forum

Latviešu (Latvian)

posted
Total Posts
1,512
show more
xxVapeWizardxx

StompBox wrote:

Wow, šodien sevi tik ļoti pārsteidzu. Neesmu piesēdies pie osu tā nopietni jau kādu 1 mēnesi. Es bez iesildīšanās ar kādiem 3 mēģinājumiem dabūju savu augstāko pp. Accuracy arī bija pārsteidzoši augsts līdz pusei. Tagad gan jau vairs nevarēšu pat vēl vieglākas mapes iziet. :D
gz.
Man gan neveicās. Vienmēr kaut kādi random Choke :C:C:C:C:C
xxVapeWizardxx
Rest in peace,.!?
Zviedris
Yo, man svarīgs jautājums. Vai Osu jutīs kaut kādu ghosting uz IPS monitora? Es vnk taisos pirkt monitoru, bet nevaru saprast vai pirkt TN dēļ "spēka" vai IPS dēļ krāsām. Bail, ka ar TN monitoru jaunākas spēles neizskatīsies labi un tajā pašā lakā bail, ka osu nevarēš norm paspēlēt ar IPS monitoru.
Vēl gribeju zināt, kāda veida monitors ir jums?

IPS monitors
TN monitors
Demango
Šaubos, ka vēl kādreiz(vai vismaz tuvākajā laikā) tik ļoti nožēlošu, ka neuzspiedu save replay.

(kaut kādā mistiskā veidā dabūju pass 6.04star mapā spēlējot MP)
xxVapeWizardxx

HakintOsh wrote:

Yo, man svarīgs jautājums. Vai Osu jutīs kaut kādu ghosting uz IPS monitora? Es vnk taisos pirkt monitoru, bet nevaru saprast vai pirkt TN dēļ "spēka" vai IPS dēļ krāsām. Bail, ka ar TN monitoru jaunākas spēles neizskatīsies labi un tajā pašā lakā bail, ka osu nevarēš norm paspēlēt ar IPS monitoru.
Vēl gribeju zināt, kāda veida monitors ir jums?

IPS monitors
TN monitors
Teikšu godīgi. Nav nejausmas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

Demango wrote:

Šaubos, ka vēl kādreiz(vai vismaz tuvākajā laikā) tik ļoti nožēlošu, ka neuzspiedu save replay.

(kaut kādā mistiskā veidā dabūju pass 6.04star mapā spēlējot MP)
nice. Pass velreiz un save replay :roll:

Man randomā tagad rokas tirpst kad spaidu pogas uz klaviatūras XD
Zviedris
Iegādājos IPS. Osu neko nejūt sliktu. Tikai problēma tāda pati kā iepriekš, kad spelē uz borderless vai windowed tad sajūta, ka osu kursors nedaudz taisa input delay, itkā bišk atpaliktu no manas kustības ar roku. Man nav problēmu spēlēt fullscreen izņemot tas, ka ja kādreiz gribu strīmot tad fullscreen neder. :/
Maybe tas tāpēc, ka man ir 2 dažāda lieluma monitori..
xxVapeWizardxx

HakintOsh wrote:

Iegādājos IPS. Osu neko nejūt sliktu. Tikai problēma tāda pati kā iepriekš, kad spelē uz borderless vai windowed tad sajūta, ka osu kursors nedaudz taisa input delay, itkā bišk atpaliktu no manas kustības ar roku. Man nav problēmu spēlēt fullscreen izņemot tas, ka ja kādreiz gribu strīmot tad fullscreen neder. :/
Maybe tas tāpēc, ka man ir 2 dažāda lieluma monitori..
Varbūt ptoblēma tabletā? Man nekāda input delay nav uz window/boarderless.
Zviedris

Edijs wrote:

Varbūt ptoblēma tabletā? Man nekāda input delay nav uz window/boarderless.
Maybe, maybe. :/
Demango

Edijs wrote:

Varbūt ptoblēma tabletā? Man nekāda input delay nav uz window/boarderless.
this.
Kad mēģināju tab spēlēt no tā nāca baiss input lag (vairs neatceros kā to labot)
xxVapeWizardxx

HakintOsh wrote:

Edijs wrote:

Varbūt ptoblēma tabletā? Man nekāda input delay nav uz window/boarderless.
Maybe, maybe. :/
Ja tā padomā... Man arī tomēr dažreiz ir input lag. Man ir savoti settingi uz desktopa. Kad es atjaunoju settingus man nav vairs input lag. =/
Demango

HakintOsh wrote:

Man nav problēmu spēlēt fullscreen izņemot tas, ka ja kādreiz gribu strīmot tad fullscreen neder. :/
Kapēc neder fullscreen ja gribi streamot?
Zviedris

Demango wrote:

Kapēc neder fullscreen ja gribi streamot?
Ja strīmo fullscreen tad strīmā rāda melnu bildi. Vismaz man.
Demango

HakintOsh wrote:

Demango wrote:

Kapēc neder fullscreen ja gribi streamot?
Ja strīmo fullscreen tad strīmā rāda melnu bildi. Vismaz man.
Borderless windowed vajadzētu strādāt (uz borderless tāpat parasti ir visērtāk)
xxVapeWizardxx

