forum

Jak znalazłeś/aś się na Osu?

posted
Total Posts
245
show more
Ned
.
Hitorise
W osu zagrałem u przyjaciela (który z kolei poznał tą grę na streamie BoxBox'a), spodobało mi się i od tamtego czasu gram ;)
ZrogowacialyMis
Ja przez facebooka za pomocą grupy "Hajsownicy Gimpera" " :)
Bozios_11
Mój ziomek grał w osu nałogowo przez steama,zaciekawiła mnie nietypowa nazwa wiec sprawdziłem w necie.Po oglądnięciu przejścia imagine material na YouTube stwierdziłem ze ta gra będzie dobrą odskocznią od wowa i cs.I tak spędziłem miło około 8 miesięcy :).
RadzioRadkowski
Ja w osu zacząłem grać ok 1rok temu (mało grałem ale grałem xd) dzięki koledze :D
Mihaugoku
Zupełnie przypadkiem ok. lutego 2015 roku. Zabłądziłem na YT i zobaczyłem film z interesującym napisem: osu!, chciałem zobaczyć, mówiąc, co to za syf..(żałuję tych słów xD) I tu się zaczęło.. Oglądałem jakieś filmiki z osu!, będąc zachwycony prostotą ale oryginalnością tej gry rytmicznej, po czym sam ją pobrałem, i zacząłem grać. Na początku grałem raz na 2 dni czy jakoś tak, ale gdy zaczęło mi iść nieco lepiej, zacząłem grać prawie codziennie.. Wynikiem są połamane palce xD Nieee ale na serio mnie łapy bolą jak gram 4 godziny czasem xD

Teraz gram głównie Taiko i idzie mi całkiem dobrze :D
Hi im Care
Oglądając streama u ocelota(grał w Lola) podczas ładowania meczu odpalił osu! I po czasie też ściągnąłem :D 8-) :D
[-Izumi-]
WHO'S AFRAID OF THE BIG BLACK...
MajsterDeeJay
Kolega mnie namówił. I mówił że mnie "rozpie(piiiiiii)oli" po miesiący go zacząłem niszczyć na hardach XD
Zettaiken
Jeden z moich dobrych przyjaciół z csa namówił mi i pokazał osu po chwili od razu ściągnąłem i razem z nim uczyłem się grać na coopie grając w 5-7 gwiazdkowe mapy. Osu tak mnie wciągnęło że codziennie do teraz gram :) oraz jak kogoś ciekawi na jakim serverze w cs:go poznałem kolegę to na uwujka.pl Worek piasku ale chyba już ten server został zamknięty szczerze nie wiem :(
wilczus
Stara znajoma lubiła grać jakieś Poniacze na Relaxie, a były próbował mi wmówić, że jest w tym dobry. Włączyłam i odinstalowałam. Po 3 miesiącach wróciłam korzystając jedynie z wersji na androida z powodu nudy w szkole. Po pół roku przesiadłam się na PC :)
TheZanmato
Koleżanka mnie wczoraj namówiła do gry i tak jakoś mnie zaciekawiło. :P
Generalnie jestem casualem - zawsze przedkładam zabawę nad rywalizację. :P
Taro-chan_old_1
Ciekawe! Otóż pewnego dnia przeglądałem youtube i natknąłem się na film z ciekawą nazwą [osu!] , to było 5 miesięcy temu...
Musiałem wiedzieć co to jest i zobaczyłem.
Ściągnąłem to ... Ale początkujący ja ciągle lamiłem. Trochę się poduczyłem
i Nie lamie xD

Najlepiej wychodzi mi w CTB [17 lvl] potem osu! [10 lvl] , Taiko [4 lvl] , osu!mania [3 lvl]
Bizju
Youtube. :D
KrakuS1
Zaczęło się tak jak kumpel na ts zaczął mi wysyłać jakieś takie śmieszne rytmiczne nutki. W końcu wysłał mi Caramelldansen w German Version. W polecanych filmach obok tego na yt wyskoczyła mi właśnie ta nutka (tylko w angielskiej wersji) w osu! zagrana przez gracza https://osu.ppy.sh/u/1564794. Najpierw stwierdziłem, że fajne, ale nie dla mnie bo nigdy tak grać nie będę ;). Obejrzałem kilka jego filmów i stwierdziłem, że spróbuje. Początki jak zwykle trudne hah i już miałem w sumie usuwać tą grę, ale cały czas mnie coś trzymało i cały czas wracałem i stawałem się coraz lepszy. Teraz gram już 4 gwiazdki spontanicznie 5.

