forum

Latviešu (Latvian)

posted
Total Posts
1,512
show more
xxVapeWizardxx

Suika Ibuki wrote:

♂♂♂
So Manly xD
Topic Starter
nomen
Karote
kapec neviens neko neraksta ;__;
Topic Starter
nomen
Redz kur ierakstīju
xxVapeWizardxx
:>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Kā nosvinējāt Jauno Gadu?
Topic Starter
nomen
Izdzēru glāzi šampānieti.
Karote
Apēdu kūku un gāju gulēt.
Un tu Edij?
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Apēdu kūku un gāju gulēt.
Un tu Edij?
uhmmm... neskaitot 20-25 sec salūtu bija cool :>
sēdēju @ osu!, ēdu, dzēru kolu, spēlēju osu!, ēdu,dzēru kolu,spēlēju osu! un gulēju bišku.
Dabūju tajā vakarā 17k ranku kuru neesmu pelnījis lol xD.
Karote

Edijs wrote:

uhmmm... neskaitot 20-25 sec salūtu bija cool :>
sēdēju @ osu!, ēdu, dzēru kolu, spēlēju osu!, ēdu,dzēru kolu,spēlēju osu! un gulēju bišku.
Dabūju tajā vakarā 17k ranku kuru neesmu pelnījis lol xD.
Izklausās ka jautri pavadīju jaungadu vakaru. : D
Kapēc neēsi pelnījis? Vismaz labi spēlē nekā es , rankoju tikai Easy/Normal mapes LOL.
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Izklausās ka jautri pavadīju jaungadu vakaru. : D
Kapēc neēsi pelnījis? Vismaz labi spēlē nekā es , rankoju tikai Easy/Normal mapes LOL.
Nu... sāksim ar to ka es nespēlēju labi xD + visas rankotās mapes ir Normal/Hard.
Un tie ranki bija iegūti no jaunām mapēm. :o
Reti varu FC Insane dziesmas. xD Bet tas jau vienalga tāpat ar laiku iemācīšos. :>
xoho
Es arī nēsmu nekāds uber talantīgs osu spēlētājs. Strīmot varu knapi 200 bpm, un faktiski nevaru FC mapes kurās ir lieli lecieni. Vienīgais ko es varu izdarīt ir Hard mapes ar DT un arī ne visas.
xxVapeWizardxx
Kāds zin vai ir iespējams iztīrīt acc(izdarīt tā, lai viņš būtu pilnīgi tukšs bez ranka, itkā tikko uztaisīts)?
Vmx

Edijs wrote:

Kāds zin vai ir iespējams iztīrīt acc(izdarīt tā, lai viņš būtu pilnīgi tukšs bez ranka, itkā tikko uztaisīts)?
ja tevi nobano un tad tu prasi unban, ted tevi unban un score reset, tas reti notiek, savādāk nevar.
xxVapeWizardxx

Vmx wrote:

ja tevi nobano un tad tu prasi unban, ted tevi unban un score reset, tas reti notiek, savādāk nevar.
Žēl.Gribēju visu sākt no nulles kad tablet nopirkšu.Izskatas ka nekas nesanāks. :<
Vmx

Edijs wrote:

Vmx wrote:

ja tevi nobano un tad tu prasi unban, ted tevi unban un score reset, tas reti notiek, savādāk nevar.
Žēl.Gribēju visu sākt no nulles kad tablet nopirkšu.Izskatas ka nekas nesanāks. :<
kapēc kautkas jasāk no jauna? mums visiem sākuma bija pilns ar sliktiem scoriem un low accuracy.
xxVapeWizardxx

Vmx wrote:

kapēc kautkas jasāk no jauna? mums visiem sākuma bija pilns ar sliktiem scoriem un low accuracy.
Es nezinu kā paskaidrot :<.Ganjau nav nemaz tik ļoti vajadzīgs clean acc, ja nezinu kapēc man vajag to. xD
Karote

Edijs wrote:

