

W opcjach macie możliwość wyłączenia domyślnie włączonego lepszego renderowania sliderów.
Wtedy gra przycina jeszcze mocniej. :l
Topic Starter
Brzechwa
Było juz z 350 re-instalacji. Mapki też instaluje z komputera, inaczej nie potrafię @-@ Wychodzi na to że po prostu sse i Osu!droid nie będzie działał. A szkoda bo fajnie by było sie polansować na moje rytmiczne umiejętności i japońskie piosenki...
Please sign in to reply.

New reply