forum

Latviešu (Latvian)

posted
Total Posts
1,512
show more
Karote

FateTempest wrote:

Sveiki, mani nomediija Edijs un Karote :S

Speleju apmeram kadu pus otru menesi, vismaz taa saka speele kad esmu kartes ka4aat saacis.

Speeleeju tikai ar peli, dazhkaart ir pagruuti jo nevar gluzhi paspeet izpaidiit, bet kad sanaak tad gan laba sajuuta. :D Neredzu jeegu ar klaviatuuru spaidiit jo ar to aims neuzlabosies FPS speelees. Ir kaads kursh taapat kaa es tikai ar peli? :D
Es ari sakuma tikai ar peli speleju un teicu , nafig to klaviaturu? Bet kad saku spelet ar klaviaturu , uzreiz uzlabojas skills bet tikai japierod biki.
Aims naaks pats par sevi ja turpinasi spelet osu.
xxVapeWizardxx

FateTempest wrote:

:D Neredzu jeegu ar klaviatuuru spaidiit jo ar to aims neuzlabosies FPS speelees. Ir kaads kursh taapat kaa es tikai ar peli? :D
Vot te gan es varetu bisku pastrideties. :D:D:D
Tu jau nosakuma noteme un tad tikai shauj. Vne?
Hatori

FateTempest wrote:

Sveiki, mani nomediija Edijs un Karote :S

Speleju apmeram kadu pus otru menesi, vismaz taa saka speele kad esmu kartes ka4aat saacis.

Speeleeju tikai ar peli, dazhkaart ir pagruuti jo nevar gluzhi paspeet izpaidiit, bet kad sanaak tad gan laba sajuuta. :D Neredzu jeegu ar klaviatuuru spaidiit jo ar to aims neuzlabosies FPS speelees. Ir kaads kursh taapat kaa es tikai ar peli? :D

Es sakuma speleju ar peli only bet atri sapratu ka ar klaviaturu ir daudz vieglak spelet.
Chiblets

Edijs wrote:

FateTempest wrote:

:D Neredzu jeegu ar klaviatuuru spaidiit jo ar to aims neuzlabosies FPS speelees. Ir kaads kursh taapat kaa es tikai ar peli? :D
Vot te gan es varetu bisku pastrideties. :D:D:D
Tu jau nosakuma noteme un tad tikai shauj. Vne?
Es shauju un tad tikai notemeju. xD
xxVapeWizardxx

Chiblets wrote:

Es shauju un tad tikai notemeju. xD
Try hard
Karote
Ka labak trenet aim? Spelejot hardrock?
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Ka labak trenet aim? Spelejot hardrock?
Ej uz sporta zali kachaties.
FateTempest

Edijs wrote:

FateTempest wrote:

:D Neredzu jeegu ar klaviatuuru spaidiit jo ar to aims neuzlabosies FPS speelees. Ir kaads kursh taapat kaa es tikai ar peli? :D
Vot te gan es varetu bisku pastrideties. :D:D:D
Tu jau nosakuma noteme un tad tikai shauj. Vne?
Vai ta neiznaak taa ka, ja speelee ar klaviatuuru tad speelees tu noteemeesi bet aizmirsiisi ka jaspiezh peles poga lai shautu arii, nedod dievs veel uz klaviatuuras uzspiest kad jaashauj buutu :D

Ja tikai ar peli tad tas viss iet smuki vienaa motion :)
Karote

FateTempest wrote:

Vai ta neiznaak taa ka, ja speelee ar klaviatuuru tad speelees tu noteemeesi bet aizmirsiisi ka jaspiezh peles poga lai shautu arii, nedod dievs veel uz klaviatuuras uzspiest kad jaashauj buutu :D

Ja tikai ar peli tad tas viss iet smuki vienaa motion :)
Tev tikai pele ir jaakustina un ar klaviatuuras podzinjam jaaspiez , Jebkura fps speele buus piemeers.
Spelejot tikai ar peli bus tev lielaka slodze uz rokas , Neka ar klaviaturu spelejot.

Pieradisi pie keyboard+peli , uzreiz redzeesi atskjiriibu.
xxVapeWizardxx

FateTempest wrote:

Vai ta neiznaak taa ka, ja speelee ar klaviatuuru tad speelees tu noteemeesi bet aizmirsiisi ka jaspiezh peles poga lai shautu arii, nedod dievs veel uz klaviatuuras uzspiest kad jaashauj buutu :D

Ja tikai ar peli tad tas viss iet smuki vienaa motion :)
Es nedomaju ka ir iespejams aizmirst ka jaspiez pele FPS speles.
Hatori

Edijs wrote:

FateTempest wrote:

Vai ta neiznaak taa ka, ja speelee ar klaviatuuru tad speelees tu noteemeesi bet aizmirsiisi ka jaspiezh peles poga lai shautu arii, nedod dievs veel uz klaviatuuras uzspiest kad jaashauj buutu :D

