forum

Yardım Lütfen!

posted
Total Posts
13
Topic Starter
HellDawn
''Epica - Fools of Damnation'' mapim bir Bat yüzünden rank olmakdan men ediliyor. Bu yüzden background' da bir degisiklik yapmam lazım gıcıklık olsun diye background yeni almak yerine sadece üstünde oynamak istiyorum fakat photosop yetenegim olmadıgı icin sizlerden bir yardım istiyorum.

Background un istenmeme sebebi cıplaklık sebebi; Sizden ricam adamın poposunu kapatmak bir boxer veya slip koyarak asdfvghjhgfds yada bunlardan hic biri olmassa bulanıklastırma gibi birsey olabilir.

xia_rsn
xia_rsn
arma nie yamuk deme, işin espirisi orda :D
[-Shadowa-]
işini görür mü?

ya da bu

istersen yahudi yıldızını da silebilirim
Topic Starter
HellDawn
Saol shadowa ama hala cok belli bu arada o boxer li mukemmrl olmuş senden ricam biraz daha ozenerek yapabilirmisin yani biraz daha duzgun alabilirim o yuzden :D
[-Shadowa-]
2.sinde biraz daha iyi di ama sende haklısın 1 dk içinde yapmıştım kusura bakma :D vaktim azdı da :S bugün vaktim bol uğraşır yaparım bişiler :)
xia_rsn
"boxerlı" bnm resim oluyo galiba :D
özenmek derken logoyu mu dedin tam çıkaramadım, siyah boxer işte ne yapılır ki buna :D
Topic Starter
HellDawn
Biraz daha ince ayrıntısına kadar güzel yaparmısın paint gibi olmus yada paintmi D
xia_rsn
paint :D
UnderminE
Adidas falan koyma, sadece ufak bi siyah boxer yap. Şort değil de hani sadece ufak bi boxer, üzerine oturur gibi soluk renkte.
zerolth
-
Topic Starter
HellDawn
Bak şuan kafam karıştı ben backgroundumu degiştirmistim
[-Shadowa-]
ADAS DAS DASA DAS?!

DERKEN? O_o
Please sign in to reply.

New reply