forum

osustats.tk

posted
Total Posts
32
Topic Starter
Piotrekol
PL
Jakiś czas temu wspominałem że to zrobię i oto jest

http://www.osustats.tk

IMPORTANT:
Names are CaSe SeNsEtIvE- if you don't enter it correctly it won't show your scores.

Czemu to służy?
Nie zastanawiałeś się kiedyś gdzie twój kolega jest w pierwszej #50? albo gdzie jest #1? ALBO gdzie TY jesteś w ranku(pamięć ludzka zawodzi)? teraz możesz to sprawdzić :)

SPOILER
Co zamierzam jeszcze zrobić?(kolejność dowolna)
1: Zrobić żeby to co jest aktualnie zrobione działało w 100%+ jakiś lepszy design?
2: dodać mapy approved.
3: przyjazne linki ;d
4:szukanie po randze/modzie(sry rEdo nie zauważyłem D:)
5: hmm.. nie wiem. Propozycje?
-------------------------------------------------------------------------
ENG

http://www.osustats.tk

What's this for?
Never wondered where your friend is in any map in first #50? Or where he is #1? OR on what maps YOU are in ranking? Now you can check it. or... stealing #1 /trollface

What I'm going to do:
1: Make all things working in 100%(done? :) ) + better webpage design D:?
2: Add approved Beatmaps.
3: user friendly url's
4: Sreaching records with specific rank/mods
5: suggestions?

If there's no bug reports until saturday then i'm posting it in General Development. just sayin'
Catch the beat database from: 25,april,2011
taiko database from: 24,april,2011
osu! database from: 23,april,2011

http://osu.ppy.sh/forum/viewtopic.php?f=2&t=51911
fartownik
zajebiste! D:

ale zamiast "sreach" daj "search" i nie wyświetla wszystkich recordów ;P ale i tak jest git
Topic Starter
Piotrekol

fartownik wrote:

zajebiste! D:

ale zamiast "sreach" daj "search"/Fix'd i nie wyświetla wszystkich recordów ;P ale i tak jest git
czego na przykład ci nie wyświetla(adres mapy)?
rEdo
lista protipów raz!

  1. Tak jak mówiłem Ci wcześniej na #polish, proponowałbym dodanie funkcji, która umożliwia szukanie replayów z poszczególnymi modami, np. Hidden+Flashlight. chętnie zobaczyłbym, ile Aenna albo azuraer tego wszystkiego ma ;d
  2. TO PRZYDA SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM SS RANKEROM: możliwość wyszukiwania wyników przez acc! dajmy na to możliwość wyszukiwania wyników, w których szukaną będzie przedział pewnego ustalonego wcześniej acc, np. wpiszę od 0.00% do 99.99% tak jest, szukanie non-SS wyników :3, to pokaże mi wyniki z takim właśnie acc ;) mimo wszystko nie pokaże nam wszystkich wyników (rank 51 i dalej), ale można to uznać za przydatną funkcję (:
  3. Oczywiście, skoro jest opcja szukania po acc, to dlaczego nie wprowadzić by opcji szukania po randze? XH, SS, S, A...sam wiesz. ;)
  4. Przy wyszukiwaniu wyników z konkretnym rankiem, do linku zostaje dodana fraza &rank=n, gdzie n jest właśnie miejscem, które ktoś zajął na swoich replayach. ale...przy przewinięciu na następną stronę okazuje się, że pokazuje nam wyniki ze wszystkich #1-50, ta fraza jest gubiona ;) Spójrz w ten link i sam spróbuj.
super strona kurwo D:, jeszcze popraw w miarę estetykę pokazywania tych wyników (nie wiem, coś w formie tabelki), wstaw jakąś lekką reklamę, to będziesz mógł zbijać na tym kokosy ;)
Topic Starter
Piotrekol
  1. Tak jak mówiłem Ci wcześniej na #polish, proponowałbym dodanie funkcji, która umożliwia szukanie replayów z poszczególnymi modami, np. Hidden+Flashlight. chętnie zobaczyłbym, ile Aenna albo azuraer tego wszystkiego ma ;d dzisiaj jeszcze bedzie- zaraz spadam z kompa ;p trzeba poczekać na update bazy
  2. TO PRZYDA SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM SS RANKEROM: możliwość wyszukiwania wyników przez acc! dajmy na to możliwość wyszukiwania wyników, w których szukaną będzie przedział pewnego ustalonego wcześniej acc, np. wpiszę od 0.00% do 99.99% tak jest, szukanie non-SS wyników :3, to pokaże mi wyniki z takim właśnie acc ;) mimo wszystko nie pokaże nam wszystkich wyników (rank 51 i dalej), ale można to uznać za przydatną funkcję (: da sie zrobic przy nastepnym obiegu bota przez mapy(przy następnej aktualizacji bazy)
  3. Przy wyszukiwaniu wyników z konkretnym rankiem, do linku zostaje dodana fraza &rank=n, gdzie n jest właśnie miejscem, które ktoś zajął na swoich replayach. ale...przy przewinięciu na następną stronę okazuje się, że pokazuje nam wyniki ze wszystkich #1-50, ta fraza jest gubiona ;) *fixed*


