forum

Dobra klawiatura do osu do 250zł

posted
Total Posts
20
Topic Starter
Puz0n PLZ
Tak jak w temacie zależy mi aby był to mechanik albo chociaż klawka miała wysoki skok klawisza i ładne podswietlenie może być za mniej wtedy jeszcze lepiej :D
Czytałem o Zalman ZM K-500 albo tracer mecano ale podobno syf :/
nie jestem w stanie dopłacać tak więc było by git jakby klawka była max do 250zł
simax
t/365353
Serio tego nie widać? Pierwszy temat w tym dziale...

ps. mechanik z podświetleniem za 250zł (lub mniej)? słaby żart.
Nadger
ja to bym chciał ferrari ale tak za max stówkę
AxeYou_
polecam zdobyć jakimś cudem 50zł [byś miał 300] i kupić jakiegoś mechanika na switchach MX Cherry Red lub Brown
AmaiHachimitsu
Używana albo żadna
Bozios_11
Lepiej uzbieraj jeszcze trochę kasy i kup coś porządnego żeby później nie żałować.
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
Tidek
Tyle że pewnie nie wiesz że niektóre klawiatury po prostu ograniczają gracza przez niektóre problemy takie jak np. input lagi (szczególnie w manii, rozstrzał trafień przy chordach) i mechaniki w dużej części rozwiązują ten problem.

No ale twoje posty w większości są idiotyczne, nie ważne w jakim zakątku tego forum, więc dzięki za poprawianie dnia :3
simax

Rori Vidi Veni wrote:

bo kilku noobów w temacie na forum osu tak mówi.
AmaiHachimitsu
MikroKucyk
Nadger
( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
AmaiHachimitsu

Rori Vidi Veni wrote:

Dobra lece powiedzieć HoNoR albo Chiyoic by się przerzucili na mechaniki bo klawiatury na których robią O2Jamowe lv200+ są be bo kilku noobów w temacie na forum osu tak mówi.
Masz na myśli te wszystkie 200lv mapy, które się zwyczajnie spamuje?

Po 1. gościa interesuje osu!Standard, gdzie musisz wszystko wyklikać dwoma paluszkami jednej ręki. A w beatmanii używasz 7 palców, liczy się jak często używasz danego palca by mieć obraz, czy potrzebujesz klawy czy nie. Szybkie jacki i tak gra się używając nadgarstka, co w zasadzie niweluje cokolwiek co się znajduję pod keycapsami, bo 'atakujesz' siłą całej dłoni.
Po 2. Nikt nie powiedział, że nie szło by im lepiej gdyby się przestawili.
Po 3. Mechanik jest zwyczajnie zajebisty do pisania i nie widzę problemu jeśli ktoś sobie chce mechanika kupić, bo jest to zakup warty pieniądza.
Po 4. Do Nooba jest mi daleko.
Po 5. Usuń konto
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
simax

Rori Vidi Veni wrote:

i za bardzo się wywyższasz i udajesz specjalistę którym nie jesteś by być newbie.
tylko ja czegoś nie rozumiem ¯\_(ツ)_/¯ ?

może ktoś już zamknie ten temat bo ten filozof niszczy szare komórki.
Tidek
Panie Rori, czemu ty w każdej części tego forum robisz z siebie idiotę.

simax wrote:

Rori Vidi Veni wrote:

i za bardzo się wywyższasz i udajesz specjalistę którym nie jesteś by być newbie.
tylko ja czegoś nie rozumiem ¯\_(ツ)_/¯ ?
Jemu pewnie chodzi o to że Amai nie umie innych gier w których wymaga się o wiele więcej klikania i dokładności (gdzie zależne jest to tylko od klawiatury) i zgodzę się z tym że z nadgarstkiem nie miał racji, bo używa się go tylko do vibro, a lepiej przystosowane do gracza keycapy pozwalają na kontrolowanie jacków o większych prędkościach niż robienia je metodą wibrowania, tylko nie wiem co to ma do rzeczy skoro pytanie w temacie jest ewidentnie o standard, do tego Rori o manii czy innych vsrg ma takie doświadczenie jak moja kupa w klozecie.


