forum

Latviešu (Latvian)

posted
Total Posts
1,512
show more
xoho
Mērķis nenosēdēt visus Ziemassvētkus pie datora.
xxVapeWizardxx

Riako wrote:

Mērķis nenosēdēt visus Ziemassvētkus pie datora.
Jā. Labs mērķis!(only nakti)
Aizmirsu pierakstīt.
DRGNTHNDHR
Sniegi sniga, putināja
ziemeļbriežiem pohuj
nomen2_old
privet :- ))))))))))
Vmx2

nomen2 wrote:

privet :- ))))))))))
Sup?
Ralfzz
Mans plāns

Karote
xxVapeWizardxx
Rightis
Uzzināju par šo spēli no League of Legends strīmeriem. Pats spēlēju mēnešus četrus, tikai pirms nedēļas atradinājos klikot ar peli un lietoju X un Z. Mērķis bija rank 1 Latvijā . Tomēr tas sagruva ,kad uzzināju , ka pasaules TOP 100 ir 3 latvieši.
DRGNTHNDHR

Rightis wrote:

Uzzināju par šo spēli no League of Legends strīmeriem. Pats spēlēju mēnešus četrus, tikai pirms nedēļas atradinājos klikot ar peli un lietoju X un Z. Mērķis bija rank 1 Latvijā . Tomēr tas sagruva ,kad uzzināju , ka pasaules TOP 100 ir 3 latvieši.
don't worry, they hackz0rers
pampox
Nu tad ko, laikam jāiepazīstina sevi ar klātesošajiem džentelbeņķiem. par osu! uzzināju kaut kad pirms teju vai pus gada, iesāku spēli un tā man arī viņa iepatikās. tagad jau spaidīšana ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa D:
Drīz vien iegādājos ļoti lētu un ne īpaši labu planšeti, taču savu darbu vēl joprojām dara godam, kaut arī bija jāuztaisa pāris ghetto fix'i pildspalvaim jo nepatika pārmērīgais vieglums.
puslīdz par mani - esmu no ventspils un man ir gigantisks tauku slānis :- D , patīk skatīties animes un arī vairāk vai mazāk nopietni geimot.
prieks iepazīties!
xoho

Rightis wrote:

Uzzināju par šo spēli no League of Legends strīmeriem. Pats spēlēju mēnešus četrus, tikai pirms nedēļas atradinājos klikot ar peli un lietoju X un Z. Mērķis bija rank 1 Latvijā . Tomēr tas sagruva ,kad uzzināju , ka pasaules TOP 100 ir 3 latvieši.
Man bija tieši tāds pats mērķis, kad sāku spēlēt. :D
Karote

pampox wrote:

Nu tad ko, laikam jāiepazīstina sevi ar klātesošajiem džentelbeņķiem. par osu! uzzināju kaut kad pirms teju vai pus gada, iesāku spēli un tā man arī viņa iepatikās. tagad jau spaidīšana ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa D:
Drīz vien iegādājos ļoti lētu un ne īpaši labu planšeti, taču savu darbu vēl joprojām dara godam, kaut arī bija jāuztaisa pāris ghetto fix'i pildspalvaim jo nepatika pārmērīgais vieglums.
puslīdz par mani - esmu no ventspils un man ir gigantisks tauku slānis :- D , patīk skatīties animes un arī vairāk vai mazāk nopietni geimot.
prieks iepazīties!
Sveicināts!
Vmx

Rightis wrote:

Uzzināju par šo spēli no League of Legends strīmeriem. Pats spēlēju mēnešus četrus, tikai pirms nedēļas atradinājos klikot ar peli un lietoju X un Z. Mērķis bija rank 1 Latvijā . Tomēr tas sagruva ,kad uzzināju , ka pasaules TOP 100 ir 3 latvieši.
Mēs noobi go go sasniedz savu mērķi, mums vaig owc playerus 3:
Kuuneh
HELLO !
Frendee
jauns spēlētājs
xxVapeWizardxx

Frendee wrote:

jauns spēlētājs
Welcome!
Valdnieks

Vmx wrote:

Rightis wrote:

Uzzināju par šo spēli no League of Legends strīmeriem. Pats spēlēju mēnešus četrus, tikai pirms nedēļas atradinājos klikot ar peli un lietoju X un Z. Mērķis bija rank 1 Latvijā . Tomēr tas sagruva ,kad uzzināju , ka pasaules TOP 100 ir 3 latvieši.
Mēs noobi go go sasniedz savu mērķi, mums vaig owc playerus 3:

Kāda jēga, kad Forsīns tikai ākstās? :D
maxintos

TheRapisT wrote:

Kāda jēga, kad Forsīns tikai ākstās? :D
Nav jau tik traki D:
Vins jau atvainojas un netrolloja jau pirms jau bija 0:3 un bija jau pakasis combo.
Topic Starter
nomen

TheRapisT wrote:

Kāda jēga, kad Forsīns tikai ākstās? :D
Neviens no mums pēdējā mačā spēlēja nopetni.
Vmx
forseens pie visa ir vainīgs
xoho
>_>
Karote
Jautājums - Jūs single tapojat vai spiežat aplīšus ar vairākām pogām?
maxintos

deeviluke wrote:

Jautājums - Jūs single tapojat vai spiežat aplīšus ar vairākām pogām?
Kad paliek atrak un jaspamo(stream) tad ar abam, bet ta parasti vienu.
Vmx
Jā, streamus ar diviem pirkstiem, visu pārējo ar vienu.
Topic Starter
nomen
Jā, visu, ko var ar vienu pirkstu, to ar vienu, pārējo ar diviem.
Forseen
No aktīvajiem mums te ir otrais skatītākais un otrais piespamotākais topiks šajā sadaļā, not bad.
Karote
50+ lapas un 5k+ skatījumu , tad varbūt būsim pirmie.
Rightis
Pirmajā lapā tiku :D Kaut arī tas neuzrāda līmeni tā kā es pārsvarā farmoju hipsteru mapes ,kur pa 2k spēlētājiem un daudz pp dod.
DRGNTHNDHR

Rightis wrote:

Pirmajā lapā tiku :D Kaut arī tas neuzrāda līmeni tā kā es pārsvarā farmoju hipsteru mapes ,kur pa 2k spēlētājiem un daudz pp dod.
Svarīgākais ir accuracy, tikko izspēlēju map ar labu acc, mans top ranks bija, izdomāju ka jauzliek hidden un dabuju sliktāku acc bet augstāku rank - zaudēju pp un acc %
xoho
Brīvdienas! :D
Valdnieks
Man tas Riako izraisa aizdomas. Saka, ka savu profilu pirmo reizi reģistrējis pirms 26 dienām. Varbūt kāds zin, kas viņš tāds ir? :/ Pārāk labi spēlē :D
Karote

TheRapisT wrote:

Man tas Riako izraisa aizdomas. Saka, ka savu profilu pirmo reizi reģistrējis pirms 26 dienām. Varbūt kāds zin, kas viņš tāds ir? :/ Pārāk labi spēlē :D
hvz , vai nu uber-talantīgais osu spēlētājs vai arī nepatika vecais profils un uztaisīja jaunu.
xxVapeWizardxx


Priecīgus Ziemassvētkus!!!
Karote
Paskatījos pa logu ārā un padomāju kad ir lieldienas.

Priecīgus Ziemassvētkus , lai jums daudz dāvanu zem egles.
Vmx
Nav ne egels ne dāvanas, bet reku ir mans Ziemassvētku galds
Forseen
Man tas pats, vienīgi bonusā ir kūka un kafija, u jelly?
Priecīgus svētkus!

xoho
Egle bija un dāvanas arī bija.
Rightis
Kā domājiet, vai lielākam monitoram ir priekšrocības? Lielāki apļi=vieglāk nospiest. :D
Topic Starter
nomen
1. Apļi ir lielāki = vieglāk nospiest.
2. Distance starp apļiem ir lielāka = grūtāk nospiest.

Izlem pats.
show more
Please sign in to reply.

New reply