HakintOsh wrote:

Demango wrote:

Kapēc neder fullscreen ja gribi streamot?
Ja strīmo fullscreen tad strīmā rāda melnu bildi. Vismaz man.
Kad tu spēlē tad tev strīmā rāda spēli. kad tu OBS skaties vai tev rāda spēli tev rādīs melnu jo minimizēji spēli.
Zviedris

Edijs wrote:

Kad tu spēlē tad tev strīmā rāda spēli. kad tu OBS skaties vai tev rāda spēli tev rādīs melnu jo minimizēji spēli.
OMG, es esmu retards... xD
Sbag Potato
Kāds ir kādreiz iedomājies vai pat mēģinājis kādu Latviešu dziesmu mapot?
Zviedris
Man tikko atņēma 7pp... why?
xxVapeWizardxx

Sbag Potato wrote:

Kāds ir kādreiz iedomājies vai pat mēģinājis kādu Latviešu dziesmu mapot?
Biju iedomājies, bet slinkums.

HakintOsh wrote:

Man tikko atņēma 7pp... why?
R.I.P
Ameko
nu kur ir #latvian btw?
t/108834 divus gadus ago alrdy
no one cares ;w;
Demango

Suika Ibuki wrote:

nu kur ir #latvian btw?
t/108834 divus gadus ago alrdy
no one cares ;w;
oh noes, you can't mention that here.
Ameko

Demango wrote:

Suika Ibuki wrote:

nu kur ir #latvian btw?
t/108834 divus gadus ago alrdy
no one cares ;w;
oh noes, you can't mention that here.
wtf ofc I can huehue
why not ;w;
Demango
Painful topic, it's like poking an open wound with a stick.
Forseen
Kaut kad līdz gada beigām iespamošu tur nelielu wall of text. Neredzu vispār jēgu no šī topika, ja viņi pasaka, ka jāiet tur postot. Ko postot? Laikam kaut kāds divu vārdu bullshits tajā topikā ir lietderīgāks nekā kaut kāds sakarīgs conversation šeit. Vismaz daži labi tā jau kanālu dabūja. *cough*

Viens admins saka, ka vajag te rakstīt, tad gadu vēlāk cits pasaka, ka tur vajag rakstīt.
i is be much confuse
Demango

Forseen wrote:

Kaut kad līdz gada beigām iespamošu tur nelielu wall of text. Neredzu vispār jēgu no šī topika, ja viņi pasaka, ka jāiet tur postot. Ko postot? Laikam kaut kāds divu vārdu bullshits tajā topikā ir lietderīgāks nekā kaut kāds sakarīgs conversation šeit. Vismaz daži labi tā jau kanālu dabūja. *cough*

Viens admins saka, ka vajag te rakstīt, tad gadu vēlāk cits pasaka, ka tur vajag rakstīt.
i is be much confuse
Kāds teica, ka vajag tur postot? Liekas nedaudz neloģiski.
Bet laikam jau derētu nedaudz iebumpot, savādāk vēl padomās, ka vairs negribam savu channel.
Forseen

theowest wrote:

well you usually start out by making a topic in here
http://osu.ppy.sh/forum/18
and see how that goes.
Uhh, okay, tas ir tas, ko mēs tagad darām šeit, aktīvākais topiks no Other Languages, posto daudz un dažādi spēlētāji, nevis kaut kāds monologs/dialogs, we're on the right track, vai ne? OH BOY!

Marcin wrote:

I'd love if only people that are actually going to use channel would only post / throw stars - that shows how big your community is to consider channel for you.
Tulkojums: Lohi, šis topiks ir pilnīgs waste of space, kanālu dabon tikai tie, kas iet spamot fufeli requesta topikā, un neaizmirstiet arī piemest zvaigznes, lai būtu lielāks priority, bet atcerieties, ka zvaigznes ir tikai tiem, kas pērk supporteri, un jūs jau labi ziniet, kas jādara, lai pie tāda tiktu!!! Keepo
Demango
Man tas Marcin teiktais izskatās pēc pure broken english, bet viņa teikto (pēc apmēram 30 min of broken english translation) sapratu tā:
"šitajā topicā zvaigznes met/posto tikai cilvēki, kas to channel arī izmantos plz",
pieņemu viņš tā teica, jo mums jau panesās tāds bandawagon, kur lielākoties topicu supporto nu galīgi ne latvieši.
Forseen
Tad atkal jautājums, nafig ļaut cilvēkam vienā requestā mest vairāk par vienu zvaigzni? Šajā gadījumā mums viena zvaigzne no diviem latviešu spēlētājiem ir vērtīgāka nekā 50 zvaigznes no viena japāņu spēlētāja, tad kāpēc vispār viņam ļāva dod vairāk par vienu, ja pārējās 49 ir vienā vietā bāžamas.
Demango

Forseen wrote:

Tad atkal jautājums, nafig ļaut cilvēkam vienā requestā mest vairāk par vienu zvaigzni? Šajā gadījumā mums viena zvaigzne no diviem latviešu spēlētājiem ir vērtīgāka nekā 50 zvaigznes no viena japāņu spēlētāja, tad kāpēc vispār viņam ļāva dod vairāk par vienu, ja pārējās 49 ir vienā vietā bāžamas.
stars r broken, kinda
Forseen
Te loģika kanāla pievienošanai ir vēl brokenāka nekā tās zvaigznes...
xxVapeWizardxx
Sad stori: Lielākā daļa no LV spēlētājiem kas ir online iekš osu! neizmanto šo topicu.Manuprāt, ja visi izmantotu šo topic būtu daudz lielākas izredzes.
Demango

Edijs wrote:

Sad stori: Lielākā daļa no LV spēlētājiem kas ir online iekš osu! neizmanto šo topicu.Manuprāt, ja visi izmantotu šo topic būtu daudz lielākas izredzes.
Tas laikam tāpēc, ka cilvēkiem baigi patīk lurkot, un tas ir it īpaši izteikti forumā, kur ziņas mazāk, izplānotas, nekad nepazūd (ja nu vienīgi tās neizdzēs pats) utt.
Čatā drošivien nebūtu tik traki, jo būtībā jebkas ko uzraksti pāris minūšu laikā ir izgaisis

also, page 1 hype
xxVapeWizardxx
Aaa... Hakintosh man prātā ieleca ideja par to boarderless/windowed input lag. Pamēģini pārbaudīt driverus savam tablet.

Demango wrote:

Edijs wrote:

Sad stori: Lielākā daļa no LV spēlētājiem kas ir online iekš osu! neizmanto šo topicu.Manuprāt, ja visi izmantotu šo topic būtu daudz lielākas izredzes.
Tas laikam tāpēc, ka cilvēkiem baigi patīk lurkot, un tas ir it īpaši izteikti forumā, kur ziņas mazāk, izplānotas, nekad nepazūd (ja nu vienīgi tās neizdzēs pats) utt.
Čatā drošivien nebūtu tik traki, jo būtībā jebkas ko uzraksti pāris minūšu laikā ir izgaisis

also, page 1 hype
Cry everytim
Karote

Edijs wrote:

Sad stori: Lielākā daļa no LV spēlētājiem kas ir online iekš osu! neizmanto šo topicu.Manuprāt, ja visi izmantotu šo topic būtu daudz lielākas izredzes.
Esmu spamojis daudziem Latviešiem šito topiku spamojis un runājis, viena daļa bija negrib neko rakstīt šeit jo nav intreses vai pārāk liels scrubs jo mēs visi tādi pro (kautrība ķip), otrai daļa vienkārši Latviešu valoda vainu kliboja vai vispār nezināja viņu.

Grieķiem un romāņiem iedeva easy jo viņi ir vairāk par pusi lielāki nekā mēs, es domāju ka mums nedod jo esam mazi ciparos.
Pohuj ka grieķiem topikā pēdējo reizi kautko ierakstīja 7 mēnešus atpakaļ vai romāņi tur trijatā runā sava starpā.
Zviedris

Edijs wrote:

Aaa... Hakintosh man prātā ieleca ideja par to boarderless/windowed input lag. Pamēģini pārbaudīt driverus savam tablet.
mans tablets ir lētais variants, tas nozīmē, draiveri netiek uzlaboti/atjaunoti. Un pie settingiem nav arī dota opcija updeitot.
Būs kaut kad vnk janopērk legit tablet. :D
Demango

Karote wrote:

otrai daļa vienkārši Latviešu valoda vainu kliboja vai vispār nezināja viņu.
Meanwhile Suika Ibuki.

Also, kas tad mēs par pro? Tādi skrublordi vien esam, redz es pat neesmu top 50.... oh wait.


@HakintOsh Tavs tablets ir oriģinālā versija oficiālajam osu tabletam, vajadzētu būt, ka kaut kur tam varēs draiverus atrast, iespējams meklējot kā zem nosaukuma "osu tablet".
Ameko

Demango wrote:

Karote wrote:

otrai daļa vienkārši Latviešu valoda vainu kliboja vai vispār nezināja viņu.
Meanwhile Suika Ibuki.

Also, kas tad mēs par pro? Tādi skrublordi vien esam, redz es pat neesmu top 50.... oh wait.


@HakintOsh Tavs tablets ir oriģinālā versija oficiālajam osu tabletam, vajadzētu būt, ka kaut kur tam varēs draiverus atrast, iespējams meklējot kā zem nosaukuma "osu tablet".
?
mana latvieshu valoda ir vissbestakais latvieshu valoda euw

???
xxVapeWizardxx

Suika Ibuki wrote:

?
mana latvieshu valoda ir vissbestakais latvieshu valoda euw

???
Nu da a kak tad savādāk?
xxVapeWizardxx
ļoti ilgi domāju, un beidzot izdomāju savākt #1111 postu sev. 8-) 8-)
Tā lai tā nebūtu vienkārša #1111 posta savākšana es uzdošu jautājumu.
Fav beatmap? :arrow: :shock: :arrow: :shock:
Choilicious
Demango
show more
Please sign in to reply.

New reply