forum

Turniej WKS (3 vs 3)

posted
Total Posts
17
Topic Starter
przepson

coś się jakość zdjęcia trochę rypła ale co tam...

Witam w turnieju W KUPIE SIŁA
Zapraszam do drużynowego turnieju 4fun na standardowym trybie. :)
Turniej przeznaczony jest dla graczy do 30k rankingu


Zapisy trwają do końca lipca
Turniej będzie trwać od 7 sierpnia do 21 sierpnia (plus minus kilka dni, zależy jak szybko zostanie rozegrany turniej :))

Rejestracja
Nazwa drużyny:
Gracze w zespole (rangi):-lider
-
-
-
-

Podstawowe sprawy
1. Turniej jest dla graczy do 30k, ale dopuszczalne jest zejście do 20k podczas trwania turnieju :)
2. Oczywiście gracze innej narodowości mile widziani
3. W turnieju może wziąć maksymalnie 16 drużyn (chyba że dużo chętnych, wtedy do 32)
4. Drużyny muszą składać się z 3 graczy, i wedle chęci do dwóch graczy rezerwowych
5. Każda drużyna powinna mieć wyznaczonego lidera, z którym będę się kontaktować w sprawach organizacyjnych (czas gry itp.)
6. Konta smurfy surowo zabronione, grozi za to usunięcie z turnieju całej drużyny
7. Turniej 4fun, więc nie oczekujcie nagrody, ewentualna ładna wpiska w temacie(chyba że znajdzie się miła osoba która zrobiłaby jakieś ciekawe sygnaturki :) )
8. Wątpię żebym był codziennie na osu! więc w razie pytań pisać również na pw (jestem tu codziennie ;d)
9. Turniej będzie rozgrywany na zasadzie eliminacji wraz z tzw. drabinką przegranych :p

Regulamin turnieju
1. Mappol do 1 rundy podany będzie 1 bądź 2 sierpnia kolejne po zakończeniu wcześniejszych rund - 3.6 gwiazdkowe wzwyż (w miarę postępu kolejnych rund)
2. Dokładnie daty meczów będą podawane na bieżąco (jest prawdopodobne, że może mnie nie być któregoś razu za co z góry przepraszam)
3. Mecze będą rozgrywane w godzinach popołudniowych licząc od 17:00 czasu polskiego
4. Utworzeniem pokoi i nadzorem meczy zajmuję się ja bądź mod turnieju
5. Zakaz zapraszania dodatkowych ludzi nie mających nic wspólnego z turniejem
6. Drużyna ma prawo do jednego warm-up'a przed rozpoczęciem meczu (w finale do dwóch warm-up'ów na drużynę)
7. Czas na pojawienie się pełnej drużyny (nie licząc rezerwowych) wynosi 10 minut. Po wyznaczonym czasem nie pojawienie się podstawowego pełnego składu kończy się walkowerem na rzecz drugiego zespołu
8. Jeżeli wystąpią niecodzienne przyczyny (np. nagła zmiana w pracy, problem z bancho, kataklizm w postaci spadającego meteorytu lub ataku dinozaurów) niezwłocznie się skontaktować ze mną w grze bądź na pw, mam nadzieję że w takich przypadkach dojdziemy do porozumienia.
9. 1 runda będzie rozgrywana w trybie Bo5, kolejne rundy aż do półfinałow w trybie Bo7, natomiast finał w trybie Bo9
10. Każda drużyna w pierwszej rundzie ma prawo do 1 bana, w kolenych do półfinału do 2 banów, finał do 3
11. Kolejność banowania i wyboru map roztrzyga się poprzez rollowania - wyższy wynik ma pierszeństwo
12. Dodatkowo, w finale każda drużyna ma prawo do wyboru jednej mapy z poprzednich mappolów z tego turnieju
13. Przy remisie przed ostatnią rundą w meczu (2-2, 3-3) wybierany zostaje Tie-Breaker z mappola, mapa ta grana jest na No-modzie
14. Gacze muszą grać na wyznaczonych trybach podanych w mappolu (HR, HD, DT, No-mod)
15. Jeżeli drużyna zdecyduje się wybrać mapę z "Free-mod", zespół ten musi grać z co najmniej jednym trybem (HR,HD bądź FL)
16. Szacunek i pełna kulturka :)
17. Decyzja członków mających pieczę nad turniejem jest święta :D

Mappol
Już wkrótce ;)