Rori Vidi Veni wrote:

@4 no w manię czy inne VSRG dobry raczej nie jesteś
A ty jaki reprezentujesz poziom? To mocarne 600pp? xD Naoglądałeś się filmików pro graczy na youtubie czy naczytałeś różnych rzeczy i myślisz że wiesz wszystko? Posiadasz prawie zerowy poziom umiejętności gry w vsrg i twoje posty pokazują jaką masz ogromną nie wiedzę z powodu braku jakiegokolwiek doświadczenia. Naucz się wpierw grać a potem rozmawiaj o tym co może być lepsze lub wygodniejsze, ponieważ całe polskie mania community jak i większość ogólnego community ma z ciebie bekę.
-Makishima S-
@OP:

Dołóż 50 zł i kup QPad MK-50 (o switchach polecam poczytać w necie). Nie jest podświetlana ale jest solidna. Jak na swoją cenę to dostajesz dobry produkt.
Możesz się pokusić o CM Storm Quickfire TK (MX Red) ale to troche droższy wydatek.
Rori Vidi Veni
Tidek, skoro już patrzysz na moją stronę, to może zerknąłbyś tez kiedy ostatnio cokolwiek zrobiłem online. Gdyby na bloodcat było wszystko to już bym dawno rzucił to konto w chuj. Ale nie ma, a skoro mam to konto, to będę i komentował jak jaki wypisze durnoty.

Ale nie, i tak "będę" pośmiewiskiem bo nie masz dobrych argumentów wiec próbujesz mnie przekonać żebym się zawstydził. Koniec offtopu, wracamy na temat klawiatur.
Tidek
>nie mam dobrych argumentów

Napisał ten co argumentem zezwolenia 7chordów na mwc jest to że on ma klawe która wciśnie 9, 10/10.

Oraz jeśli już tak mówisz że nie jesteś aż tak słaby, to pochwal się jakimś wynikiem, bo takie suche pisanie nic mi nie mówi :/ Jeśli nawet nie jesteś w stanie zagrać lepiej niż ktokolwiek w top20 lub nawet 30 w PL, to nie mamy o czym rozmawiać.
AmaiHachimitsu
Klawiatura to narzędzie w rękach gracza. Jeśliby zrobić pojedynek dwóch graczy o tym samym skillu to mechanik w zasadzie nie może przegrać ze standardowym gumiakiem. Jeśli nadal chcesz dociekać co jest lepsze to zagraj sobie coś trudnego na standardzie. Oh wait, zapomniałem, że nie umiesz grać. Ale wypowiedzieć się to zawsze można : )

"Klawiatura ma pasować do ciebie" to jest tylko piękne pierdolenie, liczy się performance i NIKT nie ma pojęcia czy to, co jest "wygodne" teraz będzie wygodne i skuteczne później. Gdybym trzymał swoją mysz albo ustawiał rękę przy klawie tak jak to robiłem zanim zacząłem grać w osu! to bym pewnie teraz grał jak Rori.

Nikt mi nie powie z laików, że ustawienie dłoni np. Cookieziego jest "wygodne" i "pasuje". Gracz rozwija się razem z urządzeniem i się do niego dostosowuje przez ogrom doświadczeń. Dlatego doświadczeni gracze zwyczajnie wiedzą więcej, no ale ktoś to nazwał "wywyższaniem się".

I po co to wszystko mówię? Po to, że jeśli nastawiamy się na dłuższą przygodę z samoulepszaniem się, to czemu nie wybrać technicznie lepszego narzędzia i się zwyczajnie na nim nauczyć grać?

Rori mi przypomina wojujących fanów Windowsa XP. W skrócie idiota
-Makishima S-
Święte słowa.
Amen.
Please sign in to reply.

New reply