forum

Sınırlamalar

posted
Total Posts
11
Topic Starter
HellDawn
Uzun zamandır Osu! ya girememenin sebebi çalışıyor olmam iyikide girmemisim. Şu son zamanlarda gözüme cok batanlar var ve bu beni cok uyuz ediyor. Bilmem sizide ediyormu ? Onlar kendilerini cok iyi bildiklerinden dolayı isimlerini yazmama gerek kalmadıgını düsünüyorum. Aslında bazı yönden onlara hak veriyorum her yaşın bir eglencesi oldugundan dolayı onlarından bu hakka sahip oldugunu düsünüyorum tabi herşeyin bir ''Sınırı'' oldugu gibi abartmamaları lazım. Ve kendimce bu söylemedigim isimler icin kendimce kurallar koydum. Hic birsekilde bana iletişim kurmalarına engel olucam , Herhangi bir map veya collab yapımında katılmamaları , Multi veya yarışmalara girmemelerini istiyorum. Türkce serverde engelli olcakları icin konussalarda onların yazdıklarını hicbir sekilde görmicez.

Yanlış birsey yapmadıgımı düsünüyorum Sadece tek istedigim Sakin ve eglenceli bir çevre istiyorum.
UnderminE
Ben müdahele etmek üzereyim uğurcum merak etme sen.
Pure Force

UnderminE wrote:

Ben müdahele etmek üzereyim uğurcum merak etme sen.
GO FOR IT GIRL! :D

ama Uğur katılıyorum sana.
[-Shadowa-]
BENDE KATILIYORUM! derdimde onlardan birisi ben olduğum için :S:S:S:S:S BENİ BUNA ZORLUYOLAR İSTEYEREK OLMUYO T______________T
Sister Jude
Shadowa istilası senin yüzünden başladı ama x|
istila ettin forumu :D
[-Shadowa-]
ettiysem ettim amk sende Sniqht istilası yaptın adam akıllı devam etseydin sende amk mal mal bütün forumlara Shadowa istilasına son yazmışsın BİKERE O [-Shadowa-] , Shadowa DEĞİL!!!!

SANKİ BEN HERYERE YAZMADIM SNİQHT İSTİLASINA SON DİE AMK BİLİOM ÖZR DİLERİM İŞTE :S:S:S
Sister Jude
Bende özür dilerim
[-Shadowa-]
neyse helldawn sonuç olarak yardım edebilirsem nasıl bişey istersin?
Aeidxst

HellDawn wrote:

Aslında bazı yönden onlara hak veriyorum her yaşın bir eglencesi oldugundan dolayı onlarından bu hakka sahip oldugunu düsünüyorum tabi herşeyin bir ''Sınırı'' oldugu gibi abartmamaları lazım.
"Sikicem ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum."
Topic Starter
HellDawn

Aeidxst wrote:

HellDawn wrote:

Aslında bazı yönden onlara hak veriyorum her yaşın bir eglencesi oldugundan dolayı onlarından bu hakka sahip oldugunu düsünüyorum tabi herşeyin bir ''Sınırı'' oldugu gibi abartmamaları lazım.
"Sikicem ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum."

Hahaha koptum aynen öyle şu 2 hafta izlicem onları ^^ :D
[-Shadowa-]
izleniyoruz :( :cry: NEDEN TANRIM NEYDİ GÜNAHIM
3 günden itibaren pp kasmaya geçtim Shadowa istilasını bıraktım ne haliniz varsa görün
Please sign in to reply.

New reply