forum

Eesti keel (Estonian)

posted
Total Posts
339
show more
Topic Starter
Ronaid

Kafaru wrote:

Vaevalt #estonian teist korda tuleb, aga proovida võib. 8-)
Ma olen ainult kuulnud sellest et kunagi väga ammustel aegadel see #estonian channel õitses. Praegu on ikka neid eestlasi kordades ka rohkem, et lootust peaks olema :D
Tupsu
probleem on selles, et enamus meist teavad juba üksteist

hakkasin 1. septembril 2 aastat tagasi mängima, sest sõbrad mängisid stepmaniat ja ma tahtsin ka ja ma ei osanud ja nad ütlesid et 'näe see on lihtsam'. päris äge tundus, ja siis kogemata jõudsin ma kuidagi selleni, et ma olen seda raptri arvestuse järgi 10 päeva mänginud (aga tegelikult on veel rohkem, sest raptr on ainult mingi viimase aasta aega lugenud.) happy little accidents või midagi sellist.
esimene goal map oli/on https://osu.ppy.sh/s/49739, millest ma olen [TOUCH THE RAINBOW!] ära teha suutnud.
kõige vihatum map on https://osu.ppy.sh/s/127712 [Delis' Insane], sest see vihkab mind ja ma ei suuda seda endiselt ära S-ida.
esimene pässitud Insane oli https://osu.ppy.sh/s/52361, ja ma olin sellest nii sillas, et ma tegin oma esimese ja siiamaani viimase osu! video, mis on nüüdseks nii kuradi halb, et nutt tuleb kurku (peamiselt seetõttu, et video on peal, skin on default ja ma ei oska absoluutselt spinnida) (täiega ei nuta sellepärast, et see on nüüdseks pisut sentimentaalne):

(haip haip, kui mu channelis juba olete siis vaadake mu nightcoresid ka, haip)

kõige paremini tulevad välja accuracy ja jumpid (selle tõttu), kõige jubedamad on aim ja spinnimine.
kõige ekstreemsem koht, kus mänginud olen, on kas animatsuri mängutuba või saksa keele klass, peale seda, kui ma ShadowSoulist esitluse olin teinud (pidime rääkima ühest kuulsast sakslasest. õpetaja oli millegipärast sellega nõus.) ja õpetaja koos klassikaaslastega otsustasid, et nad tahavad seda mängu näha. päris jube oli. feilisin poole mapi peal (aga ma süüdistan siiamaani selles seda ilgelt jama hiirt, mille ma arvutiklassist selle peale laenasin).

midagi muud enam pähe ei tule, mida öelda.
d74g0n
No siin on ikka korralik pidu :D
SnowBl4ck-
Kui ma küsida võin, mscotard? Kas see oled sina ise enda avataril? Pagana kena ;)
SnowBl4ck-
Ja kui oskate öelda, mis on teie tugevad küljed beatmappides? Endal Hiddeni ära lugemine ja DT <3
laurabot

SnowBl4ck- wrote:

Kui ma küsida võin, mscotard? Kas see oled sina ise enda avataril? Pagana kena ;)
Jah, see olen mina. : D
Tupsu

SnowBl4ck- wrote:

Ja kui oskate öelda, mis on teie tugevad küljed beatmappides? Endal Hiddeni ära lugemine ja DT <3
mainisin varem, accuracy ja jumpid. DT ei loe minu meelest eraldi oskusena, sest sama hästi võid ka lihtsalt kiiremaid mappe mängida, aga see on isiklik arvamus ja kellegiga vaidlema selle üle küll ei hakka.
[GhettoGrandpa]
Jagame pilte oma battlestationitest kah? >_>

V6lur
Pooldan ideed :D
Kuigi ise olen veel algaja, kuu aega mänginud umbes.
HazzardFreak
Okay, ss ma ka üritan midagi öelda, alustasin mängimist 2 aastat tagasi. Ma otsisin "Audiosurf" taolist mängu ning kogemata leidsin Osu!
Mai tea mida veel öelda... Praegu õpin HDHR mängima ning minuarust minu tugevad küljed Osus on Jump'id
Minu vaene set