I tak w sumie gram już sobie od lutego (to w sumie już jakieś 3 miesiące) i jak siądę to nie mogę się oderwać.
Zain Sugieres
Z 5 lat temu zobaczylem jakiegos replaya na youtube i pogralem z tydzien na offline, 3 lata temu znowu probowalem ale zostalem tutaj dopiero z 6 miesiecy temu
Angvite
Mnie po prostu kumpel się spytał czy gram w Osu!
No to sobie sprawdziłem co to za gra i z ciekawości ściągnąłem, żeby zobaczyć jak to wygląda i o co w tym chodzi.
I tak się zaczęła moja przygoda z tą grą :)
juppiJa
Zachęciła mnie do tego moja dziewczyna, która gra w tę grę już całkiem długo.
sables
Poka karyne bo już w dziesiątym poście się chwalisz
Lincher
Kiedyś widziałem jak kolega w to gra. Wyglądało na proste. Wypróbowałem i niezwykle się wciągnąłem. :D
Aniaxbe
Oglądałam na YT Jet Crew i Craze w to grał ;)
HiPat
I tak nikt tego pewnie nie przeczyta, ale ja znalazlem sie na osu w marcu 2015 kiedy kolezanka polecila mi ta gre i powiedziala ze moge zagrac kazda piosenke :D No i w sumie to tyle, od tamtego momentu nie moge przestac w to grac ;)
123zxcnmbv
Ja osu znalazłem, przypadkiem.. Na youtube, szukałem sobie Czegoś to pogrania na fortepianie, no i znalazłem, to co chciałem, ale zaintrygował mnie napis "Osu!mania Gameplay" no i cóż, sprawdziłem co to.. Po 5 min już to miałem na swoim komputerze, i tak gram "około 25dni :) "
Hny
flosd
LonelyWolf
Siedziałem sobie na YT'ubie oglądając filmiki z różnych gier. Troszkę zaczynało mi się to nudzić więc postanowiłem w coś zagrać. Przypomniałem sobie o grze w którą grał mój kolega. Po ok. 5 minutach zagrałem swoją pierwszą mapkę było to bodajże Darude - Sandstorm ale nie mam pewności czy to było to. I tak się wkręciłem że do dzisiaj gram :D
DeletedUser_7373452
youtube kiedy sobie wyszukiwałem "fajna gra" :D
ReFaller
Przyszła do mnie pewna koleżanka ze swoim lapkiem i pokazała jakąś gre Osu! Pozwoliła mi zagrać i wybrałem tutorialka żeby ogarnąć co i jak w tej grze chodzi. Gdy do passnąłem to dostałem rangę C.
A dzisiaj to sobie mapuje mapki których nie ma w osu i niektóre z nich udało mi się zrankować.
Venix
Ja w sumie sam nie wiem, to było dawno (raczej myślę, że kolega mnie namówił lub zobaczyłem filmik na YT). Szkoda, że grałem bez konta kilka lat bo miałbym fajną liczbę na profilu :(
atxsu
mozna powiedziec ze zaczalem grac w osu 2 lata temu przez kolegów co mi zaproponowal bym z nim gral Marcos S i Delter to ich nicki, zaczalem grac na myszce i gralo mi sie fajnie ale kiedy dostalem tableta to bylem jak to by ludzie nazwali, "chujowy", wiec gralem dalej na myszce, jakies 6 miesiecy potem spróbowalem znowu na jump trainach i mi troche wychodzilo, taka mala historyjka
impowered
kolega mi pokazal :v
1337Luqi
Taki zjebany mi powiedział żebym zagrał a ja glupi zacząłem :P
Sowa_Desu
Przerżnąłem pół roku w Ouendana 1 i 2 oraz Elite Beat Agents, a potem przypomniałem sobie, że jest coś takiego jak osu!. No i jestem.
Endermate10
Graf. Zauważyłem to osu u niego, i sam spróbowałem.
-Martishiru-
Mój Brat XDDDDD
Cenezi
.
Kasperatu
twitch.tv--->mistrzostwa--->o fajna gra pobiore
poetiso
wpisałem osu żeby zobaczyć co wyzkoczy :P.
najlepsza decyzjia mego życia
Ikarishi
Grałam sobie z kolegami i nagle któryś powiedział, że zagramy w osu! I tak się znalazłam lmao
BiL1_old
Dzięki Google. xDD
k1tku
oglądałem top 10 hentaiów na youtubie i nagle widze to kółko osu i z tyłu boku no pico no to klikam pacze fajna giera pobieram i tak jestem do teraz, narazie nie gram bo grafy nie ma, a na integrze to internet explorer laguje
show more
Please sign in to reply.

New reply