Ja tikai ar peli tad tas viss iet smuki vienaa motion :)
Es nedomaju ka ir iespejams aizmirst ka jaspiez pele FPS speles.
Nu viss ir iespejams :D
Choilicious
oO so happy
Topic Starter
nomen
Spēlējot osu! divus gadus varu apgalvot, ka tu nepaliec labāks nevienā spēlē izņemot osu!, lai arī kā tu spēlētu.
Zviedris

nomen wrote:

Spēlējot osu! divus gadus varu apgalvot, ka tu nepaliec labāks nevienā spēlē izņemot osu!, lai arī kā tu spēlētu.
Pat baron smite reakcija neuzlabojas lolā?
xxVapeWizardxx

HakintOsh wrote:

Pat baron smite reakcija neuzlabojas lolā?
Man liekas ka Baron smite ir pure luck, jo dmg uz vinu bus katru reizi savadaks.
xxVapeWizardxx

Choilicious wrote:

oO so happy
=3333
Topic Starter
nomen

HakintOsh wrote:

nomen wrote:

Spēlējot osu! divus gadus varu apgalvot, ka tu nepaliec labāks nevienā spēlē izņemot osu!, lai arī kā tu spēlētu.
Pat baron smite reakcija neuzlabojas lolā?
Nē.
Zviedris
man zosāda no šitā nāk... :)
Topic Starter
nomen

HakintOsh wrote:

man zosāda no šitā nāk... :)
Vācijā redzēt nevar.
Zviedris

nomen wrote:

Vācijā redzēt nevar.

Un tagad?
Topic Starter
nomen
Nē, visai mūzikai, kas pieder Sony Music Entertainment, Vācijā bieži piekļuve būs bloķēta.
Zviedris

nomen wrote:

Nē, visai mūzikai, kas pieder Sony Music Entertainment, Vācijā bieži piekļuve būs bloķēta.
Žēl... :/
xxVapeWizardxx
THAT'S ME.
Fruit-tella

Edijs wrote:

THAT'S ME.
Nice
maxintos

nomen wrote:

Nē, visai mūzikai, kas pieder Sony Music Entertainment, Vācijā bieži piekļuve būs bloķēta.
Esi meginajis kadu no sitiem ieladet?

http://proxmate.dave.cx/
https://proxtube.com/
xxVapeWizardxx
?? ;<<<
Forseen
Tā kā sen te neko neesmu iespamojis, tad atnākšu savākt septiņsimto reply, easy.

。*:★(´・ω・人・ω・`)。:゜★。
Topic Starter
nomen
Kāds uzsāk kādu diskusiju, lai līdz tūkstotis postiem tiekam.
xxVapeWizardxx
Reāli.. Visi kas atnaca sasveicināties jau aizgāja prom.... ;((
Zviedris
pfff. Man tgd ir dilemma. Hard mapes par easy, varu iziet insane dažas. hard ar HR ir par sarežģītu... :D
KuroRyuuD
Neaizgāja prom =)
Neviens vairāk neko neprasīja, tad jau nav vajadzības bāzt savu degunu tur kur nevajag.

Kam jūs labāk dodat priekšroku, pelei + klavierei, grafiskajai planšetei vai skārienjūtīgam ekrānam?
Topic Starter
nomen
Touchscreens nekam neder, lielākoties jo strīmi nav iespējami, tikai jampi vieglāki, bet touchscreenam vienmēr būs delays. Pats spēlēju ar tabletu + klaviatūru, kas man škiet daudz vieglāk nekā ar peli + klaviatūru. Kad pārmainījos uz tabletu un līdz ko piešāvos kā viņu izmantot, aim ievērojami uzlabojās.

KuroRyuuD wrote:

Neviens vairāk neko neprasīja, tad jau nav vajadzības bāzt savu degunu tur kur nevajag.
Tu arī vari būt tas, kurš prasa.
Hatori
Nekur neesmu pazudis vnk nav par ko runat :D
xxVapeWizardxx
Vismaz Neesat pazuduši. ^^
Forseen
Es eju gulēt.
Zviedris
Jāizmēģina Osu! supporter.
Topic Starter
nomen
Ja vien peppijs varētu kaut ko jaunu pievienot osu! un nevis tikai tērēties ar savu supporter naudiņu. Pēdējas 2 lietas, kas tika pievienotas ir osu!mania un ppv2 un tās pašas nav peppija darbs.
Forseen
This nomen... Labāk man suporteri nopērc...
Choilicious
kā vieglāk iemācīties HD? man brains nerubi to sūdu
Topic Starter
nomen
Ja tu spēlē mapes kur AR ir mazāks par 8 tad ar HD neko nolasīt nevar pat AR8 ir grūti nolasāms ja apļi stakojas. Un iemācīties hidden var spēlējot mapes ar hidden modu.
show more
Please sign in to reply.

New reply