Kõik minu vaese seti asju ning hindu saate näha minu profiilil
- Hazzardino ^^
Toenail
.
Kaits
kunagi suve lõpus leitud mäng täiesti juhuslikult :D aga võiksküll mingi eesti chat vms olla :D
blourgh
alustasin kuu aega tagasi mängimist, passisin eile oma esimese insane mapi ja sain B rangi :)

tugevad küljed on hardidel A saamine
Tupsu

Riddle wrote:

alustasin kuu aega tagasi mängimist, passisin eile oma esimese insane mapi ja sain B rangi :)

tugevad küljed on hardidel A saamine
8/8 gr8 b8. vaatasin väga pikka aega uduse pilguga su profiili ja mõtlesin, kuidas see võimalik on. peaks vist pisut tihemini magama
blourgh

Tupsu wrote:

Riddle wrote:

alustasin kuu aega tagasi mängimist, passisin eile oma esimese insane mapi ja sain B rangi :)

tugevad küljed on hardidel A saamine
8/8 gr8 b8. vaatasin väga pikka aega uduse pilguga su profiili ja mõtlesin, kuidas see võimalik on. peaks vist pisut tihemini magama
ma ise mõtlesin ka et see ei ole võimalik aga ma tegin ikka ära ja passisin selle insane mapi
Noriko

Ronaid wrote:

Kafaru wrote:

Vaevalt #estonian teist korda tuleb, aga proovida võib. 8-)
Ma olen ainult kuulnud sellest et kunagi väga ammustel aegadel see #estonian channel õitses. Praegu on ikka neid eestlasi kordades ka rohkem, et lootust peaks olema :D
Õitsemisest oli asi kaugel. See kanal eksisteeris kaks päeva, juttu ei jätkunud seal kauemaks ja siis oli see juba tulega tapetud. Loota ju võib, aga ma ei usu, et see kanal enam kunagi ilmavalgust näeb.

Mänginud olen aastast 2012, mil killller54 AniMatsuril ja ka pärast seda mängu demonstreeris. Tegin konto, vaatasin, et phäh, mina selle tobedusega hakkama ei saa ja aega ei raiska, unustasin kuuks ajaks ära. Mingi hetk hakkasin rohkem mängima, lendasin ka 10 000 ranki sisse, olin Eestis mingi aja #6, käisin OWC-l tiimikaptenina B-sid korjamas ja raegquittisin ka. It was wild from start to finish. Nüüd olen viimase aasta vaikeolekus kolm korda nädalas vihahooge esile kutsunud, septembrist saati tiksun kooliarvuti vahendusel hommikuti mängus ja siunan mängu ja peppyt ja kõike, mida saab, sest minu enda läpakas ei ole enam võimeline mängu normaalselt jooksutama (ja isegi paremad arvutid ei ole, nagu mu igahommikused klikkimised demonstreerivad, aga seepi suhu mulle, va jumalate halvustajale, eks).
Mingi aeg sai Youtube'i ka enda replaysid topitud. Suurim saavutus siiani on Shotgun Senorita FC. Tugevaim külg oli vähemalt vanadel headel normaalselt töötava osu! aegadel spinnimine (kunagi sai 430+ spinnitud, good times).
Ah jaa, ma olen algusest peale digilaua peal mänginud. See esimene "nope" tuli hiire kasutamisest ja näilisest saamatusest, kuni killller54 digilauaga mängu näitas.
blourgh

Noriko wrote:

Shotgun Senorita FC
üks minu vihatumaid mappe
Noriko

Riddle wrote:

Noriko wrote:

Shotgun Senorita FC
üks minu vihatumaid mappe
Ja sellepärast mul selle alistamise üle nii hea meel ongi. :3
blourgh

Noriko wrote:

Ja sellepärast mul selle alistamise üle nii hea meel ongi. :3
nii kurjalt kohe :(
Noriko

Riddle wrote:

Noriko wrote:

Ja sellepärast mul selle alistamise üle nii hea meel ongi. :3
nii kurjalt kohe :(
Eh, mis kurjalt. Jagan emotsioone, Shotgun Biatch on mul pikalt vihkamislistis olnud, sest see tundus täiesti võimatu mapina.
blourgh

Noriko wrote:

