forum

Latviešu (Latvian)

posted
Total Posts
1,512
show more
Karote

Edijs wrote:

Sad stori: Lielākā daļa no LV spēlētājiem kas ir online iekš osu! neizmanto šo topicu.Manuprāt, ja visi izmantotu šo topic būtu daudz lielākas izredzes.
Esmu spamojis daudziem Latviešiem šito topiku spamojis un runājis, viena daļa bija negrib neko rakstīt šeit jo nav intreses vai pārāk liels scrubs jo mēs visi tādi pro (kautrība ķip), otrai daļa vienkārši Latviešu valoda vainu kliboja vai vispār nezināja viņu.

Grieķiem un romāņiem iedeva easy jo viņi ir vairāk par pusi lielāki nekā mēs, es domāju ka mums nedod jo esam mazi ciparos.
Pohuj ka grieķiem topikā pēdējo reizi kautko ierakstīja 7 mēnešus atpakaļ vai romāņi tur trijatā runā sava starpā.
Zviedris

Edijs wrote:

Aaa... Hakintosh man prātā ieleca ideja par to boarderless/windowed input lag. Pamēģini pārbaudīt driverus savam tablet.
mans tablets ir lētais variants, tas nozīmē, draiveri netiek uzlaboti/atjaunoti. Un pie settingiem nav arī dota opcija updeitot.
Būs kaut kad vnk janopērk legit tablet. :D
Demango

Karote wrote:

otrai daļa vienkārši Latviešu valoda vainu kliboja vai vispār nezināja viņu.
Meanwhile Suika Ibuki.

Also, kas tad mēs par pro? Tādi skrublordi vien esam, redz es pat neesmu top 50.... oh wait.


@HakintOsh Tavs tablets ir oriģinālā versija oficiālajam osu tabletam, vajadzētu būt, ka kaut kur tam varēs draiverus atrast, iespējams meklējot kā zem nosaukuma "osu tablet".
Ameko

Demango wrote:

Karote wrote:

otrai daļa vienkārši Latviešu valoda vainu kliboja vai vispār nezināja viņu.
Meanwhile Suika Ibuki.

Also, kas tad mēs par pro? Tādi skrublordi vien esam, redz es pat neesmu top 50.... oh wait.


@HakintOsh Tavs tablets ir oriģinālā versija oficiālajam osu tabletam, vajadzētu būt, ka kaut kur tam varēs draiverus atrast, iespējams meklējot kā zem nosaukuma "osu tablet".
?
mana latvieshu valoda ir vissbestakais latvieshu valoda euw

???
xxVapeWizardxx

Suika Ibuki wrote:

?
mana latvieshu valoda ir vissbestakais latvieshu valoda euw

???
Nu da a kak tad savādāk?
xxVapeWizardxx
ļoti ilgi domāju, un beidzot izdomāju savākt #1111 postu sev. 8-) 8-)
Tā lai tā nebūtu vienkārša #1111 posta savākšana es uzdošu jautājumu.
Fav beatmap? :arrow: :shock: :arrow: :shock:
Choilicious
Demango
Zviedris
Nav favourite. Nemāku novērtēt beatmapus jo neko no tā nejēdzu. Varu pateikt kāda dziesma patīk. :D
xxVapeWizardxx

HakintOsh wrote:

Nav favourite. Nemāku novērtēt beatmapus jo neko no tā nejēdzu. Varu pateikt kāda dziesma patīk. :D
Tur jau nevajag būt baigajiem vērtēšanas kritērijiem. Ja nezini fav beatmap tad vari pateikt dziesmu.

Demango wrote:

easy
https://osu.ppy.sh/b/245284
Igorjok. :D noic


Choilicious wrote:

https://osu.ppy.sh/b/383224 šitā
https://osu.ppy.sh/b/435991 vai šitā (:
Njā. Šīs arī labas ir.

Mans top 3 fav beatmaps ir:
https://osu.ppy.sh/s/221250
https://osu.ppy.sh/s/227847
https://osu.ppy.sh/s/123078
Choilicious
Pēdējās 5 dienas norm pepeee ieguvu (:

Demango
*cough*
xxVapeWizardxx
Kad būs nākamā trepe?
Zviedris

Edijs wrote:

Tur jau nevajag būt baigajiem vērtēšanas kritērijiem. Ja nezini fav beatmap tad vari pateikt dziesmu.
https://osu.ppy.sh/b/135385

Man tiešām garlaicīgs performance. :D
-Kennyz
Tātad, sveiki visiem! osu! spēlēju nedaudz vairāk par 2 mēnešiem. Kopš tā laika osu! var teikt ir kļuvis par manu dzīves sastāvdaļu, jo šī spēle ir fukin addicting lai neteiktu vairāk :D Esmu iepazinies ar daudziem Latviešu spēlētājiem jau, un šeit mani atveda Karote ar Ediju;)
Spēlēju ar peli. Mērķis - strīmot 300 bpm un lasīt AR 10. Mīļākais mods DT.
Peace out
Forseen

-Kennyz wrote:

Mērķis - strīmot 300 bpm un lasīt AR 10.
Cilvēks uzreiz pie lietas ķeras! Kappa
Karote
Kādas 2 nedēļas šādi spēlēju.

