forum

.

posted
Total Posts
27
Topic Starter
Butterfly
.
Vext_old
Ben yeni bir türk oyuncu olmak istiyorum :3
Topic Starter
Butterfly
.
Kedi
ilgimi çeken küçük birşey: '' Türkçe '' bölümünde neden İngilizce başlık açılır ki?
UnderminE
Heh, ben de onu yazmaya geldim.
Topic Starter
Butterfly
.
-Rain-
!ralalaoK
Topic Starter
Butterfly
.
-Rain-
FUS RO DAH
Ruidoso
The most useless, the most ridiculous thread I've ever read, please give me the time I spent to read this back and please let UnderminE to take care all kinds of these things.

Engliş yazdım bi kuul görüksün diye, inci sözlüğe dönücek burası yakında demedi demeyin
UnderminE
Eee dönerse nolucak, sanki millet okuduğunda bi şey anlıyo da :D
Ruidoso
Nolucağı mı var abi ya, zaten şuan ki durumu berbat :((
Static Void_old
Bu konunun açılmasını yersiz buluyorum, çok "rehber" tarzı şeyler yapmak isteyenleri wiki adresine davet ederim. Sdfghm.
Topic Starter
Butterfly
.
Static Void_old
Wikide herşey yeri yerinde canım, zeka kısmında ise bir RAM'a git istersen. :P
kerokerem
lan userpace den daha fazla bahsetseydin
Shadowa_old
öncelikle user page*

ve eğer userpage den kastın o insanların kendilerine özel sayfa resim ıvır zıvır gibi zımbırtıları koyduğu gibi yeri diyosan orası paralı üyeler için var :3
kısacası supporter olmadan yapamazsın.

Shadowa wrote:

''ıvır zıvır gibi zımbırtılar''
;_;
icemail_old
Merhaba,

iki haftadır osu oynamaya calısıorum fakat bir iki tıktan sora oyun bitior. Nasıl yapıcam anlayamadım nerde hata yapıorum x ve z yi de denedim o da sonuç vermedi. Nasıl yapıcaz yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
UnderminE
Muhtemelen başarisiz oluyorsundur, Easy olanlari dene ve tutturmaya çaliş. Tutorial diye bi map var onu indirip öğrenmen lazim.
xia_rsn
tutorial zaten oyunla beraber gelen tek map. görmemek mümkün değil :D çemberin etrafında daralan daireler göreceksin tam çembere yaklaştığında (teğet olacak şekilde) X'e yada Z'ye bas. tabi bu anda imleç tam o dairenin üstünde olmalı. yani tuşa basma zamanında imleç dairenin üstünde olmalı ve çevresindeki çember değecek kadar yakınlaşmış olmalı. (Z-X yerine mouse ile oynamayı tavsiye etmiyorum tıklamaya çalışırken imleç sağa sola kaçıyo :P) sliderda tıklayıp sonuna kadar basılı tutuyosun ve fareyle çıkan topu takip ediyosun sonuna kadar. spinnerde eline kuvvet çeviriyon allah ne verdiyse :D tabi bu sırada x'e yada z'ye basılı tutacan.
nariice
Selam arkadaşlar ben osu! yu uzun süredir takip ediyorum.Animeleride çok sevdiğimden oyuna başlamaya karar verdim.Çok livestream izledim twitch youtube üzerinden.Cookiezi nin oyun tarzını çok beğendim.Bana tablet ve klayve önerebilirmisiniz iyi oynayabilmek için.Bütçe aralığım 700-800 tl arası yardımlarınızı bekliyorum.
Pure Force

nariice wrote:

Selam arkadaşlar ben osu! yu uzun süredir takip ediyorum.Animeleride çok sevdiğimden oyuna başlamaya karar verdim.Çok livestream izledim twitch youtube üzerinden.Cookiezi nin oyun tarzını çok beğendim.Bana tablet ve klayve önerebilirmisiniz iyi oynayabilmek için.Bütçe aralığım 700-800 tl arası yardımlarınızı bekliyorum.
Ben olsam o parayla yeni bilgisayar alırdım ;_;
DaFFice
;) ;) ;)

nariice wrote:

Benim askerde aldığım 3 aylık maaş daha iyi değerlendir o parayı bence ;)
UnderminE
Ben yerinde olsam osu!tablet'ten sipariş verirdim 30-40$ + kargo. Dolar pahali olabilir ama eğer o kadar bütçen varsa paranin çoğu cebinde kalacaktir.

Gerçi siparişler şimdilik durdu, yeniden açilmasini bekleyebilirsin.
nariice

UnderminE wrote:

Ben yerinde olsam osu!tablet'ten sipariş verirdim 30-40$ + kargo. Dolar pahali olabilir ama eğer o kadar bütçen varsa paranin çoğu cebinde kalacaktir.

Gerçi siparişler şimdilik durdu, yeniden açilmasini bekleyebilirsin.
Teşekkürler dediğin gibi yapıp bekleyeceğim.Yaza umarım açılır.O zamana kadar oynamayacağım
Fl4ndre Scarlet
Catch The Beat modunda erişilemeyen meyveler için shift tuşuna basarsanız adam daha hızlı gider.
show more
Please sign in to reply.

New reply