forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
601
show more
paksas

simasx1111 wrote:

Sveiki gal zinot kokiu geru Mania beatmap'u beje nesvarbu kiek key :)
Nėra o!m tokių :P SM/LR2 best charts.
Sanxu_old

paksas wrote:

Sanxu wrote:

eyy vaikuciai. kas is cia esanciu mano autistu weeaboo bratuku zada varyt i devilstone? sutiksiu bent viena is jusu?
Kad programa sux. Vienintelės įdomesnės grupės ten nebent Marduk ir Kataklysm. Gal dar Katatonia. Visos tos stoner rock arba "tr00 hevi metulzz" borefestas visiškas. Ir už tai 35 eurus mokėt? Namie galiu nemokamai anime pažiūrėt.
The Stubs, Omerta, Suicidal Angels, Striker, Nrcccst, Maybeshewill, Kontinuum, Lost Society ir Kataklysm visi buvo zjbs, daugiau nei verta bilieto kaina vien dėl jų. Nelabai spėjau pamatyt The Moth Gatherer bet iš kiek girdau gaila pasidarė kad grojo tuo pačiu metu kaip Maybeshewill. Au-Dessus was alright too. Eschatos buvo linksma žiūrėt kaip ta fronte su savo rankom blūdijo. Kiek girdėjau Motorama irgi stogą rovė su savo pasirodymu.

Sraigės Efektas buvo visiškas mėšlas.

Shit was fucking gr8 m8. Kokius anime peržiūrėjai per tada?
paksas

Sanxu wrote:

The Stubs, Omerta, Suicidal Angels, Striker, Nrcccst, Maybeshewill, Kontinuum, Lost Society ir Kataklysm visi buvo zjbs, daugiau nei verta bilieto kaina vien dėl jų. Nelabai spėjau pamatyt The Moth Gatherer bet iš kiek girdau gaila pasidarė kad grojo tuo pačiu metu kaip Maybeshewill. Au-Dessus was alright too. Eschatos buvo linksma žiūrėt kaip ta fronte su savo rankom blūdijo. Kiek girdėjau Motorama irgi stogą rovė su savo pasirodymu.

Sraigės Efektas buvo visiškas mėšlas.

Shit was fucking gr8 m8. Kokius anime peržiūrėjai per tada?
Na labiausiai krito į ausį tik Maybeshewill (kurie ir taip jau yra žinomi post-rock scene'e), Kontinuum (šiaip nieko super ypatingo bet įdomiai klausosi) ir The Moth Gatherer. Kiti so-so arba boring af. Imo ten per daug visokių "sludge post-rock experimental instrumental shoegaze with black metal infleunces" ir "almost fast enough thrash metal" , jeigu būtų daugiau death metal arba trve kvlt black metal tai pats su mielu noru eičiau. Iš 36 grupių - apie 5 thrash'o, tik viena death metal grupė (Kataklysm), tik viena gera black metal grupe (Marduk (beje, kodėl nėjai Marduk pasirodymo žiūrėt?)) o tos visos kitos "new-wave post-black metal" yra tiesiog blogos, ir tik viena grindcore grupė (Faršas (kurios vokalistas annoying as fuck bet riffai geri (ir kodėl Faršo irgi nėjai žiūrėt? nepatinka sunkesni žanrai?)). Tai vat, tik ~22% grupių visame festivalyje įdomesnės nei "super heavy sludge melancholic instrumental I am such post-rock I shit sad birds" arba paprastas rock ir heavy metal kuris tiesiog migdo. Bet čia gi viskas skonio reikalas :)

Spėjau pažiūrėt Akira, Mahou Yuugi 2D ir baiginėju Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's. Ką pats paskutiniu metu žiūrėjai?
OskarPolsza97
Gyvenu Lietuvoje 1,5 metų. : D
(I live in Lithuania 1,5 year). :P
Hexas

OskarPolsza97 wrote:

Gyvenu Lietuvoje 1,5 metų. : D
(I live in Lithuania 1,5 year). :P
POLAK POWAR
Sanxu_old

paksas wrote:

(beje, kodėl nėjai Marduk pasirodymo žiūrėt?))
Gaila bet į pirmą festo dieną spėti neišejo. Marduk būčiau norėjęs pamatyt. Dust Bolt gerai pasirodė?
(ir kodėl Faršo irgi nėjai žiūrėt? nepatinka sunkesni žanrai?))
Girdejau truputį. Nusileidau į apačią ir dar truputį iš ten paklausiau kol užmigau ant pūfiko. Pavadinimas tikrai atitiko jų muziką. Man visiškos mėsmalės kurios bando būt edgy af look at how noisy and growly I can be taip pat kaip tau lėtesnė bei į klasikinę roką užnešanti muzika. Galų gale tiesa, skonio reikalas. Šiais metais kaip ir praeitais mano skonį patenkino.
Ką pats paskutiniu metu žiūrėjai?
Bandau tęsti Gunslinger Girl ir pradėjau Gekkan Shoujo Nozaki-kun.
paksas


Labai juokingas memas
EnoughOfMe
6dank9me
Midget
End my life.
Hexas

Midget wrote:

End my life.
Soon™
nedesu
[list:1337]kaip senai čia kas rimtai rašė, jau du metai praėjo nuo šito "thread" sūkurimo :?
Midget
Sveiki oss lietuviai^^ , mano vardas Midgeta *female*, atvykau is vidurio rytų, azijietiskos rases. man (beveik) 16 metu apie ousuo! suzinojau is berno (jau issiskyrem todel as laisva ;-)) =^_^=

Esu ultra weeb, megstu valgyt apskritimus - neluptus, siuo metu bandau nufarmint daidai genome :3 :D xO
Pridekit mane jei norit draugaut ir pasispaudalioti kartu <(^.^<)
Torment

Midget wrote:

Sveiki oss lietuviai^^ , mano vardas Midgeta *female*, atvykau is vidurio rytų, azijietiskos rases. man (beveik) 16 metu apie ousuo! suzinojau is berno (jau issiskyrem todel as laisva ;-)) =^_^=

Esu ultra weeb, megstu valgyt apskritimus - neluptus, siuo metu bandau nufarmint daidai genome :3 :D xO
Pridekit mane jei norit draugaut ir pasispaudalioti kartu <(^.^<)
labs, as esu aujina, is korejos ^_^ galetume pasispaudalioti kadanors kai mane baigs persiokiot keisti berniokeliai
Hexas

Midget wrote:

Sveiki oss lietuviai^^ , mano vardas Midgeta *female*, atvykau is vidurio rytų, azijietiskos rases. man (beveik) 16 metu apie ousuo! suzinojau is berno (jau issiskyrem todel as laisva ;-)) =^_^=

Esu ultra weeb, megstu valgyt apskritimus - neluptus, siuo metu bandau nufarmint daidai genome :3 :D xO
Pridekit mane jei norit draugaut ir pasispaudalioti kartu <(^.^<)
im a frog, lets fuck.
paksas
Sveiki ^_~ Esu Paksas, man 59 esu iš Telšių :) Apie osu! sužinojau iš savo kolegų savo politinėję partijoje Tvarka ir Teisingumas. Žinoma jie jokios tvarkos ir teisingumo nerado šitam žaidime bet mane vis tiek užkabino xD Tai va nors ir buvau pašalintas iš pareigų aš vis dar politiškai aktyvus hehe ( ͡~ ͜ʖ ͡°) xD \^_^/ Anyway jeigu yra kas norėtų susidraugauti parašykit į PM ;PPP Pažaisim kartu.
Kosmonaut

paksas wrote:

Sveiki ^_~ Esu Paksas, man 59 esu iš Telšių :) Apie osu! sužinojau iš savo kolegų savo politinėję partijoje Tvarka ir Teisingumas. Žinoma jie jokios tvarkos ir teisingumo nerado šitam žaidime bet mane vis tiek užkabino xD Tai va nors ir buvau pašalintas iš pareigų aš vis dar politiškai aktyvus hehe ( ͡~ ͜ʖ ͡°) xD \^_^/ Anyway jeigu yra kas norėtų susidraugauti parašykit į PM ;PPP Pažaisim kartu.
Big fan
Sciemon
Sveiki as pradejau zaisti osu!standart neseniai ir neuzilgo susiriksiu 600pp ir noreciau paklausti ar man reiketu Osu!Tablet ir jei taip tai ar galetumet duoti kokiu rekomendaciju :)
Torment

simasx1111 wrote:

Sveiki as pradejau zaisti osu!standart neseniai ir neuzilgo susiriksiu 600pp ir noreciau paklausti ar man reiketu Osu!Tablet ir jei taip tai ar galetumet duoti kokiu rekomendaciju :)
naudok 2 pirstus klaviaturai, greit spausk.
pirk wacom intuos because why not.
pen grip padaryk i kazkoki cancer ir busi new world god
kleps

simasx1111 wrote:

Sveiki as pradejau zaisti osu!standart neseniai ir neuzilgo susiriksiu 600pp ir noreciau paklausti ar man reiketu Osu!Tablet ir jei taip tai ar galetumet duoti kokiu rekomendaciju :)
Nepirk tablet iki 2k pp.
Midget

simasx1111 wrote:

Sveiki as pradejau zaisti osu!standart neseniai ir neuzilgo susiriksiu 600pp ir noreciau paklausti ar man reiketu Osu!Tablet ir jei taip tai ar galetumet duoti kokiu rekomendaciju :)

Imk klepto advice, jeigu netycia nepatiktu pernelyg standard - liksi iswastines money (unless you actually draw or something)
Sciemon
Aciu visiems labai Apsisprendziau :)
Strategas
Wuz crackalackin' hoes call me Strategas, I play dis game fo' two muthafuckin years I be thinkin I be hittin a wall coz I trip off game only fun and easy meps. If I drop outta universe I'ma beat goodlike up in play count, pleace bros. Thanks fo' hearin me up ;) ;) >< >< >< ><

