forum

League of Legends

posted
Total Posts
250
show more
spi
Bracia, zakopmy topory hejtu na obie gry jakimi są DotA2 i LoL, albowiem powiadają na ircach...

14:43:26 SaimonNumberOne | jakbyscie nie wiedzieli to dota2 i lol jest tworem 1 firmy ...-.-
Ciunek

jarzyna wrote:

Bracia, zakopmy topory hejtu na obie gry jakimi są DotA2 i LoL, albowiem powiadają na ircach...

14:43:26 SaimonNumberOne | jakbyscie nie wiedzieli to dota2 i lol jest tworem 1 firmy ...-.-
mfw
DeletedUser_613592
z
wiciu
Takie tam pierwszy raz Cassiopeią. Btw nick na Lolu wiciequ. east
DeletedUser_613592
z
Advantan
Wicu nie farmi na minionach, Wiciu farmi na championach, giń ze swoim hejtem kurwo!
wiciu

Advantan wrote:

Wicu nie farmi na minionach, Wiciu farmi na championach, giń ze swoim hejtem kurwo!
HEHEHEHELMANS
spi
Pandy w lolu == LoL nie ssie.
szaft
liga legend to gowno
jedne z najgorszych community ze wszystkich gier + rozgrywka oparta na teamworku nie moze sie udac
a przynajmniej juz nie pamietam kiedy dostalem normalny team ktory by wiedzial co to teamwork (tak dla zobrazowania sytuacji gralem w to przez ponad 2,5 roku, dorobilem sie 2300 elo i wygralem kilkanaście go4loli, i jednego lana)
przestalem widziec jakikolwiek sens grania w to w celu innym niz zarobkowym czy zdobycia slawy
spi
Pro elo koksu Nam się trafił, hohoho :>
Advantan
Zakładając, że piszesz prawdę, to czemu koleś tak pro jak ty nadal grał z randomami? A nie innymi takimi jak ty, bo przecież sam lan'a nie wygrałeś, lol'd.

Boże jak śmiesznie.
Ciunek
Chyba dosyć oczywiste, że na lanie/go4lol grał ze swoim teamem, Advu. A z randomami pewnie grał w soloq/inne rankedy/chuj wie co i niestety to co mówi to prawda.
Topic Starter
rEdo
ta gra była zupełnie czym innym dwa lata temu, teraz po prostu za dużo dzieciarni i trolli się dobrało do niej, to fakt, ale mimo wszystko mi granie w lola sprawia przyjemność. nawet jak trafię w jednej grze na jakiegoś XxStacha1998xX który potrafi tylko wyzywać wszystkich wokół (a tacy się trafią na każdym Elo), to mogę się wtedy dowartościować to czasami trafia się również i mega w porządku team, z którym można się dogadać, gdzie każdy się stara i chce grać.
a jeśli chodzi o competitive scene, to w każdej grze przecież znajdą się odpowiedniki hotshota czy saintviciousa, którzy lubią robić hałas wokół siebie, rzucać dziwkami w dolary i pić ruskie szampany
spi
Mnie śmieszy trochę jak tak się ludzie chwalą swoimi osiągnięciami w ten sposób ile to lanów, ile to turniejów nie wygrali ;<
Jak ktoś jest koksem to po prostu gra, a ludzie sami zauważą ;<


:<

edit.
rEduś, mi się lol 2 lata temu znudził, po za tym to nie tylko tu. W dotę 2 jak gram na ruskich serwerach to harrasują na ingame voice chacie. Ostatnio jebałem na tego pinga 180ms i zagrałem sobie na Amerykach (tak, jest global play) ; masakra jak ludzie tak współpracują i są ogarnięci. Niebo a ziemia w porównaniu z eastem lola czy ruskimi na docie. Plus zawsze służą pomocą, a korzystanie z chata głosowego w celu team playu obowiązkowe.
szaft

Advantan wrote:

Zakładając, że piszesz prawdę, to czemu koleś tak pro jak ty nadal grał z randomami? A nie innymi takimi jak ty, bo przecież sam lan'a nie wygrałeś, lol'd.