Głowny organizator - przepson
Modzi turnieju - przepson, Recusiowy i jeszcze jedna osóbka (jeszcze nie wiem kto :D)
Stream prawdopodobny

Jeżeli coś nie tak w temacie to śmiało mówić - mogłem coś rypnąć xD
Advantan
I jeszcze raz.
Po co robić turniej dla ludzi z 40k rankingiem? Normale będziecie grać?
-Maus-
Wiesz, gdybyś robił turniej 7k to normale by były w finale XD
Topic Starter
przepson

Advantan wrote:

I jeszcze raz.
Po co robić turniej dla ludzi z 40k rankingiem? Normale będziecie grać?
Uwielbiam tę tolerancję niektórych wysokich topek :)

Pierwsza sprawa
Wbrew pozorom, taki gość z 40k rankiem przy tryhardzie potrafi zaliczyć mapę 6-gwiazdkową, a ten będzie pitolić coś o normalach
Ba, nawet goście z rankiem 100k zaczynają bawić się na mapach powyżej 4-gwiazdek
Robiąc mappol nie mam na celu, aby wszyscy przechodzili go palcem w nosie, lecz na ciekawą rozgrywkę.

Druga sprawa
Specjalnie nie robię turnieju pod tych najlepszych, żeby inni gracze również się pokazali, nie mam zamiaru układać mappolów z szalonymi mapami na master diff'ach, ale również normali czy śmiesznie łatwych hardów też nie mam na myśli (aczkolwiek 40k może zawyżyłem, do wieczora granica możliwe że poleci do 30k, MOŻE 20k, do obgadania moimi internetowymi znajomymi)

Trzecia sprawa
Turniej jest 4fun, więc nie wiem skąd ten nagły przypływ wrogości z twojej strony...

Jak nie będzie chętnych zrobię pewnie wtedy bez ograniczeń (czas mam tylko do 27 sierpnia, potem praca z prawdopodobnie nocnymi zmianami więc to ostatnia okazja dla mnie do zorganizowania - dylemat miałem, to fakt. Ale wraz ze znajomymi zapadła decyzja - nie dla ekspertów lecz dla zaawansowanych)
maikuroPoni
Turnieje są dla najlepszych, z kraju, jakiegoś obszaru, czy ogólnie wszystkich, a nie dla najsłabyszch. To tak jakby zrobić turniej w cs tylko dla goldów i silverów... oczywiście są jeszcze turnieje społecznościowe, czy coś w ten deseń, ale skoro to ma być dla fun'u, to po co ograniczać go do tylko dla słabych? Plus wydaję mi się, że ludzie z niższymi rankami mniej zaglądają na forum i w polskim zakątku raczej nie znajdzie się 48 chętnych, a tym bardziej 96
spi
Proszę się nie kłócić. Niech sobie słabsi turniejują.
Przecież turnieje odbywają się w różnych kategoriach, czy to dla początkujących, średnio-zaawansowanych czy profesjonalistów.

Dajcie słabszym się bawić. :(
Advantan
Żadną wysoką topką nie jestem.
Wbrew pozorom chyba nie masz pojęcia o tej grze.
Turniej nie dla najlepszych żeby inni się pokazali. Kto chce patrzeć na ludzi, którzy ledwo trafiają w kolejne kółko.
No to nieźle rozplanowałeś ten turniej, skoro nagle możesz zmienić zasady i ludzie, którzy mieli plan się zapisać, teraz zobaczą, że mają za słaby ranking.
Dla zabawy to jest samo granie, turnieje są dla rywalizacji, rywalizacja ludzi, którzy dopiero zaczynają grę nie ma żadnego sensu, bo cały turniej będzie wielkim przypadkiem.
Nie ma we mnie żadnej wrogości.
Powodzenia.
Tidek
O co to całe pierdolenie skoro pisze DO 30k. Czyli #1-#30000.

