forum

Pytanie do graczy na myszce

posted
Total Posts
8
Topic Starter
MeKu
Cześć, mam takie jedno pytanie. Kiedyś gdy zaczynałem grać w osu zaczynałem grac na myszy (wiadomo), potem przeniosłem się na tablet. Gdy tablet mi się zepsuł postanowiłem znowu przenieść się na mysz i grać jak kiedyś. Po dłuższej przerwie zobaczyłem znaczną poprawę, lecz jest jeden mały problem, podczas grania nie wiem dlaczego po prostu klikam klawisze myszki. Kiedyś tak nie było, lecz po tej przerwie po prostu bez powodu klikam co jakiś czas przycisk. Wyłączam przyciski f10, ale po prostu często się mylę i czasem kliknę klawisz myszki zamiast klawiatury i tak dostaję z dupy missa. Miał może ktoś taki problem? Da radę jakoś się tego oduczyć?
AmaiHachimitsu
Ułóż myszkę w ten sposób, że oba przyciski myszy są zawsze wciśnięte, oduczysz się w 2 dni
Topic Starter
MeKu
Nie do końca rozumiem, po prostu trzymać klawisze przyciśnięte cały czas jak gram?
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Topic Starter
MeKu

Advantan wrote:

Po prostu więcej pograj.
Co wy robicie na tym forum, mózgu szukacie?
Ta mózgu szukam, wiesz? Od 2 miesięcy znowu gram standa i jakoś po wbiciu dużej ilości playcountu problem sam od siebie się nie rozwiązał, a jak napisałem już wcześniej: Gdy zaczynałem grać w osu nie miałem takich problemów.

MikroKucyk wrote:

Może luźniej trzymaj tę myszkę?
Niezależnie od tego jak trzymam myszkę i tak zawsze wciskam, nie mam pojęcia dlaczego. Próbowałem już dużo "stylów" trzymania myszki i żaden nie pomógł.
AmaiHachimitsu

damianosis wrote:

Nie do końca rozumiem, po prostu trzymać klawisze przyciśnięte cały czas jak gram?
Tak, wciśnij F10 i miej wciśnięte oba klawisze cały czas. To wymusi na Tobie skupienie się na klawiaturze.
sables
Obcięcie palców może mieć nieciekawe skutki, zmieni się chwyt myszy i raczej nie załatwi to problemu, bardziej bym się spodziewał nowego tematu o nazwie 'Pytanie do graczy bez dwóch palców'. Pierwsza opcja z myszką bez przycisków jest bardziej sensowna.
przepson
Gość ma poważny problem, ale jak zawsze można liczyć na takich speców jak Advantan p-p
Please sign in to reply.

New reply