forum

Milyen az asztalod?

posted
Total Posts
39
show more
Kurokami
Ha már az eredeti topicba nem postolok, megteszem itt.

Ruri
@Kurokami aww kawaii. Merry*? vagy házasodunk vele, mert ha Christmas-nek hívják szívesen. ・w・ (najó azért rurit nem hagynám ott XD)
Kurokami
Nem én írtam, de mivel "Marry" és nem "Merry" így gondolom igen, a neve Christmas-chan akart lenni. :3 Amúgy én nagyon szívesen összeházasodok vele ha mindig kapok tőle ajándékot.... /me runs
LExYS
Frici
Ruri
Sensou Shin
Kuronosu
Frici pls küldd át a háttérképed *.*
Cafatolo
2 van most ez van épp kint :P
Frici

Cafatolo wrote:

2 van most ez van épp kint :P
Jó látni hogy van még aki játszik a HOMM3-al :P




@Kuronosu:
Mystyk
itt az enyém is :3 kamikaze kaitou jeanne *.* :3
Baaaaaka
Daathz
martin11311
:D

edit: köszi, hogy szóltál a spoiler-ről :)
-Arp-
Ha már mindenki hirtelen elkezdett bg-picture -öket felrakni akkor első postnak itt az enyém is, nem olyan rendbeszedett mint a többieké, de legalább az osu ikont könnyen megtalálom! :O
Kuronosu
Jobb lett volna egy png fájlban, de nem panaszkodok, köszönöm szépen!:D
Amúgy ahogy elnézem mindenkinek fut a Windows 7, csak nekem nem :((..


Ui.: Én is posztolnám a hátterem, de Win XP témamentes fekete háttér, hogy fusson a gép =Đ.
Kurokami
Aki nem tette box-ba a képeket az legközelebb tegye abba hogy ne töltse már ezt a topic-ot olyan genya lassan be. Nem miattam, de elég sok embernek van itt lassú nete (kolesz, mobilnet, stb). És azért nem feltétlenül tölti be hamar a HD képeket ezen kívül ha úgy tölti hogy nem látszik kevesebb ramot eszik amit szintén megköszön itt szerintem egy pár ember.

[spoilerbox] és a végére pedig egy /spoilerbox ugyanúgy zárójelezve. a kettő közé pedig mehet a kép.

Bocs hogy nem írhatom le normálisan, de ha megtenném akkor csak megjelenne egy box és az nem segítene semmit.
Demynnfire
Akkor már Demynnfire dono is beszáll a mókába :D
Topic Starter
Norbi
-Kyra-_old
Most lett újra rakva a gépem, ezért egy kicsit gyatra az egész. xD
Ruri

SPOILER
gpu sized jobb oldali monitor 1366x768 azért ilyen wierd nálam tök szép :X de legalább oreimo is back once again
Topic Starter
Norbi
Back to generic animu wallpapers, I guess.

Desktop


Notebook
Baaaaaka
szép világosbarna fa íróasztal 3 fiókkal + félig saját készitésü monitor magasitó vagy wtf iz dat egy fiókkal
HotPantsu
Topic Starter
Norbi
Volt egy kis váltás.

Desktop


Notebook


SAO girls ftw~
-Arp-
:O puskás néni
de de de az ottan penészes lett nekije az bőre ?!
Amúgy kicsit emlékeztet a KotOR2 -re, de fogalmam sincs miért
Kurokami
niteforce
az ilyen topikok miatt néha mágikusan megtisztul az asztalom egy kép kedvéért. hogy éppen hogy néz ki, azt inkább nem kéne ártatlan embernek látnia :D :D :D ikonlabirintus ami még potternek is sok lenne
verto

niteforce wrote:

az ilyen topikok miatt néha mágikusan megtisztul az asztalom egy kép kedvéért. hogy éppen hogy néz ki, azt inkább nem kéne ártatlan embernek látnia :D :D :D
Szerintem te vagy a legártatlanabb errefelé ^^
legekka
Nem animés :(
Viszont a képet én csináltam :D
Please sign in to reply.

New reply