forum

Latviešu (Latvian)

posted
Total Posts
1,512
show more
xxVapeWizardxx


Priecīgus Ziemassvētkus!!!
Karote
Paskatījos pa logu ārā un padomāju kad ir lieldienas.

Priecīgus Ziemassvētkus , lai jums daudz dāvanu zem egles.
Vmx
Nav ne egels ne dāvanas, bet reku ir mans Ziemassvētku galds
Forseen
Man tas pats, vienīgi bonusā ir kūka un kafija, u jelly?
Priecīgus svētkus!

xoho
Egle bija un dāvanas arī bija.
Rightis
Kā domājiet, vai lielākam monitoram ir priekšrocības? Lielāki apļi=vieglāk nospiest. :D
Topic Starter
nomen
1. Apļi ir lielāki = vieglāk nospiest.
2. Distance starp apļiem ir lielāka = grūtāk nospiest.

Izlem pats.
Forseen
Laimīgu Jauno gadu visiem LV pacančikiem!
DRGNTHNDHR

Forseen wrote:

Laimīgu Jauno gadu visiem LV pacančikiem!
Laimīgu Jauno Gadu (>=^_^=)>
Karote
Laimīgu jauno gadu , lai jums viss izdodas.
Forseen
Šogad 100% win rate LoLā - viena spēle, viena uzvara, gg easy, l2play, how2newyear.
Topic Starter
nomen
EDIT: ^
Novēlots laimīgs jaunais gads!
Ameko
Happy new year, bakas
Ameko
such celebration
Ameko
♂♂♂
xxVapeWizardxx

Suika Ibuki wrote:

♂♂♂
So Manly xD
Topic Starter
nomen
Karote
kapec neviens neko neraksta ;__;
Topic Starter
nomen
Redz kur ierakstīju
xxVapeWizardxx
:>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Kā nosvinējāt Jauno Gadu?
Topic Starter
nomen
Izdzēru glāzi šampānieti.
Karote
Apēdu kūku un gāju gulēt.
Un tu Edij?
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Apēdu kūku un gāju gulēt.
Un tu Edij?
uhmmm... neskaitot 20-25 sec salūtu bija cool :>
sēdēju @ osu!, ēdu, dzēru kolu, spēlēju osu!, ēdu,dzēru kolu,spēlēju osu! un gulēju bišku.
Dabūju tajā vakarā 17k ranku kuru neesmu pelnījis lol xD.
Karote

Edijs wrote:

uhmmm... neskaitot 20-25 sec salūtu bija cool :>
sēdēju @ osu!, ēdu, dzēru kolu, spēlēju osu!, ēdu,dzēru kolu,spēlēju osu! un gulēju bišku.
Dabūju tajā vakarā 17k ranku kuru neesmu pelnījis lol xD.
Izklausās ka jautri pavadīju jaungadu vakaru. : D
Kapēc neēsi pelnījis? Vismaz labi spēlē nekā es , rankoju tikai Easy/Normal mapes LOL.
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Izklausās ka jautri pavadīju jaungadu vakaru. : D
Kapēc neēsi pelnījis? Vismaz labi spēlē nekā es , rankoju tikai Easy/Normal mapes LOL.
Nu... sāksim ar to ka es nespēlēju labi xD + visas rankotās mapes ir Normal/Hard.
Un tie ranki bija iegūti no jaunām mapēm. :o
Reti varu FC Insane dziesmas. xD Bet tas jau vienalga tāpat ar laiku iemācīšos. :>
xoho
Es arī nēsmu nekāds uber talantīgs osu spēlētājs. Strīmot varu knapi 200 bpm, un faktiski nevaru FC mapes kurās ir lieli lecieni. Vienīgais ko es varu izdarīt ir Hard mapes ar DT un arī ne visas.
xxVapeWizardxx
Kāds zin vai ir iespējams iztīrīt acc(izdarīt tā, lai viņš būtu pilnīgi tukšs bez ranka, itkā tikko uztaisīts)?
Vmx

Edijs wrote:

Kāds zin vai ir iespējams iztīrīt acc(izdarīt tā, lai viņš būtu pilnīgi tukšs bez ranka, itkā tikko uztaisīts)?
ja tevi nobano un tad tu prasi unban, ted tevi unban un score reset, tas reti notiek, savādāk nevar.
xxVapeWizardxx

Vmx wrote:

ja tevi nobano un tad tu prasi unban, ted tevi unban un score reset, tas reti notiek, savādāk nevar.
Žēl.Gribēju visu sākt no nulles kad tablet nopirkšu.Izskatas ka nekas nesanāks. :<
Vmx

Edijs wrote:

Vmx wrote:

ja tevi nobano un tad tu prasi unban, ted tevi unban un score reset, tas reti notiek, savādāk nevar.
Žēl.Gribēju visu sākt no nulles kad tablet nopirkšu.Izskatas ka nekas nesanāks. :<
kapēc kautkas jasāk no jauna? mums visiem sākuma bija pilns ar sliktiem scoriem un low accuracy.
xxVapeWizardxx

Vmx wrote:

kapēc kautkas jasāk no jauna? mums visiem sākuma bija pilns ar sliktiem scoriem un low accuracy.
Es nezinu kā paskaidrot :<.Ganjau nav nemaz tik ļoti vajadzīgs clean acc, ja nezinu kapēc man vajag to. xD
Karote

Edijs wrote:

Vmx wrote:

kapēc kautkas jasāk no jauna? mums visiem sākuma bija pilns ar sliktiem scoriem un low accuracy.
Es nezinu kā paskaidrot :<.Ganjau nav nemaz tik ļoti vajadzīgs clean acc, ja nezinu kapēc man vajag to. xD
Vari jau izspēlēt visas mapes , ko kādreiz esi spēlejis un dabujis zemu acc. Uzsit labāku acc un tādā garā , kautvai Easy/Normal.
Un Fermot pp nav nekas slikts , tik vien atceries ka grūtāk būs pp dabūt.
Pats aizvakar spēlēju vienu insane mapi pāris reizes , vakar to pašu un šodien jau paliku labāks , rīt moš jau fc dabūšu. XD
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Un Fermot pp nav nekas slikts , tik vien atceries ka grūtāk būs pp dabūt.
Es saprotu. Varbūt tas arī nav nekas slikts, bet man nepatīk būt labam rankam un spēlēt slikti. ;<
Topic Starter
nomen
Es esmu top 600 un mani katrs otrais 10k ranks multī uzvar.
Karote
Kādi mērķi uz 2014?

Pats ceru tikt iekš top 10k līdz gada beigām un izveidot mapi kurš tiktu rankots.
Topic Starter
nomen
Mums 2013 bija mērķis #latvian channel dabūt, tā kā nedabūjām, tas pats uz šo gadu paliek. Vismaz osu! latviešu valodā ir.
xxVapeWizardxx
T_T tik booring @ hospital
tikko pc dabuju.
xxVapeWizardxx

Karote wrote:

Kādi mērķi uz 2014?

Pats ceru tikt iekš top 10k līdz gada beigām un izveidot mapi kurš tiktu rankots.
Mans mērķis 2k14 ir spēlēt tik labi, lai es būtu zem 10k rank.
Karote

Edijs wrote:

T_T tik booring @ hospital
tikko pc dabuju.
Veseļojies laimīgs ar savu superātro internetu. xD

@nomen , Ir kādi noteikumi vai vajadzības , lai dabūtu Latviešu kanālu? vai viss atkarīgs no peppy garastāvokļa? :<
xxVapeWizardxx

HOSPITAL STYLE
show more
Please sign in to reply.

New reply