Eh, mis kurjalt. Jagan emotsioone, Shotgun Biatch on mul pikalt vihkamislistis olnud, sest see tundus täiesti võimatu mapina.
listi sobib ka hoshizora ja remote control

nii kurvad mapid lihtsalt
laurabot
Kuna paljud on juba aastaid mänginud ja teavad üksteist, otsustasin ka midagi kirjutada, sest ise ma peaaegu kedagi ei tea.
Proovisin osu! esimest korda umbes 9 kuud tagasi ja see tundus nii raske, et andsin nädala pärast alla. Taasavastasin 5 kuud tagasi ja viimased 3 kuud on olnud see põhimõtteliselt ainus mäng, mida mängin.
Halp, olen vist sõltuvuses. :c
Kafaru
Avastasin Osu! 2 aastat tagasi. Olin algselt väga hooked, mängisin ka OWC'l. Kahjuks pole 5 kuud juba korralikult mänginud, sest motivatsiooni lihtsalt pole...
Tiger Claw
Avastasin osu aastal 2012 Kevadel, mängisin seda umbes nädal aega ning unustasin selle täielikult ära.
Aasta aega tagasi tänu uuele klassivennale hakkasin uuesti mängima ning olen siiamaani hooked.
Tavaliselt üritan rohkem väga raskeid mappe läbida selle asemel et rankida või üldse effektiivselt areneda. :D
laurabot

Tiger Claw wrote:

Avastasin osu aastal 2012 Kevadel, mängisin seda umbes nädal aega ning unustasin selle täielikult ära.
Aasta aega tagasi tänu uuele klassivennale hakkasin uuesti mängima ning olen siiamaani hooked.
Tavaliselt üritan rohkem väga raskeid mappe läbida selle asemel et rankida või üldse effektiivselt areneda. :D
Raskeid mappe mängides arenebki ju päris efektiivselt(?) : D
Tiger Claw

mscotard wrote:

Raskeid mappe mängides arenebki ju päris efektiivselt(?) : D
Kiirus areneb küll kuid ma ei pannud piiisavalt rõhku accuracy-le nii, et nüüd pean ära elama halva accuracy-ga :D
blourgh

Tiger Claw wrote:

mscotard wrote:

Raskeid mappe mängides arenebki ju päris efektiivselt(?) : D
Kiirus areneb küll kuid ma ei pannud piiisavalt rõhku accuracy-le nii, et nüüd pean ära elama halva accuracy-ga :D
Ja ma olen ainult accuracyle rõhku pannud ning kiirus täielikult puudub.
Tiger Claw

Riddle wrote:

Ja ma olen ainult accuracyle rõhku pannud ning kiirus täielikult puudub.
Seda kõike peab tasakaalus hoidma :D Harjutan praegu HDHR-i, et saada accuracy korda aga sellega läheb väga kaua aega =/
blourgh

Tiger Claw wrote:

Riddle wrote:

Ja ma olen ainult accuracyle rõhku pannud ning kiirus täielikult puudub.
Seda kõike peab tasakaalus hoidma :D Harjutan praegu HDHR-i, et saada accuracy korda aga sellega läheb väga kaua aega =/
HDHRiga läheb väga kaua aega isegi siis kui hea accuracy on juba.
Vahukomm_old
necro
Lawrick_old

Vahukomm wrote:

necro
more gravedig
Wulfrag
Hellu :oops:
Vahukomm_old
Tere!

Thread elustatud?

EDIT: nope
Topic Starter
Ronaid
Tere!
Avastasin, et siin väike liiklus tekkinud :)

Rääkige siis kuidas teil läinud on vms
Tiger Claw
Sain #1, puudub motivatsioon rankida, mängin turniiridel, ei võida, muutun iga päevaga aeglasemaks... ;_;
Kafaru
Mängin ainult enda lõbuks, samuti puudub motivatsioon/tahtmine rankida.
Sou-chan
What if I am estonian but with low knowledge of estonian language? o.o
Tupsu
ei viitsi mängida, seda enam et mingi kahtlaselt peaaegu RSI laadne asjandus nähtavasti tekkida tahab. lapsed, painutage oma käsi igapäevaselt
Tupsu

SouThhy wrote:

What if I am estonian but with low knowledge of estonian language? o.o
I'm sure we can accommodate you, though usually the irc chats and forum threads are divided purely between languages
I doubt everyone will start writing every post in two languages but you can always ask if you're curious about something
SnowBl4ck-
Sain Eesti top #100 sisse, olen hakkanud kiiremaks ja erinevalt Kafarust ja Tiger Clawst on mul motivatsiooni palju ja tahtmine rankida :3 Aga selleks peab vaeva nägema, mis praegu kooli tõttu on vägagi raske.
show more
Please sign in to reply.

New reply