forum

Klawiatura mechaniczna cherry mx red/blue budżet nieograniczony

posted
Total Posts
6
Topic Starter
mrbudziopl
Witam, poszukuję klawiatury mechanicznej na przełącznikach Cherry MX Red/Blue gdyż słyszałem że są to najlepsze przełączniki do gry w osu. Klawiatura będzie służyła mi do grania (w różne gry ale głównie osu) oraz pisania. Aktualnie posiadam zwykłą membranówkę i zauważyłem ostatnio że przy grze na trudniejszym poziomie w osu palce bardzo szybko mi się męczą i nie nadążam z klikaniem . Budżet nie jest ograniczony ale nie zależy mi również na jakiejś najnowszej/najdroższej klawiaturze , tylko może być ona tania ale za to dobra , bo na jakimś podświetleniu mi nie zależy :). Jeżeli nie zgadzacie się ze stwierdzeniem że przełączniki red/blue będą najlepsze to możecie dawać propozycję klawiatur z innymi przełącznikami.
sables
Wystarczyło poszukać na forum, jest wielki temat o klawiaturach, ba - przyklejony na samej górze.
przepson
Eeeee, jesteś przy hardach i mówisz o zmęczeniu się palców i braku prędkości...
Naprawdę jestem zdumiony ze tak wiele ludzi myśli że po zakupienie lepszego sprzętu będzie w stanie cisnąć od razu extra diffy :/
Topic Starter
mrbudziopl

przepson wrote:

Eeeee, jesteś przy hardach i mówisz o zmęczeniu się palców i braku prędkości...
Naprawdę jestem zdumiony ze tak wiele ludzi myśli że po zakupienie lepszego sprzętu będzie w stanie cisnąć od razu extra diffy :/


Raczej mam problem z tym że w mojej klawiaturze muszę klawisze dociskać praktycznie do końca a przy szybszych manewrach palce mi w taki sposób nie wyrabiają, a gram sporo w różne gry więc to raczej nie moja wina :) .
simax
oczywiście że nie twoja
Tojfel11
Play Time: 41 hours
Please sign in to reply.

New reply