PS: When I smoke watermelons I push mah potatoes ta Grybauskaitė fo' free mony, cause itz gonna be mah bank bros, plz no loot plan, cuz no competizzle yet, props!
Sanxu_old
Ei chebra. A pastebejot kad Grybauskaite ir Kim Yong Un rengiasi vienodai?
paksas
^ My thoughts exactly. Dėl to geriau balsuokit už mane per sekančius rinkimus.
Sanxu_old
^ kaip nebalsuosiu kai tokią swaggin as fuck šukuoseną turi? Žmogumi su tokiais plaukais niekada nedvejočiau.
Torment
kiekvienas balsuoja už save.
Sanxu_old

Auji wrote:

kiekvienas balsuoja už save.
Eik miegot nenaktinėjęs
Torment

Sanxu wrote:

Auji wrote:

kiekvienas balsuoja už save.
Eik miegot nenaktinėjęs
miegas silpniems
vindit
Mano vardas Matas, žaidžiu Keyboard + Mouse, žadu greitu metu nusipirkti Tabletą.
Man yra 14 metų, esu iš Kauno.
Žaidžiu šitą žaidima 5+ mėnesius, mane įkalbėjo žaisti D4rkMystic ir Razekk` :D

Nelabai mėgstu postinti, todėl šis yra mano pirmasis postas :x
paksas
Mano vardas Paksas ir aš esu alkoholikas.

Oj, ar aš į tą thread'ą pataikiau?
Torment

paksas wrote:

Mano vardas Paksas ir aš esu alkoholikas.

Oj, ar aš į tą thread'ą pataikiau?
žinoma
paksas

Auji wrote:

paksas wrote:

Mano vardas Paksas ir aš esu alkoholikas.

Oj, ar aš į tą thread'ą pataikiau?
žinoma
Gera girdėti gerbiamas kolega alkoholike.
Strategas
Yo muthafuckas I be here cuz I wanna post mah 200th post up in a special thread like this, I wanna rap muthafuckas dat yo ass is reall def ppl, since you make dis game kickin it tho you don't give me bananas fo' arbūzai n' I don't KNOW why yo, but maybe one dizzle I will.
Anyway you saw (maybe) how tha fuck lietuviai won kašis todizzle, n' thought damn lil hustla I be from dat ghetto yo, but nah, just kiddin lol you wouldn't be thinkin dat eva.
So I'ma end mah 200th post here n' I wish tha godz of speed be wit you, farewell!
Midget

Strategas wrote:

Yo muthafuckas I be here cuz I wanna post mah 200th post up in a special thread like this, I wanna rap muthafuckas dat yo ass is reall def ppl, since you make dis game kickin it tho you don't give me bananas fo' arbūzai n' I don't KNOW why yo, but maybe one dizzle I will.
Anyway you saw (maybe) how tha fuck lietuviai won kašis todizzle, n' thought damn lil hustla I be from dat ghetto yo, but nah, just kiddin lol you wouldn't be thinkin dat eva.
So I'ma end mah 200th post here n' I wish tha godz of speed be wit you, farewell!


Good Shit, g00d shit, th4t's some real good shi, shit good shit!! G00d Sh1t good s-good SHIT G00d SHIT , Tha s0me gOOd Sh1t GOOdD SHT, G0''D SHIT!
Hexas

Strategas wrote:

Yo muthafuckas I be here cuz I wanna post mah 200th post up in a special thread like this, I wanna rap muthafuckas dat yo ass is reall def ppl, since you make dis game kickin it tho you don't give me bananas fo' arbūzai n' I don't KNOW why yo, but maybe one dizzle I will.
Anyway you saw (maybe) how tha fuck lietuviai won kašis todizzle, n' thought damn lil hustla I be from dat ghetto yo, but nah, just kiddin lol you wouldn't be thinkin dat eva.
So I'ma end mah 200th post here n' I wish tha godz of speed be wit you, farewell!
👌👀👌👀👌👀👌👀👌👀 good shit go౦ԁ sHit👌 thats ✔ some good👌👌shit right👌👌th 👌 ere👌👌👌 right✔there ✔✔if i do ƽaү so my self 💯 i say so 💯 thats what im talking about right there right there (chorus: ʳᶦᵍʰᵗ ᵗʰᵉʳᵉ) mMMMMᎷМ💯 👌👌 👌НO0ОଠOOOOOОଠଠOoooᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒ👌 👌👌 👌 💯 👌 👀 👀 👀 👌👌Good shit
Madokaaa
Sveiki, as esu gangsteris ir mane unbanino, smagu sugryzt i competitive gameplay po metu :^)
Torment

Madokas wrote:

Sveiki, as esu gangsteris ir mane unbanino, smagu sugryzt i competitive gameplay po metu :^)
im your biggest fan pls sign my breast
Madokaaa

Auji wrote:

Madokas wrote:

Sveiki, as esu gangsteris ir mane unbanino, smagu sugryzt i competitive gameplay po metu :^)
im your biggest fan pls sign my breast
*signs Audi's tit*
Torment
guys i cant ss easy diffs plz help ;(
niyuji
Pereikit jei galit :P r.i.p
https://osu.ppy.sh/s/359854
show more
Please sign in to reply.

New reply