forum

osu!.exe Sistem Hatası

posted
Total Posts
5
Topic Starter
Aisaka Taiga
Son günlerde bu hatayı çok alıyorum sebebini bilen, aynı sorunu yaşayan birisi var mı?
" Yığın için yeni bir sınır koruma sayfası oluşturulamaz"
Zeus-
Lütfen oyunun dilini İngilizce'ye çevirip aldığın hatayı buraya yazabilir veya ekran görüntüsü olarak atabilir misin? Oyunun çevirileri kimi zaman hatalı olabiliyor.
Kurohime Akira
Bahsettiğin hata daha önceden forumda açılmış, çevirim yanlış değilse moderatör bunun oyundan kaynaklı olmadığını sorunun windowstan kaynaklı olduğunu söylemiş.

community/forums/topics/1239376?n=1

Kullanıcı da windowsu güncelleyince sorunu çözmüş yani sende windowsu güncelleyebilirsin veya eski bir sürüme dönerek test edebilirsin.
Zeus-
Hmm, ben oyun içerisinde sağ-alt köşede beliren bir mesaj kutusu olarak algılamıştım. Kurohime Akira'nın belirttiği gibi, Windows'un güncel değilse güncellemeyi deneyebilirsin.

Eğer işe yaramazsa, Microsoft'un resmi teknik destek forumunda bu hataya dair çözüm önerileri mevcut.

Yukarıdaki çözüm önerilerini uyguladıktan sonra halen daha aynı hatayı almaya devam ediyorsan, burası yerine Yardım forumunda bir konu başlığı oluşturmanı tavsiye ederim. Teknik destek ekibimiz mutlaka yardımına koşacaktır.

Umarım yaşadığın sorun tez zamanda çözüme kavuşur, iyi günler dilerim!
Topic Starter
Aisaka Taiga
teşekkür ederim güncellemeyi şimdi yapıyorum eğer yine hata çıkarsa bildireceğim
Please sign in to reply.

New reply