forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Tidek
Jak można nie wiedzieć co to Tetris O_o
Ryohan
Już teraz wiemy, że można (CHCIAŁEM NAPISAĆ TU COŚ NIEMIŁEGO Z PORADĄ DO UŻYWANIA GOOGLA NA PRZYSZŁOŚĆ ALE MI SIĘ NIE CHCE)
Advantan
Myślę, że ten człowiek was trolluje. Co nie zmienia faktu, że jest strasznie irytujący i wpieprzyłbym mu dużym klockiem który tak rzadko spadał.
Krfawy
No CO? Przecież ja w to nigdy nie grałem :C
spi
banowałbym w
DeletedUser_613592
z
Karevos
Pytanie mam bo chwilowo trudno mi się zorientować na forum. Dajmy na to zrobię parę map i je upload'uję do bazy OSU. Co dalej? Moim zdaniem powinno się w jakimś konkretnym temacie zareklamować swoje mapy tylko nie jestem w stanie określić w którym konkretnie.
spi
AmaiHachimitsu
To jest tak: Robisz mapę, po uploadzie trafia ona do podforum co wyżej jest podane. Twoim zadaniem jest teraz znalezienie ludzi, którzy Ci ją będą modować (czyli wytykać błędy w mappingu) - takie osoby można znaleźć na kanale w grze: #modreqs, gdzie wrzucasz /np swojej mapy. Można również zgłosić się do jednej z modding queue na forum. Całe zbieranie modów jest bardzo uciążliwe, wolne, wolne, wolne, więc cierpliwości. Jak się komuś spodoba mapa to da kudosa (gwiazdkę) do Twojej mapy, im więcej gwiazdek tym mapa będzie miała teoretycznie większy priorytet.

Jeśli chodzi Ci o samą reklamę, musisz to robić sam. Proś graczy o testplaye, dodaj info do userpage/profilu/podpisu na forum. Pomijając mapy bardzo znanych mapperów oraz mapy typowo epickie, to raczej mapy nie stają się popularne dopóki nie są ranked.
spi
Brzmi izi! Będę modował mapy!
Karevos
Dzięki wielkie za wyjaśnienia. Podejrzewam, że to nie jest łatwe, ale z pewnością łatwiejsze niż zrobienie porządnej mapy. Teraz tylko do pracy. Jeszcze raz dzięki.
Tamako Lumisade

Karevos wrote:

Dzięki wielkie za wyjaśnienia. Podejrzewam, że to nie jest łatwe, ale z pewnością łatwiejsze niż zrobienie porządnej mapy. Teraz tylko do pracy. Jeszcze raz dzięki.
Powodzenia. Kto wie, może będziesz genialnym polskim maperem, który na stałe zapisze się w historii osu, hyhy.
Marcin

Husky wrote:

Powodzenia. Kto wie, może będziesz genialnym polskim maperem, który na stałe zapisze się w historii osu, hyhy.
Albo zaprzestanie po 10 min c:
spi

jarzyna wrote:

Brzmi izi! Będę modował mapy!
Marcin, mi się odechciało minutę po napisaniu mojego posta :D
Tamako Lumisade


Szatan żyje. \.,./
Krfawy
Zjebany dzień



Ale za to ciasto identiko było xD
fartownik
Karevos
Jak co uploadowałem swoją pierwszą mapę. Gorąco zachęcam do przetestowania i modingu.

p/2331656#p2331656
TheGod_old

Te amv jest na tyle dobre, iż uznałem, że warte jest rozpowszechnienia.
@Edit: Dzięki Advantan, już poprawiłem u siebie :P. Nie jestem w stanie przyzwyczaić się do tutejszego kodowania.
Advantan

TheGod wrote:


Te amv jest na tyle dobre, iż uznałem, że warte jest rozpowszechnienia.
Naprawiłem. AMV mi się podoba. ^~^
AmaiHachimitsu
spi
Advantan
Jak tak wszyscy się chwalą linkami to ja też się pochwalę czymś, czymś co mnie urzekło. ^~^



jeszcze tylko cztery odcinki!
Ciunek
Lubię nutę, tak samo jak tą z SAO (Overfly czy coś). Z tego co słyszałem od znajomego słaba na live'ach jest za to :P
Yapa_old_1
Siusiak
spi
fartownik

собака <3
Niko

od wodnego :DD
DarkStoorM
Enjoy klasyka
Yapa_old_1
Co się najbardziej liczy w życiu?
Micro.
spi

Yapa wrote:

Co się najbardziej liczy w życiu?
TURBO.
Fix'd
Yapa_old_1

jarzyna wrote:

Yapa wrote:

Co się najbardziej liczy w życiu?
TURBO WPIERDOL.
Fix'd
FTFY
Mr Gaddy
masło
Kyoshinku
(´・ω・`)
Ciunek
Jestem kurwa inżynierem :')
DarkStoorM

Ciunek wrote:

Jestem kurwa inżynierem :')


Gratz :D

(jeśli dobrze myślę xD)
Ciunek
yep, studia informatyczne zakończone obroną pracy :P
Mr Gaddy
Gratulacje :D
Yapa_old_1

Ciunek wrote:

Jestem kurwa inżynierem :')
Chyba parasoli xD
Ciunek
T.Hanks ;)
Nie Yapa, chociaż chciałbym :<
show more
Please sign in to reply.

New reply