Noobita wrote:

This is really great but I notice there are some mistakes for example, with my rank it says i did with Flashlight when i actually did it with Doubletime o.o (sorry i don't speak polish)
I'll look at it later... because i'm going out now (can you give map number where mistake occours?)
Noobita
This is really great but I notice there are some mistakes for example, with my rank it says i did with Flashlight when i actually did it with Doubletime or sometimes even makes up mods that i never did with o.o (sorry i don't speak polish)

EDIT: i sent you PM about the thing above, and also when you choose rank number (#1,#2 etc) and you click next for next page, it will not show the rank you chose anymore, just all ranks
Fight69
Indeed, looks really great !

Good work ! ;)
Bass
To jest świetne, a nawiasem.


Kto zgadnie kto to(to są znalezione same #1)

Topic Starter
Piotrekol

Bass-chan wrote:

To jest świetne, a nawiasem.


Kto zgadnie kto to(to są znalezione same #1)

/me nie wykonywał żadnych zapytań do bazy
cookiezi
/////////////////////////////
i'm disabling mods to next database update- it was gathering bot error(he dl'ed x2 first place mods and saved it in 1 and 2 place in database :S - 13581 characters in 1 bot query to database - i can make mistakes , can't I D:?)
-----------------------------------------------------
wyłączam mody do następnej aktualizacji bazy - bot nawalił (nie chce mi się pisać tego samego co up tyle ze po polsku ;d)

Galkan92 wrote:

jak skończysz, to weź zareklamuj to na General Development
wim. ale do tego zapewne daleka droga- w środę przebuduje(już przebudowany o:) bota(w tej chwili "to" się składa z 3 skryptów(z czego 2 się wykonują razem w ~10min a ostatni ~3-4h[ponad 14,000 stron do oblecenia i to będzie *3 kiedy dodam taiko i ctb])) i zrobie baze.

pytam się jeszcze raz D:
ma ktoś adresy do mirriorów map? jeżeli tak to prosił bym o podrzucenie adresów ;)



AkiEvans wrote:

OOO...O!KURWA To jest wy... Super :D U mnie masz nawet 10 browców :P Tylko czekam na baze CtB <nioch nioch>
Trzymaj tak dalej :)
wczoraj się sprężyłem i niby bocik jest już w pełni sprawny- wole się upewnić i tym razem sprawdzić co dodaje do bazy(przy okazji dodałem 2 dodatkowe warunki które umożliwiły mi w pełni dodanie taiko i ctb - teraz bot (nie licząc 6 najnowszych rankingowych map)ma dokładnie 43059 stron do pobrania i obrobienia)
Galkan
Jeśli nic się nie wpisze w polu z nickiem, to wywala po prostu "prosze cos wpisac", weź tam dodaj to pole też.
Zajebiste to jest, masz u mnie browca jak się kiedyś spotkamy :D jak skończysz, to weź zareklamuj to na General Development bo patent miodny <3

