forum

W co teraz gracie,lub co ostatnio przeszliście

posted
Total Posts
358
show more
Ryohan
Bastion DONE, teraz udało mi się znaleźć wersję Raymana 2 pod Windows 7 i maniaczę. Przypomina mi się dzieciństwo ;D
ShaggoN
Rayman 2? Ja tą grę dostałem od rodziców na urodziny daaaawno temu. Ja pierdykam ja to z 50 razy przeszedłem i nadaj fajne. o_O

A teraz gram w takie cuś:
Might & Magic jedynka. Z 1986 roku gra :D
Gotori
Rayman to była moja pierwsza gra na PC xD

Aktualnie przechodzę Amnesie. Oprócz tego grywam w World of Tanks i szukam jakiegoś fajnego MMO. o/


@edit

A no tak bym zapomniał, że ostatnio zacząłem sobie grać w Ogame xD. Przypomniały mi się początki mojego istnienia w internecie. \:D/
Katsu_old_1

Gotori wrote:

Aktualnie przechodzę Amnesie.
gówno prawda, bo na gg mi pisałeś, że nawet nie zacząłeś. XD
ja ostatnio przeszłam tę Amnesie, którą Gotori "gra." i trzeba się teraz zabrać za F.E.A.R albo coś w tym stylu, yayć.
Gotori
Pisałem Ci przed zaczęciem. Poza tym u mnie przechodzenie zaczyna się wraz z zainstlowaniem. =p
MLGnom
A przejście wraz z dezinstalacją? Nawet jeżeli nie została ona uruchomiona chociaż raz? :3
Grzywa
Jeśli dezinstalację liczyć jako proces przejścia do z dumą mogę powiedzieć, że przeszedłem Amnesię już 3 razy.
Ciunek
Deinstalacja była pewnie straszniejsza od samej gry :<
Wilcz3k_old
Obecnie gram tylko i wyłącznie w Lola i osu o.o... aczkolwiek czekam na Guild Wars 2, ogólnie raczej mam mało czasu na gry :(.
Ryohan
Dzisiaj na steamie pojawiło się demo Rayman Orygins więc kto lubi niech zasysa - GRA BĘDZIE ZAJEBISTA. A tak to męczę sobie lola, czasem osu! i Mass Effect
Galkan
Może się skuszę jutro, dzięki za info!

Aktualnie pyking w:
- Team Fortress 2
- Faraon

Taa, obecnie jak zoczycie mnie grającego w co innego to akurat będzie cud.
Grzywa

Galkan wrote:

Aktualnie pyking w:
- Team Fortress 2
- Faraon
Spodziewaj się rychłego ninjajoina jak będziesz robić pyking w TF2. Jak już wcześniej wspominałem, jak tylko będę mieć dodatkowy dysk - to z miejsca pobieram tf ponownie :3

@edit also zapraszam innych ofc do "dżojnowania"
Piku

Ryohan wrote:

Dzisiaj na steamie pojawiło się demo Rayman Orygins więc kto lubi niech zasysa - GRA BĘDZIE ZAJEBISTA. A tak to męczę sobie lola, czasem osu! i Mass Effect
Nie będzie, jest :)
BTW niecierpliwi mogą ją bez wysiłku odpalić na Dolphinie, śmiga 100%, na mocniejszych kompach powinna chodzić w HD ;)

Also żeby nie offtopić:
Po sesji powoli wracam do grającego trybu życia, wróciłem do gry w Pokemon SoulSilver, po tym jak współlokator sprawił sobie HeartGoldy w końcu będę mógł dorwać Rayquazę. Tak poza tym, kończę Batman: AA, potem może zabiorę się za L.A Noire, a jak mam dostęp do Wii to naparzam w Legend of Zelda: Skyward Sword :C
Galkan
Trochę tu nikogo nie było ;d W międzyczasie przeprosiłem się z pierwszą i drugą częścią Harry'ego Pottera.

Aktualnie pyking w:
- Team Fortress 2
- Warcraft III: The Frozen Throne
- Killing Floor
- Guilty Gear XX #Reload

Jacyś chętni do gry w wyżej wymienione?
WareHachimitsu
Ostatnio gram w Darksiders II. Polecam:)
DarkStoorM
Diablo 3 \m/
AmaiHachimitsu
osu!
CS 1.6
TH 12,3 & TH 13
ZuKoR_old
osu!
League of Legends (czasami)
Warcraft III: Z dodatkiem i bez :)
AmaiHachimitsu
Od ok. 2 tyg wróciłem do S4League po długiej przerwie, dzieki Bogu można spokojnie pograc, bo w koncu inne serwery niz English zaczynaja sie zapelniac i nie trzeba sie meczyc z z zarozumialymi, lagujacymi egipcjanami. Czyli jest z kim grac i jest jak grac.
DarkStoorM
Amai, wiesz... Nie do końca tak jest ;p
Teraz co prawda gracze z Egiptu nie mogą się logować na nowe konta (chociaż to i tak nie działa, bo wystarczy podać inny kraj przy rejestracji XD).
No, ale niestety dużo się trafia ludzi, gdzieś spoza kij wie skąd, mają pingu po 200-400 do EU i sapią, że to Ty lagujesz, bo nie wiedzą, jak ta gra działa xD...