SPOILER



//brb uninstall osu!
xxVapeWizardxx
Man tās ''labās dienas'' pašam ļoti reti ir. Es kādas 2 nedēļas nevaru paspēlēt un tad random 1st try kādu mapi kuru knapi pass varēju.
xxVapeWizardxx
Es būšu ļauns un savākšu #1234 posta titulu sev! =w=
Man klase šodien brauc slidot, bet es gan ne, jo naudas nav. :roll: :roll:
Demango

Edijs wrote:

Es būšu ļauns un savākšu #1234 posta titulu sev! =w=
Man klase šodien brauc slidot, bet es gan ne, jo naudas nav. :roll: :roll:
*cough* 1124
Ameko

Edijs wrote:

Es būšu ļauns un savākšu #1234 posta titulu sev! =w=
Man klase šodien brauc slidot, bet es gan ne, jo naudas nav. :roll: :roll:
I'm in, 1125
xxVapeWizardxx

Demango wrote:

Edijs wrote:

Es būšu ļauns un savākšu #1234 posta titulu sev! =w=
Man klase šodien brauc slidot, bet es gan ne, jo naudas nav. :roll: :roll:
*cough* 1124
Wow. Man tāds brain farts bija.
DRGNTHNDHR
Vētra yoooooooo
Zviedris
Gribu tableti lauzt un visu pa gaisu sviest... Pēdējās 3 dienas vnk nevienu dziesmu nevaru iziet, missoju super easy vietās un pirksti negrib strīmot ja strīms seko aiz slidera... ;_;
Forseen
Nekas, man tā katru dienu ir, tāpēc tagad jau trešais tablets tuvojas savam galam, lai gan šo vispār lauzis neesmu.
Maksimums divas-trīs stundas var normāli spēlēt, pēc tam kursors sāk randomā teleportēties. Wacom ar saviem izturīgajiem produktiem...
xxVapeWizardxx
Neesmu šodien spēlējis osu! D: Kkas nav kārtībā.
Zviedris
Pārinstaleju PC, man uzinstalējās kkādi random tablet draiveri kas tikai sačakarē visu. Pēc nedēļas pirkšu ssd un atkal pārinstalēsu. Piespiedu nedēļās osu! pauze. ;( Next time es nemaz neinstalēsu draiverus.
Demango

HakintOsh wrote:

Pārinstaleju PC, man uzinstalējās kkādi random tablet draiveri kas tikai sačakarē visu. Pēc nedēļas pirkšu ssd un atkal pārinstalēsu. Piespiedu nedēļās osu! pauze. ;( Next time es nemaz neinstalēsu draiverus.
Es tak teicu pameklē info meklējot viņu kā osu tablet, cik es lasīju peppy rakstīja, ka tagad nevajag nekādus draiverus vairs instalēt...
Zviedris
Es tikai nevaru iedomāties, kā bez draiveriem var mainīt laukuma lielumu tabletei.
Choilicious
zem 14k WOOHOOO
xxVapeWizardxx
Remember Karote 4 ever.
R.I.P In Peas. :( :( :(
Choilicious
kas ar viņu notika? uztaisīja cookiezi?
xxVapeWizardxx

Choilicious wrote:

kas ar viņu notika? uztaisīja cookiezi?
Bans par Multi-account man liekas.
Ameko
rip karote ;w;
Zviedris
Tas nozīmē, ka viņš vsp osu online vairs nevar?
Forseen
Tas ir restricted mode, profils paliek, bet to redz tikai viņš pats. Klientā log in nevar.
Jāgaida seši mēneši, tad var prasīt, lai noņem to restriction.
xxVapeWizardxx
Lol pirmajā semestrī visur sekmīgs. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Zviedris
Nu tad jau es varu palielīties, ka man 5 matemātika bet visur citur ir 8 un 9. :P
xxVapeWizardxx

HakintOsh wrote:

Nu tad jau es varu palielīties, ka man 5 matemātika bet visur citur ir 8 un 9. :P
Tad es palielīšos ka man ir kavētas 155 stundas. O wait.......
Zviedris
Cerams, ka kāds varēs man izpalīdzēt. Ir problēma ar osu un tablet. Peppy teica lai neinstalē tos draiverus tabletei, es tā izdarīju. Man tgd uz PC ir sūda flicks un pāris nejēdzīgas opcijas tabletei - neviena no tām neļauj man mainīt laukumu kuru gribu izmantot tabletam. + man vel tablets domā, ka mans secondary monitors ir svarīgāks par main un neļauj man izmantot main monitoru.

EDIT: visu salaboju, tomēr vajag draiverus un peppy ir trollis. un laukumu var mainīt ja tablet control paneli atver kā admins.
EDIT2: atklāju jaunas problēmas - sajūta, ka man sensivity par lielu vai acceleration būtu ieslēgts, bet nav. uzliku lielāku area kā agrāk un tpt sajūta ka man pavisu ekrānu lidotu itkā būtu liels sensivity.
show more
Please sign in to reply.

New reply