Edit: No i dalej jest "sreach".
klubek
toż to pomoże odnajdywać zaginione perełki w otchłani beatmapek!
herbata z mojej strony
czekam na upy :3
Aki Evans
OOO...O!KURWA To jest wy... Super :D U mnie masz nawet 10 browców :P Tylko czekam na baze CtB <nioch nioch>
Trzymaj tak dalej :)
Niko
Dobre, ale map jest wpizdyliard.. komu by się chciało mirrorować wszystko o.o
Topic Starter
Piotrekol

Niko- wrote:

Dobre, ale map jest wpizdyliard.. komu by się chciało mirrorować wszystko o.o
4487 = wpizdyliard?
miałem(niespodziewany format dawno temu i adresy poleciały) 2 adresy do takich mirriorów(w tym 1 był na bieżąco aktualizowany) gdzie była większość mapek więc nie gadaj ._.
peppy
I'd appreciate if you at very least ask me before doing stuff like this. You are hot-linking content from the osu! site and possibly causing a traffic burden on the site. Please contact me to discuss further possibilities.

Update: have discussed terms and should be all good for the moment.
Topic Starter
Piotrekol
strona zaraz będzie online on.

może ktoś podać wszystkie kombinacje ranku abym mógł je pobrać(obrazki)? np. XH, SS, S, A...


No i grats! Stronka się rozchodzi po świecie i jest bardzo lubiana <3
i szybko chyba skończy (czekam na odp ppy)
SPOILER
bo wątpie żeby przez ponad 40h robić baze danych( ppy nadał mi ograniczenie ilość_stron na minute)
(przez te ~40h mam mieć non-stop on kompa? teraz to było niecałe 3-4h między 22 a 3 w nocy)
a jakoś podczas działania bota(narazie 2 razy obleciał wszystkie mapy-przed nadaniem limitu) nic nie zauważyłem zeby osu spowolniło. ba- mogłem chodzić luzem po stronie i grać jeszcze w osu- kumple także nie zauważyli ŻADNEGO spowolnienia strony/gry(podczas działania bota)
ten bot to nic innego jak sztuczny-człowiek. poprostu ładuje strony(sam kod html bez obrazków)- a reszta jest u mnie robiona

//edit
usunąłem niepotrzebny rage :<
+dodałem ikony ranków.
ShaggoN









No i grats! Stronka się rozchodzi po świecie i jest bardzo lubiana <3
peppy

Piotrekol wrote:

a jakoś podczas działania bota(narazie 2 razy obleciał wszystkie mapy-przed nadaniem limitu) nic nie zauważyłem zeby osu spowolniło. ba- mogłem chodzić luzem po stronie i grać jeszcze w osu- kumple także nie zauważyli ŻADNEGO spowolnienia strony/gry(podczas działania bota)
ten bot to nic innego jak sztuczny-człowiek. poprostu ładuje strony(sam kod html bez obrazków)- a reszta jest u mnie robiona


Understand or stop. Just providing this to show my side of the conversation. Doing your scraping over 3 hours increases overall server utilisation by 2-3%. This may not seem like much to you, but it actually is (this is how I found this thread, by tracking you down through logs).
twupack
Nie w klimacie, (ostatnio nie chce mi się czytać cudzych szczerości) więc pokrótce - good job :)
Topic Starter
Piotrekol
Dziękuje za wszystkie "good job",":3".

Przerobiłem bota i już jest w działaniu.
---------
I've re-maked bot(to include limit that peppy gave me) and it is working right now.
Lef
Dobry patent do zabierania innym #1 /trollface
Topic Starter
Piotrekol
Update bazy & nowe funkcje.
ew. błędy( D: ) proszę zgłaszać
//jak muli to wina hostingu- czego można chcieć od darmówki.
Decay
Weird bug, gives me "Critical ErRoR" when you search my name + #2 or #1

EDIT:

Did some work for you, it turns out anyone with a rank # on http://osu.ppy.sh/b/77603 (easy diff) gets their listing page glitched when searched with their name and the # of the place they got (at the time osustats recorded it).