Edit: dobra, możliwe że było inaczej przed zmianą regulaminu
Kosmit
Był kiedyś jakiś turniej dla początkujących, który się odbył?
Swoją drogą, emotikony w regulaminie dziwnie wyglądają.
maikuroPoni

Kosmit wrote:

Kosmit
  Post subject:   
Był, nawet pamiętam, że widziałem powtówki na yt z finałów takiego turnieju :P
Loony
Ehh, po niektórych tu widać, jak mocny ból dupy mają, ale tacy wszędzie są - i będą.
Co do turnieju, chętnie bym wziął udział, tym bardziej, jak to nie tylko dla takich koksów, tylko akurat te dni mam całkowicie zawalone ;-; Ale widać, że wszystko przemyślane, i turniej zapowiada się całkiem ciekawie. I tak, turniej nie powinien być tylko dla tych najlepszych. Są już takie, a brakuje właśnie tych, w których także i niżsi w rankingu mogliby się wykazać. Czemu z góry ma się dyskwalifikować chętnych tylko przez wzgląd na ranking? Bo niby w kółko ledwo trafiają, i wszystko będzie tylko przypadkiem? Lel, przecież wygra najlepszy, a z tego co widzę, jest tu limit do 30k, a taki gracz to już chyba przypadkiem nie trafi ;-; Poza tym, ranking wcale jasno nie określa umiejętności, tylko pozycję w rankingu, logic. W dodatku im więcej uczestników, tym lepsza zabawa, rywalizacja, no i satysfakcja z wygranych. Tyle ode mnie, i nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia wszystkim uczestnikom. ;)
Topic Starter
przepson
Dobrze powiedziane Loony, ale nie widzę niestety tłumów
W tej jednej kwestii przytaczam słowa MikroKucyka:
Plus wydaję mi się, że ludzie z niższymi rankami mniej zaglądają na forum i w polskim zakątku raczej nie znajdzie się 48 chętnych
Miał chyba racje

Więc zrobię podobny temat, ale na ogólnym temacie z turniejami (tam zawsze są ludzie)
Miałem nadzieję na krajówkę, ale coż... :<
Kosmit

przepson wrote:

Dobrze powiedziane Loony, ale nie widzę niestety tłumów
W tej jednej kwestii przytaczam słowa MikroKucyka:
Plus wydaję mi się, że ludzie z niższymi rankami mniej zaglądają na forum i w polskim zakątku raczej nie znajdzie się 48 chętnych
Miał chyba racje
Spróbuj rozreklamować turniej na FB. Na OPG jest sporo początkujących.
Tidek

Loony wrote:

Ehh, po niektórych tu widać, jak mocny ból dupy mają, ale tacy wszędzie są - i będą.
Co do turnieju, chętnie bym wziął udział, tym bardziej, jak to nie tylko dla takich koksów, tylko akurat te dni mam całkowicie zawalone ;-; Ale widać, że wszystko przemyślane, i turniej zapowiada się całkiem ciekawie. I tak, turniej nie powinien być tylko dla tych najlepszych. Są już takie, a brakuje właśnie tych, w których także i niżsi w rankingu mogliby się wykazać. Czemu z góry ma się dyskwalifikować chętnych tylko przez wzgląd na ranking? Bo niby w kółko ledwo trafiają, i wszystko będzie tylko przypadkiem? Lel, przecież wygra najlepszy, a z tego co widzę, jest tu limit do 30k, a taki gracz to już chyba przypadkiem nie trafi ;-; Poza tym, ranking wcale jasno nie określa umiejętności, tylko pozycję w rankingu, logic. W dodatku im więcej uczestników, tym lepsza zabawa, rywalizacja, no i satysfakcja z wygranych. Tyle ode mnie, i nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia wszystkim uczestnikom. ;)
Tyle że pisze, że udział mogą wziąć i Ci najlepsi z topki i Ci słabsi ~30k, takie turnieje nie mają sensu gdzie z góry wiesz kto wygra i kto nie ma żadnych szans. Takie turnieje dla "słabszych graczy" nie mają sensu BO NIE DA SIĘ USTALIĆ ODPOWIEDNIEJ GRANICY, bo czym jest dla was słabszy gracz? 1k rank? 10k? 100k? można tak w nieskończoność.

Poza tym, skończ tak się użalać nad całym światem bo to aż irytuję.
Advantan
irytuję
No bo to aż irytujesz. Tidek głuptas!
Ale potwierdzam.
sables
"Co za ładny dzień, zorganizuję turniej w osu dla zainteresowanych graczy, wstawię na forum niech ludzie dołączą, będzie fajna zabawa."

Jeden wyraz nie pasuje do reszty, podpowiem że zaczyna się na literę 'z' a kończy na 'h'.
Topic Starter
przepson
Temat można zamknąć, założyłem na ogólnym w dziale turniejów
Please sign in to reply.

New reply