forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
601
show more
Torment
i like arbūz
paksas
btw I'm a girl
gatotsu
i like girls
paksas
What are you gay?
kleps
>:( >:( >:( >:(
Fuuka
(party)
gatotsu
kaip nervuoja kai zaidi osu ir pradeda niezeti nosi
Hexas
Lietuviam kurie cia netycia apsilankys, dabar turime Discord serveri skirta lietuviams kurie zaidzia osu, link galite prasyt per pm man arba klepto,strategas,fiplo
Hyou Subaru
t/461267

Tournament for Baltic and Scandinavian, 20-50k 1v1
Feel free to join!
CatBot_old_1
Sveiki, nusprendžiau ir aš prisistatyt :) Esu Emilija iš Vilniaus ir man yra 15 m. Žaidžiu osu gal kokį pusmetį, naudoju wacom intuous plančetę ir seną kaip pasaulis logitech klavetūrą :D Pradėjau žaisti tada kai jieškojau kur pritaikyti plančetę ( supratau kad man tik ant popieriaus piešt lemta :) ) <3 Anime, MTG ir kitus su fantasy stilium susijusius dalykus. Tiek iš mano prisistatymo :D
huu
Man atrodo cia jau nieks nebepostins dabar kai Discord serveris yra : D
Zilvinas
Papostinau
huu
zilvis the rebel : D
FantaZeus
Sveiki, tik dabar pastebėjau, kad yra tokia tema lietuviams :D. Well žaidžiu osu! pakankamai ilgai, bet labiau užsiiminėti pradėjau kai buvo lūžus dešinės rankos pirštai ir neturėjau ką veikt, tai prisiminiau apie osu, ir kad ten galima su klaviatūra žaist :D. Žaidžiau su pertraukom, bet visad žaidžiau su mouse + keyboard ir dabar, ir perėjau 3+ map'us, gal reiks įsigyt tablet'ą.
aZiO57
Cia kaip susilauzyt kojas ir eit mokintis vairuot masina.
niyuji
Reklama

Norite greit pasikelti? Sunku farminti pp? Mes turime jums puikia iseiti! Hexas (MinecraftGaymer) jus gali aprupinti naujausiomis programelemis, kurios pagelbes jums siekti tikslu. Kaina simboline - vienas kebabas. Daugiau info, kreipkites pas Hexa.
Roksuu-
Galiu patvirtinti. Preke gerai veikia, aptarnavimas malonus ir greitas. No Kappa Keeppo
Hexas
god damnit bois
niyuji
Ushi
Sveiki, osu! pradėjau žaisti užvakar ir visai patiko. Daug ko dar nežinau apie šitą žaidimą, bet tarp Lietuvių esu #2,382. Norėčiau susipažinti su kitais Lietuviais, nes jų šiame žaidime nėra per daug.

-Kled
Hyeana
Sveikas atvykes Kledai į osu community, tikiuosi žaidimas tau patinks ir toliau tave pamatysim aukštesniuose rankuose , jei kils klausimų, kreipkis į mane, visada padėsiu ^^
Hexas

KledTopLane wrote:

Sveiki, osu! pradėjau žaisti užvakar ir visai patiko. Daug ko dar nežinau apie šitą žaidimą, bet tarp Lietuvių esu #2,382. Norėčiau susipažinti su kitais Lietuviais, nes jų šiame žaidime nėra per daug.

-Kled
f9 spaudi ir country filter pasirenki, rodys visi kas lietuvoje on c:
Emiliaaaa
davai osu ts ar skype chatrooma susikuriam
kleps

MisukiMei wrote:

davai osu ts ar skype chatrooma susikuriam
https://discord.gg/YmCuWY9
Midget
yeaaaaa lemme get ughhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 🅱️ig ma🅱️ wit 🅱️heese
kleps

Midget wrote:

yeaaaaa lemme get ughhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 🅱️ig ma🅱️ wit 🅱️heese
deep fried memes?
Arni
Sveiki, osu! pradėjau žaisti užvakar ir visai patiko. Daug ko dar nežinau apie šitą žaidimą, bet tarp Lietuvių esu #2,382. Norėčiau susipažinti su kitais Lietuviais, nes jų šiame žaidime nėra per daug.
Dovydas

Seichi wrote:

Sveiki, osu! pradėjau žaisti užvakar ir visai patiko. Daug ko dar nežinau apie šitą žaidimą, bet tarp Lietuvių esu #2,382. Norėčiau susipažinti su kitais Lietuviais, nes jų šiame žaidime nėra per daug.
duodi vaizdu normaliai
yandere2016
nu va lietuviai žaidžia osu. dar galvojau aš vienintelis visoj lietuvoj lošiu osu (hmph...)
fuccanime
Nežinot kur gaut Nono lietuvoje?
Midget
Who the goat Tekashi 6ix9ine or Young Thug?
Zygiux420
zdare
OvidijusX
Kazkas noretu osu! Per dc? :d
OneUp
POLAND IS GONE
Antuoniz
Duodam vaizdu, hihi haha...
Yetipus
BUMP. Kas nori multi? Reik nauju map. Ar cia dar kas gyvi?
Weijst
bn
DziugisLT
Sveiki, ar osu bendruomene lietuvoje turi koki discordo kanala?
Yetipus

DziugisLT wrote:

Sveiki, ar osu bendruomene lietuvoje turi koki discordo kanala?


Taip, privatus circlejerk.
EitchCay

BenasBr wrote:

DziugisLT wrote:

Sveiki, ar osu bendruomene lietuvoje turi koki discordo kanala?


Taip, privatus circlejerk.

Turbut reiketu nauja sukurt...
show more
Please sign in to reply.

New reply