Boże jak śmiesznie.
grałem z randomami bo grałem soloq? xD
premade już nie gram, bo zatrzymał mnie próg wiekowy ustalony przez riot do grania qualiferów i stwierdziłem że pierdolę takie coś
może przesadziłem, że lol to gówno ale jak trafię na jakiegoś kompletnego debila to zbyt mocno się wkurwiam (vide koleś który afkuje bo ktoś z teamu kazał mu zmienić build na bardziej defensywny)
z drugiej strony wygrywanie premadów daje ogromną satysfakcję ale nie wyobrażam sobie gry w lola tylko na premade
Advantan
No tak, tak wiem. Ale chodziło mi o to, że jak ma tą drużynę, znajomych, to skoro mu nie pasuje granie z randomami to zawsze może uprzeć się tylko na granie premade.
Mr Gaddy
Soraka support op
DeletedUser_613592
z
MaziJoker
No to jeszcze ja! --> http://www.lolking.net/summoner/eune/22213176

Od 1 sezonu grałem na Weście, ale powoli zaczęła mi się ta gra nudzić. Brak większych osiągnięć, pałętałem się w okolicach 1800 elo. : (
W 3 sezonie przerzuciłem się na Easta - głównie po to, aby pograć sobie ze znajomymi.

-MaziJoker
Advantan
Pierwszy ranked.
Wygrany
WareHachimitsu

Advantan wrote:

Pierwszy ranked.
Wygrany
Pro ;_;
oskkii
Zazwyczaj tak jest, że gracze LoLa obrażają OSU a niektórzy na odwrót. Ja nie komentuje bo w to nie gram.
Advantan

oskkii wrote:

Zazwyczaj tak jest, że gracze LoLa obrażają OSU a niektórzy na odwrót. Ja nie komentuje bo w to nie gram.
Aha, bardzo sensowny post.
oskkii
No tak. Bo ja ktoś czegoś nie zna to nie komentuje.
fartownik
Mówisz, że gracze LoLa krytykują osu? Potwierdzi ktoś?
Topic Starter
rEdo

fartownik wrote:

Mówisz, że gracze LoLa krytykują osu? Potwierdzi ktoś?
potwierdzam

a tak na serio, to w community LoLa przewija się co jakiś czas temat osu!, na reddicie się pojawia co jakiś czas temat, bo ktoś na streamie powiedział o tej gierce, jak tutaj (1:35 w filmiku). pisał tam swojego czasu nawet Shiirn, bo chciał zwyzywać peppy'ego i poszukać uznania wśród losowych ludzi ;d
DeletedUser_613592
z
WareHachimitsu

Klękać ;_;
Advantan
Przed tymi trzema IE na pewno. ^_^
oskkii
A i mój brat i jego koledzy krytykuja osu bo turotiala nie portrafili przejść. - , -
Topic Starter
rEdo

oskkii wrote:

A i mój brat i jego koledzy krytykuja osu bo turotiala nie portrafili przejść. - , -
niesamowite

weź nie pisz już nic...
Advantan

rEdo wrote:

weź nie pisz już nic...
Marcin

Advantan wrote:

rEdo wrote:

weź nie pisz już nic...
DeletedUser_613592
z
WareHachimitsu

Adamqs wrote:



CZESC XD
Hej.
-Dor3k-
nohiko
http://www.lolking.net/summoner/euw/21872800
jak ktos bedzie potrzebowal jakies pomocy pisac chetnie pomoge :)
Topic Starter
rEdo
nowy system ARAMów jest po prostu genialny, w końcu będzie można potrollować all mid bez czekania 15 minut na grę. :­D
spi

rEdo wrote:

można potrollować
rEdo wskazał właśnie całe sedno i sens grania w LoLa :D


wstydliwe wyznanie
SPOILER
ale faaaajnie się trolluje ze znajomym grając twisted fate albo teemo ;_;
DeletedUser_613592
z
show more
Please sign in to reply.

New reply