forum

.

posted
Total Posts
15
Topic Starter
Butterfly
.
enes77_old
Bu süper bir şey! Nasıl yapıyorsunuz şunları??? Anlamıyorum! :lol: :lol: :lol: :lol:
Eline sağlık kullanıyorum arkadaşımmm
UnderminE
Skin yapmak isteyenler için önce Default/Template Skin yani osu'nun kendine ait orjinal skin klasörünü atayım: http://puu.sh/G4Ii

Skinleriniz Program Files > Osu! > Skins klasöründe toplanır. Bu attığım Default skini bu klasörün içine atmanız yeterli. Kendi skinini yapman biraz program işi, o konuda pek usta değilim Perceive şöyle güzelce anlatır size artık :D
sawworm
Bastım şukuyu <3
Topic Starter
Butterfly
.
Shadowa_old
Yani bende bişiler yaptım vallaha ama elle yaptığım bi kaç şey var genelde ^^, orangezi skini hariç. Yinede beğendiğiniz ya da kullanmak istediğiniz skinlerin sayısını arttırmak için bende katkıda bulunayım dedim :D.

Note: Squares skinini sadece bir map barındırmakta yyada sahip olmakta nese işte. Başka hiçbiryerde bulacağınızı sanmıyorum ve kullanmak için nekadar ideal bilmiorum :D.

KARIŞIMMMMMMMMMM by me ^^ (Karışık bişi O_o :D)
NightCore Skin by me ^^ (classic nightcore)
Squares by me^^ (mapten çalıntı :D)
Orangezi by -Lvs and me^^ (Cookiezi skininin turuncumsu hali)
BlackWhite by -Lvs (tamamı hemde :D galba O_o)

Skins rar= http://puu.sh/NNoQ

PERCEVIVE' IN SKİNİNİ İNDİRİN LAN AZINIZI BURNUNUZU KIRARIM xD
Topic Starter
Butterfly
.
Shadowa_old
Eyw knk ama o skini senin elinle benim ise etraftan toplayarak yaptığım düşünülürse seninki çok daha değerli.(Orangezi boyamaları ve KARIŞIMMMMMMMMMMMM daki bi kaç resmi elle yaptım.)
Topic Starter
Butterfly
.
Shadowa_old
Ya nebileyim Cookiezi's skin version orange mı deseydim O_o :DDD. Cookiezi dir onun skininin adı die isim benzerliği yaptım askjashasg :D.
Topic Starter
Butterfly
.
UnderminE
Cookiezi bi ara skin'ini twitter'ında paylaşmıştı, herkes hayvan gibi atlamıştı hey gidi :D
[-Shadowa-]
mliencheng
[-Shadowa-]
ipad'e winrar indirdim artık ordanda açabiliÖm

FAH YE!!!111!!1!11!!!!onaltı!!11!11!!!111!!!!1!11!!11!!!
Please sign in to reply.

New reply