Oczywiście, pograć już można, tylko wiadomo, po nowym patchu jakiś tydzień i znów zlecą się araby z hackami :P
Aaaale, ja tam nie narzekam, fajnie się gra, mnóstwo czasu (3 lata) spędziłem przy tej grze i jest zajebiście \:D/

@on topic: Yyyyyyy nie wiem, mam zamiar chyba w TF2 pograć =D
Ciunek
Dziś zacząłem Torchlight 2, zobaczymy kiedy uda mi się skończyć :P
MLGnom

Ciunek wrote:

Dziś zacząłem Torchlight 2, zobaczymy kiedy uda mi się skończyć :P
Trochę może ci to zająć zwłaszcza że gra zawiera dobre narzędzie do modowania co pozwoli ludziom na tworzenie praktycznie nowych rzeczy (o ile się nie mylę pozwoli nawet na tworzenie nowych class/skili).
Sam sobie niedługo skombinuje bo z chęcią bym pograł. D:
Myshqa98
Osu!
Silent Hill 3
Higurashi Daybreak ( PSP )
Umineko no naku koro ni ( PC,PSP )
Ciunek
Słyszałem o tym narzędziu, mam szczerą nadzieję, że TL2 mnie zatrzyma na dłużej niż D3. Po całym dniu no-lifienia jestem w 3cim akcie, a do snu daleko :')
rEdo


no siema ziomeczki, gram sobie w wowa na hellfire. jak ktoś chętny do wspólnego popykania, to zapraszam serdecznie :3
btw ta papuga po lewej to najrzadszy pet w grze (hue) i jest warta 200-300zł, głupi ma szczęście xD

no a poza tym to dalej rage w league of legends i od czasu do czasu jakiś mix w ET
Ciunek
No i zdaje się, że skończyłem główny wątek :P


Po pokonaniu Netherlorda. Padaki podczas normalnej gry (nie chciałem marnować many/hp potków z jakiegoś powodu :<), bossowie są generalnie łatwi IMO (albo Engineer jest OP).
MLGnom
Albo może dlatego, że grałeś na normalu? xD
Ciunek
Pierwszy gameplay zazwyczaj we wszystko gram na normalu, ale faktycznie, pewnie spory wpływ miało i to.
RaZzi_old
Nom Engineer jest rzeczywiscie OP. Za to polecam grac na Elite, co prawda jestem dopiero po generale a juz 5 dedow.
Katsu_old_1
Aktualnie to The Walking Dead, bo osu jest zbyyyyyyyyyyyyyyyyyt nudne.
Tidek
Tekken Tag tournament 2
BlazBlue CS
NFS HP, później zmiana jak wyjdzie NFS MW (2012)

Na kompie:
Osu!
robię simy do stepmani

Joł
Kubu


Jestem knajtem i wale z aksa
Pandemoniusz
Ostatnio przeszedłem:
Dragon Ball Advance Adventure
Super Castlevania IV

Teraz gram w:
The Legend of Zelda: A Link to the Past
Ryohan
Moje OCZY!!!!!!!!!!!!!!!
Ja gram tylko LOL i Rayman pierwszy najlepszy xD
Czekam na naprawę kompa żeby popykać na nowym patchu w Diabolca i czekam na SC2: HotS
Advantan

Pandemoniusz wrote:

Ostatnio przeszedłem:
Dragon Ball Advance Adventure
Super Castlevania IV

Teraz gram w:
The Legend of Zelda: A Link to the Past
Och, Dragon Ball Advance Adventure jest fajne.
Arczii
CS 1.6
OSU!
Smite
Terraria
Pandemoniusz
Gra tutaj ktoś w HoNa?:3
AmaiHachimitsu
Gran Turismo 2 <3
Ryohan
Pandemoniusz - chuj z HoNem, teraz gra się w DOTĘ 2
Pandemoniusz
Dota jest meh ;3
show more
Please sign in to reply.

New reply