Don't know why this is the case for this one difficulty, but might help

EDIT AGAIN:

Ana_Coppola doesn't have this problem, maybe it is because they have so many listings as the # which he registered his rank on that it is on a different page, and therefore won't affect the loading of the page with the specific song on it.

LAST EDIT:

Confirmed, I searched #6 for his listings and it worked, searched #6 filtering Easy only and it gave the Critical Error.
Topic Starter
Piotrekol
Weird.I i'll look into it.
//edit it seems that data in database is corrupted for some maps ,_,- i'm trying to make bugfix
Mavok
Fajny pomysł, ale jednak nie idzie to na bieżąco. Niestety wyniki są dość przestarzałe.

Poza tym jest pewien problem z wyświetlaniem:


Ilość punktów łączy się z ilością wbitych 300. Może tylko u mnie, chociaż wątpię.
Topic Starter
Piotrekol

Mavok wrote:

Fajny pomysł, ale jednak nie idzie to na bieżąco. Niestety wyniki są dość przestarzałe.

Poza tym jest pewien problem z wyświetlaniem:
obraz

Ilość punktów łączy się z ilością wbitych 300. Może tylko u mnie, chociaż wątpię.
kogo wyszukiwałeś? najlepiej podaj adres strony na której to występuje oraz jakiej przeglądarki używałeś.
Mavok
Wpisałem siebie i w opcje wrzuciłem acc 100 - 100. - KLIK

Dobrym przykładem będzie tu chociażby NieN - Rage Of Demon, gdzie jestem w trzech pierwszych poziomach ze stówkami, a w statach pokazuje mi tylko Harda na SS, reszta to jakieś stare wyniki.

Jeśli o przeglądarkę chodzi to używam Firefoxa 3.6.16. Odpaliłem właśnie IE 8 i tam faktycznie ładnie to wygląda. :P
Ale kwestia "świeżości" wyników pozostała.

EDIT @down:
No tak, nie zwróciłem uwagi na datę bazy... My bad~
Topic Starter
Piotrekol

Mavok wrote:

Wpisałem siebie i w opcje wrzuciłem acc 100 - 100. - KLIK
sprawdziłem i tylko na FF rozwala się strona- później się poprawi D:


Mavok wrote:

Ale kwestia "świeżości" wyników pozostała.
Database from: 13,march,2011 <- to są dane z tego dnia (zbierane przez 2-3dni już nie pamiętam )

//
zaktualizowałem baze osu!
Gotori
chyba mi już kiedyś o tym wspominałeś, ale nie sądziłem, że serio to zrobisz o0 nieźle, tylko aktualizuj na bieżąco, bo u mnie też stare wyniki D:
Topic Starter
Piotrekol

Gotori wrote:

chyba mi już kiedyś o tym wspominałeś, ale nie sądziłem, że serio to zrobisz o0 nieźle, tylko aktualizuj na bieżąco, bo u mnie też stare wyniki D:
właśnie się pozbyłem "Critical Error"- wymagało to przebudowania bazy danych a co za tym idzie stworzenie nowej która właśnie się robi(jak zwykle najpierw osu!)
aktualnie jak pisze ten post to: 2 940 map przerobionych na 4679
24.kwiecień 12:00- robie taiko
Swistak
Heheh, ale fajnie, dzięki temu dowiedziałem się, że mam jeszcze 2 leady :D. A myślałem, że wszystkie już daaawno temu straciłem :P.
Topic Starter
Piotrekol
Zaktualizowałem osu już pod nową baze- myślę że teraz wszystko jest wolne od błędów.
taiko ctb. dalej jest na starej(bot pracuje) więc tam nadal mogą występować błędy.
:o
//taiko zaktualizowane. zostało ctb

</topic>


http://osu.ppy.sh/forum/viewtopic.php?f=2&t=51911
Please sign in to reply.

New reply