Vmx wrote:

kapēc kautkas jasāk no jauna? mums visiem sākuma bija pilns ar sliktiem scoriem un low accuracy.
Es nezinu kā paskaidrot :<.Ganjau nav nemaz tik ļoti vajadzīgs clean acc, ja nezinu kapēc man vajag to. xD
Vari jau izspēlēt visas mapes , ko kādreiz esi spēlejis un dabujis zemu acc. Uzsit labāku acc un tādā garā , kautvai Easy/Normal.
Un Fermot pp nav nekas slikts , tik vien atceries ka grūtāk būs pp dabūt.
Pats aizvakar spēlēju vienu insane mapi pāris reizes , vakar to pašu un šodien jau paliku labāks , rīt moš jau fc dabūšu. XD
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Un Fermot pp nav nekas slikts , tik vien atceries ka grūtāk būs pp dabūt.
Es saprotu. Varbūt tas arī nav nekas slikts, bet man nepatīk būt labam rankam un spēlēt slikti. ;<
Topic Starter
nomen
Es esmu top 600 un mani katrs otrais 10k ranks multī uzvar.
Karote
Kādi mērķi uz 2014?

Pats ceru tikt iekš top 10k līdz gada beigām un izveidot mapi kurš tiktu rankots.
Topic Starter
nomen
Mums 2013 bija mērķis #latvian channel dabūt, tā kā nedabūjām, tas pats uz šo gadu paliek. Vismaz osu! latviešu valodā ir.
xxVapeWizardxx
T_T tik booring @ hospital
tikko pc dabuju.
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Kādi mērķi uz 2014?

Pats ceru tikt iekš top 10k līdz gada beigām un izveidot mapi kurš tiktu rankots.
Mans mērķis 2k14 ir spēlēt tik labi, lai es būtu zem 10k rank.
Karote

Edijs wrote:

T_T tik booring @ hospital
tikko pc dabuju.
Veseļojies laimīgs ar savu superātro internetu. xD

@nomen , Ir kādi noteikumi vai vajadzības , lai dabūtu Latviešu kanālu? vai viss atkarīgs no peppy garastāvokļa? :<
xxVapeWizardxx

HOSPITAL STYLE
xxVapeWizardxx
OMG!!! VAKAROS NETS ĀTRĀK IET
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Veseļojies laimīgs ar savu superātro internetu. xD
Plds :>
Forseen
Slimnīcā osu! bliež, tā vajag.
Topic Starter
nomen

Karote wrote:

@nomen , Ir kādi noteikumi vai vajadzības , lai dabūtu Latviešu kanālu? vai viss atkarīgs no peppy garastāvokļa? :<
t/108834

peppija garstāvoklis arī daudz ietekmē.
xxVapeWizardxx

Kačāju 30 min....
WORTH IT.
xxVapeWizardxx
:OOOOOOOOOOOOOOOOOO beidzot var rakstīt. lel
Fruit-tella
14k => 38k => 27k next day. What is going on?
Karote

Fruit-tella wrote:

14k => 38k => 27k next day. What is going on?
http://osu.ppy.sh/news/74631045581
DRGNTHNDHR
kapēc man katru dienu nāk nost accuracy? :/
ielogojos, izspēlēju random map, - 0.20% accuracy. Arī nevar vairs spēlēt insane maps kurus nevaru FC, izspēlēju ar 95% un 1.5k rank un zaudēju kopējo accu. I MAD
Forseen
Visu laiku notiek kaut kādas pp un accuracy pārrēķināšanas, tā kā kādu nedēļu vēl ranki lēkās.
Pēc mapes izspēlēšanas in-game user panelim instant update arī pagaidām nav (vismaz man nebija).

。*:★(´・ω・人・ω・`)。:゜★。
DRGNTHNDHR
Tagad insane mapes laikam jaspēle ja grib ranku, tikai ar manu 10+ gadus veco samsung anyzen peli tā pagrūti >.<
Karote
man garso majoneze
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

man garso majoneze
mmmmm (〃 ̄ω ̄)〃ゞ
xxVapeWizardxx
Kečups ne?
DRGNTHNDHR

Karote wrote:

man garso majoneze

man garšo ēst.
show more
Please sign in to reply.

New reply