forum

[Rehber] Osu!'da nasıl gelişirsiniz?

posted
Total Posts
14
Topic Starter
AutisticWeebBoy
Öncelikle merhaba, Ben Erdem! Bu rehberi iyice okumanızı ve iyice kavramanızı tavsiye etmekteyiz.

#1 Osu!'da nasıl PP kasılır?

Öncelikle yeni oyuncular için kolay PP kasmanın yolu, Easy, Normal ve Hard mapları, (Hidden, Hardrock ve DoubleTime) Oynamanızdır.

#2 Osu!'da aim nasıl geliştirilir?

Osu!'da eğer Aim yani Hedefleme yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız, asla seviyenizin çok üstü haritaları oynamayın. Sadece sizin seviyenizin biraz üstü mapları deneyin. Örneğin siz 3 Star veya 4 Star mapları oynayabiliyorsunuz ve daha ötesinde zorluk çekiyorsunuz, o zaman 4.5 Star mapları deneyebilirsiniz.

#3 Osu! oynarken konsantre olma önerileri

Öncelikle, Osu! oynarken kendinizi oyuna iyice ayarlayın. Asla korkmayın, biliyoruz ki Osu!'ya ilk başlayanların özellikle Insane maplarda zorlandığını, ve oynarken paniklediklerini biliriz. Bu normaldir ancak olabildiğince daha az korkmaya çalışın, kendinizi sakinleştirmeye çalışın ve asla pes etmeyin! Eninde sonunda sizde farkedeceksiniz ki, yetenekleriniz zaman içinde dahada iyiye gidiyor ve yükseliyor.

#4 Osu! Oynarken sağlık ve verimli oynama önerileri

Osu! oynarken kendiniz için en uygun pozisyonu ayarlayın, Laptopta oynarken en çok hangi pozisyona alıştıysanız, o pozisyonda oynayın. Kaliteli fare veya tablet tercih edebilirsiniz. Ucuz ama iyi bir fare arıyorsanız, ASUS WT465 kablosuz fare modelini öneririz, bu fare yaklaşık 30 TL. Ayrıca, osu! oynarken asla enerji içecekleri tüketmeyin. Çünkü enerji içecekleri özellikle SOĞUK içildiği zaman, damarlarınızda uyuşma gibi geçici sorunlara yol açar ve bu da Osu! oynamanızı dahada zorlaştırır. Sakın Osu!'da gelişmek için, İlaç, enerji içecekleri gibi şeylerle uğraşmayın sadece kendi sağlığınıza zarar vermiş olursunuz. Osu!'da gelişmenin en iyi yolu kendi kendinizi oyuna iyice motive etmektir.
Kshiya
eyv cookiezi oldum rafisle 1v1 atıp depo arkasında dolu +9 düşürüyorum
mreerd
yararlı bi rehber olmuş tebrik ederim
CuteAnimeGirl06
TEŞEKKÜRLER
Sed
Mutant mutant peşimi mutant.
Reha
-
[ Shina0Neko ]
Spam.
Ekin
ben şok
rivenbaba
ritalin içip coşuyorum :) yeni başladım fakat yinede iyi geliştim sayılır 30 lvlde insane mapları oynayabiliyorum bazılarını
Reha
-
Topic Starter
AutisticWeebBoy
Merhaba. 3 Sene önce yazdığım makalenin umarım size faydası olmuştur.
HainPatates
Bump atmış gibi olacağım ama sen atmışsın zaten :D
Yazı için teşekkürler uzun süredir oynamıyordum çizim tableti ile tekrar başlamaya karar verdim oyun çok daha kolay geliyor, şu aralar dolar fırlamış olsa da 400-500 liraya tablet aldığınızda oyun kaliteniz artıyor. Tabi ki eğer çizim gibi bir derdiniz yoksa böyle bir oyuna 500 lira bağlamayın.
Topic Starter
AutisticWeebBoy
:)
CaptainBasculin
Osu!'da nasıl gelişirsiniz? (Kısa Ver.)

1. Daha fazla oynayarak
Please sign in to reply.

New reply